Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Zamestnanie - POMOOOC, končí mi materská!!!

POMOOOC, končí mi materská!!!

od pipula » Štv Feb 05, 2009 9:36 pm

Ahojte kočky.. Počúvajte , prosím o radu... neviete mi poradiť? Zajtra by mi podľa všetkého mala skončiť materská..... Drobec má už zajtra 3roky!!!Bože ,ale to ubehlo??!! No ale neviem, ako mám postupovať...Bola som normálne na pracovnú zmluvu, takže mám sa ísť zajtra hlásiť zamestnávateľovi???? Musím ísť najskôr na úrad, pre nejaké papiere, alebo mi stačí rovno len tak nastúpiť od PP????
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Str Aug 20, 2008 11:51 am

od sandras » Štv Feb 05, 2009 10:26 pm

no u zamestnávatela si sa už hlásiť mala
ale ak si sa nehlásila, zajtra musíš v 1. rade tam, mala by si rovno aj nastupiť
ak si zamestnaná, oni už ostatne papiere by mali vybaviť za teba :wink:
Naposledy upravil sandras dňa Pon Feb 23, 2009 9:27 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od nanaaa » Štv Feb 05, 2009 10:40 pm

Pipula, ty si teda dobrá vegeťáčka :D :D :D Nechať si to takto na poslednú chvíľu.Ja by som sa stresovala určite už mesiac pred koncom materskej.Nech je to v práci OK.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

od pipula » Štv Feb 05, 2009 10:55 pm

:D :lol: :D :lol: :D Ďakujem kočenky... No v pohode nie som... Ale nevidím v tom žiaden problém, ide len o to, že to je firma s 5 zamestnancami a vlastne tam pracuje aj manžel. A už asi pred mesiacom im manžel vravel, že mi končí materská... A já tam ale už nechcem robiť... a musím im to tak jemne povedať, ale ked som sa chystala, tak mi došla všetka odvaha.....A myslela som si, že ked mi bude tento týždeň chodiť drobec do škôlky tak tam skočím a dohodnem sa vopred... Ale drobec prekvapil a v škôlke strašne plače - priam reve a ráno ho učiteľky so mňa trhajú.... Takže si poplače aj on aj ja ... A potom sa od nervov túlam len okolo škôlky a po hodine kričania to vzdám a vždy si ho idem radšej zobrať okolo 9 domov... A potom je stále na mne len navesený, tak sa mi s ním nikde nedá ísť....Až som nakoniec zistila, že už je zajtra piatok a já mám všetok čas fuč!!!!!! Len som potrebovala vedieť, či už ked pôjdem do firmy, či nemám ísť znáhodou najskôr pre nejaké tlačivo na úrad alebo sociálku....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Str Aug 20, 2008 11:51 am

od nanaaa » Štv Feb 05, 2009 11:11 pm

Drž sa moja, nech ti všetko klape.A malinký si hádam zvykne.U nás to bude určite také isté.Aj môj je taký mamin cecek.Má ešte len rok a pol, ale ja sa už teraz stresujem, čo bude, keď pôjde do škôlky.Určite budeme plakať všetci traja aj s tatinom.No možno ho dotiaľ ešte trošku prevychováme.Hádam bude odvážnejší.papa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

od sandras » Štv Feb 05, 2009 11:12 pm

nie nemusíš
lenže ak oni ti vypoved sami nedaju, a nechceš nastupiť tak si musíš dať vypoved
ty sama a odstupne nedostaneš

potom možeš isť na predlženu MD (treba isť na Urad soc. vecí a rodiny a na Zdrav. poistovnu, a štát ti bude platiť aspon odvody)
alebo na urad práce
alebo do ineho zamestnania, lenže to by muselo isť veeeelmi rýchlo, lebo na to maš tuším maximálmne 8 dní, aby si všetko vybavila

podla toho čo chceš dalej rabiť ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od sandras » Štv Feb 05, 2009 11:14 pm

niektorýcm detom to dlhšie trva, zvyknuť si v školke ...
Naposledy upravil sandras dňa Pon Feb 23, 2009 9:27 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od sandras » Štv Feb 05, 2009 11:16 pm

Pipula a malemu všetko najlepšie k 3. narodeninkám :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od pipula » Štv Feb 05, 2009 11:33 pm

:wink: Ďakujeme krásne...Mám robotku, ktorú si môžem robiť aj doma, takže mi je to jedno... a vyzerá to, že teraz toho budem mať do konca marca až až.. Takže skôr by som bola rada, keby ma šéf bez problémov pustil.... Lebo momentálne aj tak, ked mi drobec takto vystrája - ani to nebudem nejak siliť... Nechcem ho chudáčika trápiť... A s týmto ma totálne prekvapil :? , toto som od neho vôbec nečakala...on je veľmi živý, veselý a smelý.. On sa práveže vonku hoci komu prihovorí!!! Ale môže byť aj to, že je len taký, ked som já pri ňom..... :? :cry: :cry: :cry: :cry: Ale toto sa ozaj nedá zvládnuť :cry: :cry: :cry: učiteľky ma upozorňujú, že pokiaľ sa neukľudním já, tak prečo to žiadan od neho :cry: :cry: Bóženko, ale já to ozaj nezvládam :cry: :cry: :cry: A to sú už od pondelka 4 dni a nenastala žiadna zmena.... neviem, či si ho nenechám radšej malinkého pri mne doma.... :( A ďakujem všetkým - ste zlatunké :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Str Aug 20, 2008 11:51 am

od sandras » Pia Feb 06, 2009 12:54 pm

pipula, neboj, zvykne si
naša tiež bola navonok frajerka, smelá ... ale tam ked mala ostať sama, to bolo horšie
ale nakoniec velmi rada chodila, a som rada, že sme to vtedy pretrpeli, lebo neviem, keby takto zle znašala kolektív škole, to by bolo horšie
Naposledy upravil sandras dňa Pon Feb 16, 2009 8:49 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od danabr » Str Feb 11, 2009 10:38 pm

Ahoj pipula,chcela by som vas poprosiť ak to nieje tajomstvo? aku mate robotku na doma? mne tiež bude končiť materska ,ale až v septembri/asi/tak zisťujem,čo by som išla robit,do stareho zamestnania sa vratit nemožem,a druha otazka:koniec materskej sa berie ododňa nastupenia na MD?ako to je? maly bude mat 3 ročky v oktobri,ďakujem pekne za odpovede. :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od sandras » Str Feb 11, 2009 10:45 pm

Materská končí dnom, kedy ma dieťa 3. narodeniny :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od danabr » Str Feb 11, 2009 10:51 pm

ďakujeeem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od iwa000 » Pon Feb 16, 2009 8:45 pm

ahojte kocky veru aj mne sa konci materska a uz uvazujem kam pojdem s pracou to je teraz veru tazke.tak teraz neviem co bude ci urad prace alebo co?strasna predstava. :roll: po troch rockoch dalsia zmena.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str Okt 08, 2008 10:39 am

od sandras » Pon Feb 16, 2009 8:47 pm

ja som sa akurát dnes bola dohodnuť o nastupe, takže v septembri sa vraciam do práce, aj ked MD by mi mala končiť až vo februári 2010 ... som jedna z tých šťastnejších, sice žiaden super-plat ale zato istota, že sa mam kam po 2,5 roku vrátiť :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť