Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Financie, Sociálne dávky - POJDE MATERSKA HORE MA IST NA MINIMALNU MZDU VIETE NIECO ???

POJDE MATERSKA HORE MA IST NA MINIMALNU MZDU VIETE NIECO ???

od kriskovalud » Pon Sep 07, 2009 11:46 pm

Neviem ci je to uz schvalene alebo nie ale vraj ma ist materska ho re kto nieco vie???inak ta materska je ako zobracenka nech p.Tomanova vychova v dnesnej dobe dieta za matersku a nech jej nikto neda ani derave pancuchy som velmi zvedava ci by neskoncila pod mostom!!!!Inak citujem pri poslednom zvyseny materskej sa vyjadrila asi takto maicka ma na mesiac o 10skviac je to az...az...no veru je to az...az....normalne mam zlost....a hovorca sa pred vianocami vyjadril ze budu rodicia velmi milo prekvapeny no .....boli ste???? lebo ja nie!!!!
Neviem ako to ide dalej napiskajte ak nieco viete!!! :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od martinka74 » Uto Sep 08, 2009 8:48 am

Hovorilo sa o tom uz davnejsie,ja som to tiez zaregistrovala,ze materska by mala ist na uroven minimalnej mzdy,ale uz je dlhsie ticho.Mamicky na materskej nie su asi dolezití volici tejto vlady,dochodcov je predsa viac.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Uto Sep 08, 2009 9:52 am

no to asi ano bola to fickova predvolebna kampan tak neviem 4 roky fuc a este stale nic tak mozno dalsie 4 roky bude slubovat!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od dannii » Uto Sep 08, 2009 10:00 am

no mne materska konci v novembri,tak mne to uz je jedno.ale prajem mamickam,aby sla na zivotne minimum,lebo toto co mame je ubohe :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od natusa » Uto Sep 08, 2009 10:40 am

neverim tomu ze to dvihnu,a vobec nie o tolko!
tiez som povedala pani na urade ze hocijaky opilec v krcme ma zivotne minimum vysie ako mi matersku.a to uz co je?!preco by ma mal zivit muz?potom to u nas tak aj vyzera,zena je zavisla na chlapovi a vela chlapov to aj vyuziva a zneuziva.
na slovensku je vsetko postavene na hlavu!mam dve deti s prveho manzelstva a teraz som s tretim na materskej ,moj manzel je nas povinny zivit(teda podla uradov)ale nemoze ist dcery ani vyzdvihnut zo skoly lebo neni zakonny zastupca.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od kriskovalud » Uto Sep 08, 2009 10:47 am

no to je ozaj trapne
ak mozem nieco napisat tak mozno by vam to trebalo vybavit aj nejako papierovo ale to je asi na dlhe lakte a vela nervov a behania
aj nas teraz zivy manzel a je to hnusny pocit lebo akurat vcera sme si nieco diskutovali ze idem cvicit do mesta aerobik a manzel povedal ze ci to zvladnem ...ja na to ...kedze ti ides z prace na vysku a popri nasich pozickach musime dat rocne do skoly 550E za semestre tak ja idem cvicit za 1.5E apritom cvicime aj u nas v telocvicni kazdy pondelok takze tak je to aj s chlapmi a s nasou materskou ktora este len pride a uz ju nemam a tie eura idu ako voda z vodovodu des ...aj vy mate taky pocit???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od kriskovalud » Uto Sep 08, 2009 10:51 am

natuska suhlasim kazdy ozran ma viac ako mi co nepijeme a starame sa o deti vzorne .....hanba statu!!! :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od natusa » Uto Sep 08, 2009 11:31 am

kriskovalud píše:no to je ozaj trapne
ak mozem nieco napisat tak mozno by vam to trebalo vybavit aj nejako papierovo ale to je asi na dlhe lakte a vela nervov a behania
aj nas teraz zivy manzel a je to hnusny pocit lebo akurat vcera sme si nieco diskutovali ze idem cvicit do mesta aerobik a manzel povedal ze ci to zvladnem ...ja na to ...kedze ti ides z prace na vysku a popri nasich pozickach musime dat rocne do skoly 550E za semestre tak ja idem cvicit za 1.5E apritom cvicime aj u nas v telocvicni kazdy pondelok takze tak je to aj s chlapmi a s nasou materskou ktora este len pride a uz ju nemam a tie eura idu ako voda z vodovodu des ...aj vy mate taky pocit???



kolko sme sa nabehali po uradoch chcel si deti adoptovat nakolko nemaju ziadny kontakt s biolog.otcom .sme styri roky zobraty mame spolu rocneho synceka vsetkym detom by zniesol aj modre z neba ale na urade sa im nezda ze je o sest rokov odo mna mladsi!!!a ako sa dokaze o ne postarat.no a to ze sa o ne uz sest rokov stara,a to nie len po materialnej stranke ich vobec nezaujima.so mnou sa bavili ako s pedofilom nakolko moj muz ma 26r a moja dcera 13 ci som si vedoma toho rozdieku medzi otcom a dcerou.fuu ha to bolo aj na nas dost a nechali sme to tak.sme naozaj super rodinka a prisli sme na to ze nam ten ich papier s uradu vobec nechyba mozu si ho uz strcit niekam.... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Uto Sep 08, 2009 11:32 am

kriskovalud píše:natuska suhlasim kazdy ozran ma viac ako mi co nepijeme a starame sa o deti vzorne .....hanba statu!!! :twisted:


tak tak..... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od kriskovalud » Uto Sep 08, 2009 12:29 pm

vies co ozaj sa nato vykasli ked mate super vztah a deti ho zboznuju a stara sa o nich tak si myslim ze je to tak oki zaklad je aby vy ste mali medzi sebou super vztahy a tvorili uzasnu rodinku a uradnicky mi niekedy pridu ako nany (cest vynimkam)ktore asi akoby doma nemali ani deti a ani muzov a nikam nepatrili....
taka perlicka na zaver ja som sa volala za slobodna Kriskova a aj teraz sa takto volam vzala som si manzela a volal sa Krisko takze som si nezmenila meno a jedna pani za okinkom na socialke mi povedala ze ci sa nebojim ked pozrela do obcianskeho ze budem mat chore dieta ked som si vzala pribuzneho ....pritom moj manzel je len menovec a rodina absolutne niesme .... vtedy som akurat cakala gabka a mala som brucho ako hrom ale toto sa ma ozaj dotklo....
dohra bola strasna zavolala som si nadriadenu a pani sa mi musela ospravedlnit ale vtedy by som jej najradsej jednu strelila.... krava ...sprosta...!!!!
A to bola tiez "matka"jej asi tie deti priniesol bocian odvtedy som ju nevidela a to chodim na soc.poist.casto. :cry: :twisted: :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od natusa » Uto Sep 08, 2009 12:44 pm

kriskovalud píše:vies co ozaj sa nato vykasli ked mate super vztah a deti ho zboznuju a stara sa o nich tak si myslim ze je to tak oki zaklad je aby vy ste mali medzi sebou super vztahy a tvorili uzasnu rodinku a uradnicky mi niekedy pridu ako nany (cest vynimkam)ktore asi akoby doma nemali ani deti a ani muzov a nikam nepatrili....
taka perlicka na zaver ja som sa volala za slobodna Kriskova a aj teraz sa takto volam vzala som si manzela a volal sa Krisko takze som si nezmenila meno a jedna pani za okinkom na socialke mi povedala ze ci sa nebojim ked pozrela do obcianskeho ze budem mat chore dieta ked som si vzala pribuzneho ....pritom moj manzel je len menovec a rodina absolutne niesme .... vtedy som akurat cakala gabka a mala som brucho ako hrom ale toto sa ma ozaj dotklo....
dohra bola strasna zavolala som si nadriadenu a pani sa mi musela ospravedlnit ale vtedy by som jej najradsej jednu strelila.... krava ...sprosta...!!!!
A to bola tiez "matka"jej asi tie deti priniesol bocian odvtedy som ju nevidela a to chodim na soc.poist.casto. :cry: :twisted: :twisted:


ty koky to by sa aj mna dotklo...
ja mam tiez znamu co si zobrala svojho menovca ,maju tri deticky a zda sa ze su veeelmi stastny :wink:
mi sme koli tomu boli na socialke ked sme spolu chodili,potom ked sme sa zobrali,potom ked sa narodil maly.a stale nieco riesili.preto sme to nechali tak,nase slecny ho volaju ocko a tak ho aj beru.starsia dcera je v maximalnej puberte a poviem vam ze je celkom vyhodne mat doma niehoho kto ju chape viac ako jej ustrachana matka.ale aj tak musela byt na prikaz ocina o osmej doma :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od kriskovalud » Uto Sep 08, 2009 1:09 pm

no tak vydis viac vyhod ako nevyhod tak preco to menit :D :D :D :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od natusa » Uto Sep 08, 2009 1:18 pm

kriskovalud píše:no tak vydis viac vyhod ako nevyhod tak preco to menit :D :D :D :wink:



jasne :wink:
ono je len divne ked ti napr.u doktora (koli tomu ze mas ine meno ako dieta)polozia otazku:VY STE MATKA?!?!?!aj pre taketo veci sme to zacali riesit ale k nicomu to neviedlo tak sme stastni aj bez papiera :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od mataka » Uto Sep 08, 2009 3:42 pm

Ahojte teraz nam ze vraj zvysili matersku o 5 eur ,neviem ci to aj unesem ,ale minimalna mzda to asi nebude nikdy ,lebo dochodky su prednejsie nemam nic proti dochodcom ,ale aby mali viac a pritom nepotrbuju nic ja to vidim na nasej babke :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: jedna fertucha na mesiac a ides a muz robi od rana do vecera ani doma neni aby sme vyzili ,to tiez nieje spravne ,cely den neni s malym ani ho nevidi poriadne.My si s tym nepomozeme ,ja doprajem nasim politikom zit z almuzny ktoru dostavame my,zachvilu by skapali sorry za vyraz ,ale co sa uz tu deje to nieje normalne :!: :!: :!: :!: :!: Strasne ma to jeduje :evil: :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Ned Feb 01, 2009 2:24 pm

od martinka74 » Uto Sep 08, 2009 3:59 pm

Asi si za to, ze porodime deti a starame sa o ne od rana do vecera viac nezasluzime.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť