Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - pokracovanie LEN TAK POKECAT

od sisu22 » Ned Aug 16, 2009 2:17 pm

adinka33 píše:
sisu22 píše:
adinka33 píše:
sisu22 píše:
adinka33 píše:fuha tak to ti asi neporadim,,, mas ale asi veliky bytik, ked chces kupit take velke hoviadko,,,, :lol: :lol: :lol:

vies co, mne sa tie elektricke motorky ci auta ale moc nepacia,,, radsej mu zober volaco normalne, trebars aj takeho hupacieho konika,,, alebo sa popozeraj po skakacom zvieratku - poslem ti fotku na mail, aby si vedela, co myslim, je to vynikajuca hracka,,, mame ju doma,,, :wink:


tu moto mu chcem von,malo to tu zdevastoval? :twisted: :twisted: :twisted: mne sa zase mocisko paci jedna tu,harley,boze krasne je moc..ale zase nema hupacie nic,a tak neviem...alebo kupim oboje,a tpotom si budem nadavat,ze neviem setrit :lol: posli,vecer pozrem,nechce sa mi teraz pripajat.






viem, ze na von, ale mne sa tie elektricke vobec nepacia,,, tak mu radsej zober hupacie volaco,,,


jajaja,ked mne sa ta elektricka tak paci :lol: preco sa ti nepaci? kua musim ist obesit pradlo....
:lol: :lol: :lol:



len sa neobes aj ty,,, preco sa mi to nepaci? lebo potom su tie deti hnile, ked to pracuje za nich, len nech pekne sam maka,,, alebo mu kup bicyklik, aj matejkovi sme ho nedavno kupili a uz maka na nom jak dabel... :twisted:


no rozmyslala som aj nad kolom..ale mne sa tie farbne novinky nepacia,a chcela by som klasicke starodavne kolo,a neda sa mi ho zohnat. Pozri nick mgmido- je za 100eur,ta harlej. no uznaj,neni bombova :wink: :?:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Ned Aug 16, 2009 2:18 pm

MartinaGinov píše:
adinka33 píše:fuha tak to ti asi neporadim,,, mas ale asi veliky bytik, ked chces kupit take velke hoviadko,,,, :lol: :lol: :lol:

vies co, mne sa tie elektricke motorky ci auta ale moc nepacia,,, radsej mu zober volaco normalne, trebars aj takeho hupacieho konika,,, alebo sa popozeraj po skakacom zvieratku - poslem ti fotku na mail, aby si vedela, co myslim, je to vynikajuca hracka,,, mame ju doma,,, :wink:


Elektrické sú pekné, no sú aj také motorky - šľapacie, a tie sú tiež super, suseda má takú :wink: mi sme malej kúpili odrážadlo autíčko a neskôr jej chcem kúpiť skákacie zvieratko, tie sú super :P



slapacie rarohy ma,neslape,len sa na tom odraza,odrazanie ho bavi...ale ta harley,somz nej uplne paf
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Ned Aug 16, 2009 2:19 pm

idem to pradlo obesit,budem tu vecer.cest praci :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od adinka33 » Ned Aug 16, 2009 2:20 pm

sisu22 píše:
adinka33 píše:
sisu22 píše:
adinka33 píše:
sisu22 píše:
adinka33 píše:fuha tak to ti asi neporadim,,, mas ale asi veliky bytik, ked chces kupit take velke hoviadko,,,, :lol: :lol: :lol:

vies co, mne sa tie elektricke motorky ci auta ale moc nepacia,,, radsej mu zober volaco normalne, trebars aj takeho hupacieho konika,,, alebo sa popozeraj po skakacom zvieratku - poslem ti fotku na mail, aby si vedela, co myslim, je to vynikajuca hracka,,, mame ju doma,,, :wink:


tu moto mu chcem von,malo to tu zdevastoval? :twisted: :twisted: :twisted: mne sa zase mocisko paci jedna tu,harley,boze krasne je moc..ale zase nema hupacie nic,a tak neviem...alebo kupim oboje,a tpotom si budem nadavat,ze neviem setrit :lol: posli,vecer pozrem,nechce sa mi teraz pripajat.






viem, ze na von, ale mne sa tie elektricke vobec nepacia,,, tak mu radsej zober hupacie volaco,,,


jajaja,ked mne sa ta elektricka tak paci :lol: preco sa ti nepaci? kua musim ist obesit pradlo....
:lol: :lol: :lol:



len sa neobes aj ty,,, preco sa mi to nepaci? lebo potom su tie deti hnile, ked to pracuje za nich, len nech pekne sam maka,,, alebo mu kup bicyklik, aj matejkovi sme ho nedavno kupili a uz maka na nom jak dabel... :twisted:


no rozmyslala som aj nad kolom..ale mne sa tie farbne novinky nepacia,a chcela by som klasicke starodavne kolo,a neda sa mi ho zohnat. Pozri nick mgmido- je za 100eur,ta harlej. no uznaj,neni bombova :wink: :?:




ano je sice peknucka,,, ale aj tak by som ju nechcela,,, :wink: vecer by som tu mala byt,,, papa :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od MartinaGinov » Ned Aug 16, 2009 2:21 pm

sisu22 píše:
MartinaGinov píše:
adinka33 píše:fuha tak to ti asi neporadim,,, mas ale asi veliky bytik, ked chces kupit take velke hoviadko,,,, :lol: :lol: :lol:

vies co, mne sa tie elektricke motorky ci auta ale moc nepacia,,, radsej mu zober volaco normalne, trebars aj takeho hupacieho konika,,, alebo sa popozeraj po skakacom zvieratku - poslem ti fotku na mail, aby si vedela, co myslim, je to vynikajuca hracka,,, mame ju doma,,, :wink:


Elektrické sú pekné, no sú aj také motorky - šľapacie, a tie sú tiež super, suseda má takú :wink: mi sme malej kúpili odrážadlo autíčko a neskôr jej chcem kúpiť skákacie zvieratko, tie sú super :P



slapacie rarohy ma,neslape,len sa na tom odraza,odrazanie ho bavi...ale ta harley,somz nej uplne paf



Harley :D :D :D uf, musí byť super ... harleyky sú perfiš :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od MartinaGinov » Ned Aug 16, 2009 2:22 pm

sisu22 píše:idem to pradlo obesit,budem tu vecer.cest praci :twisted:



cest :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od sisu22 » Ned Aug 16, 2009 10:03 pm

dobry vecer...tak moto,alebo hupacieho kona :?: :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od dannii » Ned Aug 16, 2009 10:05 pm

no moto draha,hupacieho kona nee :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od adinka33 » Ned Aug 16, 2009 10:06 pm

sisu22 píše:dobry vecer...tak moto,alebo hupacieho kona :?: :D :D :D



zdravim osobky,,, :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od dannii » Ned Aug 16, 2009 10:07 pm

Ahoj moja,aky si mala vikendik?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od sisu22 » Ned Aug 16, 2009 10:07 pm

dannii píše:no moto draha,hupacieho kona nee :D



ja tiez hovorim
Adka mi tlaci do hlavy ze moto neee
strasne sa mi chce spat,tak si premyslite,zajtra mi pomozete.Maly odomna este nic nedostal na narodeniny,lebo neviem co mam kupit.idem teraz hajat,zajtra sa hlasim tu :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od adinka33 » Ned Aug 16, 2009 10:10 pm

dannii píše:Ahoj moja,aky si mala vikendik?




no sevastok moja,,, ale celkom v pohodicke, sme boli vonku s tatinkom, dnes mu uz skoncila dovca, tak sme si to "uzivali" ,,, boli ste v Kuchyni?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od dannii » Ned Aug 16, 2009 10:11 pm

no boli sme,bolo velmi dobre :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od adinka33 » Ned Aug 16, 2009 10:13 pm

uz sa nevieme dockat stvrtku,,, majko asi najviac :lol: :lol: :lol:


aj matejko stale, kedy pojdeme k Emke? :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od dannii » Ned Aug 16, 2009 10:15 pm

moji zlati,sa uz tesim ked sa dovalite.Petka nevie,ze pridete,take prekvapko,,lebo by som to s nou nevydrzsla,furt len,mami kedy uz pojdeme k Majkovi? :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť