Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Školák - pomooc, budem mat prvaka!

od marrusska » Pon Sep 08, 2008 12:00 am

ahojte zienky, tak aj my sme stastlivo zvladli prvy tyzden, az sa cudujem ako v pohode. :D MAly mi nechcel chodit do skolky ale do skoly chodi v pohode. ulohy zatial nemali, lebo este im neprisli slabikare, oni nebudu mat lipku ale nieco ine. celkom sa mu tam paci. Prvy den , ked mal ist do skoly ho zaujimalo len ci mu dam desiatu. :D :D :D Rozkazal si so sunkou a so syrom a orezat korku. No na druhy den uz povedal ze potrebuje desiaty dve - jednu aj do druziny.od zajtra ideme aj s dvoma flasami vody-jednu do druziny. No celkom sranda. Rozmyslala som ci ho davat do druziny, ci nie, ved som doma a mozem po neho chodit uz pred obedom ale vsetky deti su v druzine, tak si myslim ze dobre ze tam chodi aj on , aspon si najde kamaratov . Maju taku milu druzinarku. v piatok im kazdemu napisala rozvrh na pondelok do peracnika a on sa citil tak dolezito. NO tak uvidime co bude dalej, ci mu ta euforia vydrzi aj ked pribudnu ulohy. Celkove sa mi zda ze ucitelka ma k nim vyborny pristup , hovori im a take deteily, ze servitky z desiaty maju dat so kosa a otvara im Jupiky, ked oni nevladzu. Drzim Vam vsetkym palce do dalsieho skolskeho tyzdna.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Ned Apr 06, 2008 12:00 am

od lulyinka » Pon Sep 08, 2008 6:45 pm

Aj my vam drzime palce maruska...nech vam to ide tak ako doteraz a mozno este lepsie....
mozno my maminky sa viac bojime ako tie nase deturence.....mala som strach ako to mala zvladne ale vsetko je ok...zatial klop klop klop o drevo..... :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Štv Apr 10, 2008 12:00 am

od ivetka1980 » Pon Sep 08, 2008 9:33 pm

Ja som taka rada,aj moj drobec sa tesi kazdy den do skoly,dufam ze kriticke obdobie da na seba este dlho-dlho cakat!!!!! :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 438
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 12:00 am

od marrusska » Pon Sep 08, 2008 9:50 pm

akurat dnes moj dostal slabikar od Stefekovej. mate hon iekto?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Ned Apr 06, 2008 12:00 am

od ivetka1980 » Štv Sep 11, 2008 8:37 pm

Aj my mame slabikar od Stefekovej,zda sa mi celkom zaujimavy. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 438
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 12:00 am

od marrusska » Štv Sep 11, 2008 8:40 pm

Videla som vcera ten druhy - Lipka, ale nezdal s ami taky pekny a zaujimavy ako od Stefekovej. Chcem sa este spytat ulohy ako robite? najprv do cvicneho zosita a potom do normalneho? a pisete okrem toho este nieco s detmi?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Ned Apr 06, 2008 12:00 am

od ivetka1980 » Štv Sep 11, 2008 8:48 pm

Nie,ja s nim pisem priamo do prac.zositov a ked nieco napise uplne hrozne,tak to vygumujem a pise znova.Nemam nervy s nim pisat do cvicnych zositov,ma problem obsediet aj pri tom co do prac.zos.pise.Ide mu to celkom fajn a som spokojna,ze ich v prvom rocniku neznamkuju,dostavaju iba pochvaly do ziackej knizky.A za pekne nepisanu ulohu dostavaju peciatku z usmievajucim chlapcekom,ked ich nazbieraju 5,tak je zato 1 pochvala do ziackej.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 438
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 12:00 am

od marrusska » Štv Sep 11, 2008 8:53 pm

moj nema ziacku knizku, len peciatky dostavaju a ustne pochvaly
"mai a pani ucitelka ma pochvalila, ze som pekne sedela a papal desiatu"
ozaj mtto dnesneho dna: viete aky je to papier opilec?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Ned Apr 06, 2008 12:00 am

od marrusska » Štv Sep 11, 2008 8:55 pm

je to PIJAK, dnes im ucitelka vysvetlovala na co asa pouziva a moj maly ho ned premenoval na opilca. :D :D :D mhrozne mi bolo do smiechu ale nechcela som ho urazot . tak som sa rehotala len tak cez zuby
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Ned Apr 06, 2008 12:00 am

od ivetka1980 » Štv Sep 11, 2008 8:55 pm

Akyyyyyyyyyyyyyyy?????????????????????
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 438
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 12:00 am

od lulyinka » Štv Sep 11, 2008 9:35 pm

tak to maju nase deturence prirovnania......že opilec :D :D

ja s malou pisem ulohy do cvicneho a potom do zosita
maju ferda mravca za usilovnost a medvedika zo srdieckom je jednicka.....maju pochvaly do zrkadielka
dnes sme mali prve rodicko.....vratila som sa do starych skolskych cias utierala som tabulu hehe....riaditelka je kamoska a som dosla prva tak ze s cim ti pomozem a ona zotri tabulu a ja som bola taka happy jak mala......
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Štv Apr 10, 2008 12:00 am

od ivetka1980 » Štv Sep 11, 2008 9:49 pm

Jezissssssssi,jak som sa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: na opilcovi!!!!!!Taketo chujoviny by si mali ucitelky zapisovat a potom to posielat do nejakej sutaze...Vy ste uz mali rodicko?A to co tak skoro?Aku temu ste rozoberali?Maly ti chodi do druziny?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 438
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 12:00 am

od marrusska » Štv Sep 11, 2008 9:59 pm

my sme este nemali rodicko, take zakladne info povedala ucitelkauz v prvy den. moj maly chodi do druziny, vsetci z triedy chodia, tak som nechcela aby bol nejaky iny. Maju velmi milu vychovavatelku, zajtra idu niekde von do prirody na didakticke hry- cosi ako branne. uz ich aj porozsadzala len nejako ucitelka zabudla ze Igi je lavak a dala hosadnut na pravu stranu :? , tak som ich v lavici hne na druhy den vymenila. Take je pre mna tazke cvicit s nim pisanie, lebo ja som pravacka a on je lavak, ked mu chcem aj nieco ukazoat musim opacne a ide mi to este horsie ako jemu. Pripada mito ako by som opat bola v prvom rocniku a ucila sa pisat :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Ned Apr 06, 2008 12:00 am

od ivetka1980 » Štv Sep 11, 2008 10:04 pm

A pisu si ulohy v druzine?Nas pride obcas domov s tym,ze uz ma napisanu ulohu,comu nie som moc rada,pretoze chcem vidiet techniku pisania,akou pise.On si rad dava hlavu uplne az na stol ,ruku nedrzi na zosite tak,ako ma a tak pise.No a tak to potom aj vyzera...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 438
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 12:00 am

od marrusska » Štv Sep 11, 2008 10:08 pm

pisu ale az tak okolo tretej zacinaju, prave dnes som rozmyslala ze po neho budem chodit skor,aby si ulohy pisal doma, alebo poviem vychoske aby si ich v druzine pisal len do cvicneho zosita, lebo on sa velllllllmi ponahla a potom mto tak vyzera, ked nieco dokoncuje doma,na ulohu, normalne vidis, co pisal v skole a co doma, aj dnes mi povedal, e sa ponahlal aby tomal prvy hotove. Tiez somr adsej ked pise ulohy doma ked nad nim sedim.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Ned Apr 06, 2008 12:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť