Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - Pomaly stracam nervy:)

Pomaly stracam nervy:)

od 17zuzka6 » Štv Apr 26, 2012 10:41 am

miasimi - 15 hodnotení - 26. februára o 23:20
Dobry vecer mohli by ste mi ho premerat?? dakujem :)

Ja - 27. februára o 10:31
Dobry den,dlzka je 40cm,sirka pod pazuskami je 33cm a dlzka rukava od krku je cca 43cm.zuzi:)

miasimi - 27. februára o 23:38
Dakujem velmi pekne pomeriam dcerku a zajtra sa ozvem dakujem :)

miasimi - 28. februára o 23:46
nestihla som to cely den som behala po lekaroch, ale zajtra Vam dam urcite vediet aby ste necakali dakujem :)

Ja - 29. februára o 09:00
ok,pockam:))

miasimi - 29. februára o 23:52
Dobry vecer, vzala by som ho, ale viem ho vyplatit az 11steho marca ak by nevadilo ak ano tak nevadi aj tak dakujem :)

Ja - 1. marca o 09:31
nevadi,tak Vam ho rezervujem:) zuzi

miasimi - 1. marca o 17:24
Dakujem velmi pekne ste mila :)

Ja - 1. marca o 17:35
nieje zaco:) aj ja si furt nieco rezervujem takto dopredu:)) aj mi bude luto za svetrikom,ale moja mala ho nechce ani za svet si obliect,mali sme ho snad 1 ci 2x:)

miasimi - 1. marca o 17:42
:)))) poznam to mam aj ja dost veci ,,, ktore nerada nosi, ale nemam cas ich nafotit a dat na MK a dakujem :)

Ja - 1. marca o 17:44
:)

miasimi - 11. marca o 22:29
Dobry vecer , peniazky mi este neprisli na ucet pockate este aspon do piatku?? dakujem za odpoved :)

Ja - 12. marca o 07:48
jasne,uz ked je rezerve,tak uz tych par dni ma nezabije:)))) zuzi:)

Ja - 16. marca o 14:07
Tak Vam posielam cislo uctu 0341 445 120/0900 a poprosim Vas este adresu:) a neviem ci chcete poslat obycajne,alebo doporucene?

Ja - 17. marca o 15:20
Dobry den,len sa chcem spytat,ci este budete mat zaujem,alebo nie.zuzi

miasimi - 29. marca o 11:27
dobry den, svagrina je teraz bohuzial v nemocnici, mala by sa vratit buduci tyzden, tak by vam potom napisala, ze kedy vam ho vyplati...ale pytala som sa jej, tak ze ho urcite chce...ak mozte, tak jej ho rezervujte, prosim...dakujem Lucia

Ja - 29. marca o 12:18
ok,ved som aj rozmyslala,ze co sa stalo..ked sa tak dlho neozyvala.dobre,este pockam.

Ja - 18. apríla o 18:35
Dobry den,mam este svetrik drzat,alebo nie?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Pia Sep 25, 2009 12:01 pm

od 17zuzka6 » Štv Apr 26, 2012 10:45 am

Co si o tomto myslite??? ja nechcem byt zla,ale uz mi dochadza trpezlivost.... :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Pia Sep 25, 2009 12:01 pm

od lindda » Štv Apr 26, 2012 11:53 am

17zuzka6 píše:Co si o tomto myslite??? ja nechcem byt zla,ale uz mi dochadza trpezlivost.... :roll: :roll:



" Umreli" :roll: ale nie teraz vazne to bo cierny humor:-D
toto sa mne stalo minimalne 30 x a to neprehanam vzdy boli v nemocnici kurnik ako by sme v tokiu byvali ttolko nemocnic ani nemame . Nikomu nechcem ublizit ale ja som tiez bola v nemocnici mali sme vselico ale vzdy bolo vsetko dane do poriadku . Dnes uz ozaj ide vsetko cez mobil alebo tak ,.,,,,,
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od 17zuzka6 » Štv Apr 26, 2012 12:23 pm

ma to riadne nastvalo uz,ved to je na nervy,cakat takto dlho,ja neviem co je hrozne na tom-napisat,ze uz nema zaujem,alebo nema peniaze,ved ja ju nezozeriem cez pocitac :lol: :lol: a radsej budu vymyslat taketo telenovely :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Pia Sep 25, 2009 12:01 pm

od natusa » Štv Apr 26, 2012 2:52 pm

lindda píše:
17zuzka6 píše:Co si o tomto myslite??? ja nechcem byt zla,ale uz mi dochadza trpezlivost.... :roll: :roll:



" Umreli" :roll: ale nie teraz vazne to bo cierny humor:-D
toto sa mne stalo minimalne 30 x a to neprehanam vzdy boli v nemocnici kurnik ako by sme v tokiu byvali ttolko nemocnic ani nemame . Nikomu nechcem ublizit ale ja som tiez bola v nemocnici mali sme vselico ale vzdy bolo vsetko dane do poriadku . Dnes uz ozaj ide vsetko cez mobil alebo tak ,.,,,,,



jedna vec je ze ked si v nemocnici ani ta nenapadne riesit bazar alebo ine veci a druha vec je ci to je ozaj pravda ...to sa vecinou nikdy nedozvies ...cloveka to nastve no ja som si povedala tak ze bez bazaru by som sa sice nerozcilila ale ani by som nic nepredala a doma si nepomohla
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od Jupiter41 » Pia Apr 27, 2012 12:19 am

No urcite by som viac rezervaciu nedrzala. :roll: Tiez sa mi stalo, ze si pani rezervovala v aprili vec s tym, ze 100000000000000000% v septembri vezme, ze je na zarobkoch v zahranici a nema ako vyplatit a zaciatkom septembra prisla sprava, ze sorry, ale mali sme s kolegom nehodu a nemam prachy a tak. Ja nevravim, stat sa moze hocico, ale odmietla som kopu zaujemkyn, ze uz su obsadene a nakoniec t.t a tri orechy... :? A islo fakt o par €.
Dievcata, treba predat tomu, kto ma naozaj zaujem a hned posle peniazky. Zial dnes je to tak. Aj tak tu nezarobime na novy dom :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

od janielik » Pia Apr 27, 2012 2:29 pm

Ja som si hneď do podmienok dala, že rezervácie držím 3 dni. Ak sa neozve a má záujem niekto iný, odpíšem jej, či chce alebo nie, lebo mám aj iného záujemcu.
Ak o deň - dva vidím, že bola na bazári, ale neodpísala, nemá zmysel čakať a rovno vec predám, tiež nemám doma veľkosklady, aby som som odkladala donekonečna.
Kto skôr príde, ten skôr melie a keď už to sem nafotím a nahodím, tak nech mi to čo najrýchlaejšie odchádza preč.
To, že niečo predáš kým Ťa ona naťahuje, to by som ani neriešila. Veď ako sa hovorí - bez peněz do hospody (na BB) nelez :-)
Sú aj výnimky, kt. rezervujú a v dohodnutom termíne aj kúpia, ale tých je ako šafranu...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Uto Okt 26, 2010 11:20 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť