Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Spánok - poomoc moj maly prestal spavat

poomoc moj maly prestal spavat

od lindda » Str Feb 25, 2009 4:16 pm

cafte maly ma 2 roky poobede spaval doteraz 2 hod a noc bola tiez ok tak max raz hore a tear poobede 40min a noc strasna celu noc sa mrvy po posteli chce sa hrat jest pit dudu no na nervi uz to trva 10dni poradte dik
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od sandras » Str Feb 25, 2009 4:19 pm

lindda, len vydržať
hlavne nezasvecuj, nehraj sa s ním, nekomunikuj
ak chce, daj mu len napiť a vycikať, ale žiadne hranie
a poobede tiež len ukladaj, kolko pospí - tolko pospí a skus aby aj bez spania vydržla ležať a oddychovať

naš tiež mava fazy, že poobede zle spí ale ležať 2 hodiny vydrží, chvilku asi aj podrieme a potom sa tam hra, spieva si ale leží (plakať by som ho tam nenechávala)

možu mu isť aj posledne zuby a z toho je nervozny
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od lindda » Str Feb 25, 2009 4:21 pm

Idu mu zuby ale neje nejaky uplakany mozno uz jevacsi a neplace som unavena jak keby som mala babatko
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od sandras » Str Feb 25, 2009 4:25 pm

no krpec spi dobre
ale mala mi takto vymyšlala od roka do skoro 2 rokov, každu božiu noc hore od 3:00 do 6:00 a potom zasapala (ked nam už bolo treba vstať do roboty :roll:) ... a trvalo to, kym mala flašku, ked sme zrušili pitie z flaše, začala normalne spávať, neviem, či to nebolo tak, že sa zobudila a bez flaše mlieka nevedela zaspať...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od adinka33 » Str Feb 25, 2009 4:26 pm

ahojcek linda, no ak mu idu zubky, tak s tym spanim-nespanim nespravis nic,,,,nasmu najmensiemu idu ocaky a ten cez den spi zhruba 20-30 min a starsi matko ma zas obdobie, ze nechce cez den spavat,,,,tak my to mame pestre,,,,si vies predstavit,,, :lol: :lol: :lol:

takze jedina rada je: vydrzat, vydrzat, vydrzat... :P :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od natusa » Str Feb 25, 2009 5:24 pm

no ja mam podobny problem ,maly ma sice len 9mesiacou ale doteraz spaval vpohode doobeda aj poobeda a vecer isiel spat skoro,niekedy aj o siestej teraz odkedy sa vie postavit ani za svet sa mu nechce lezat v posteli len tam poskakuje a spat ani za svet .vobec ho nemozem prinutit aby lezal a ked mu dam taku vychovnu po prdelke smeje sa jak zmyslou zbaveny.tiez to neviem nijako tiesit asi to chce cas mozno sa nase ratolesti umudria :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od zuzana171717 » Str Feb 25, 2009 7:06 pm

Prepacte ze odbocujem od temy,mavaju vase deti pri raste zubkov teploty???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od sandras » Str Feb 25, 2009 7:07 pm

zuzana171717 píše:Prepacte ze odbocujem od temy,mavaju vase deti pri raste zubkov teploty???

zuzka, my sme odteplotovali každy jeden a predne horne 4 zubky so 40-kami a febrilnými krčami - kompletny program :roll: :roll: :roll: :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od zuzana171717 » Str Feb 25, 2009 7:15 pm

Sandras tak sme na tom rovnako,vsetky zubky teploty -niekedy aj hnacky a teraz pri ocakoch aj krce :( .Uz nech su vsetky vonku,cakaju nas este posledne stolicky :shock: .O spani ani nehovorim hruza :shock: pri dcerach som vobec nevedela ze im idu zuby.To su len chlapci su take haklivky???? :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od mskorova » Str Feb 25, 2009 10:58 pm

ahojte, nielen pri synoch, platí to aj pri dcérach, my máme dnes 1 rok a asi tiež 10 dní štrajkujeme so spaním, už ma bolí celá krčná chrbtica od spania v jednej polohe, lebo ak ma malá nedrží za ruku alebo aspoň sa ma nedotýka, hned sa vyberie preč z postele, ruky mi v noci úplne tŕpnu, idú nám ďalšie stoličky no a na očné sú úplne "teším", značka "VYDRŽAŤ" :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Sob Júl 12, 2008 12:00 am

od natusa » Štv Feb 26, 2009 8:43 am

mskorova píše:ahojte, nielen pri synoch, platí to aj pri dcérach, my máme dnes 1 rok a asi tiež 10 dní štrajkujeme so spaním, už ma bolí celá krčná chrbtica od spania v jednej polohe, lebo ak ma malá nedrží za ruku alebo aspoň sa ma nedotýka, hned sa vyberie preč z postele, ruky mi v noci úplne tŕpnu, idú nám ďalšie stoličky no a na očné sú úplne "teším", značka "VYDRŽAŤ" :twisted:



vsetko najlepsie k prvym narodkaaaam :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od sandras » Štv Feb 26, 2009 8:59 am

mskorova píše:ahojte, nielen pri synoch, platí to aj pri dcérach, my máme dnes 1 rok a asi tiež 10 dní štrajkujeme so spaním, už ma bolí celá krčná chrbtica od spania v jednej polohe, lebo ak ma malá nedrží za ruku alebo aspoň sa ma nedotýka, hned sa vyberie preč z postele, ruky mi v noci úplne tŕpnu, idú nám ďalšie stoličky no a na očné sú úplne "teším", značka "VYDRŽAŤ" :twisted:

všetko najlepšiééé
my mame dnes 2 roky :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od lindda » Štv Feb 26, 2009 9:35 am

Cafte tak dnesna noc celkooom dobre iba raz hore hura

S tou flaskou je nieco na tom ti poviem od je strasne na mlieko a jenu trojku uz mame vonku tak 3 mm a dtuhu tak 0,5mm je mozne ,ze to este boli ?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od sandras » Štv Feb 26, 2009 9:41 am

no naš maly je tiež zavislak na mlieku ale v noci mu ho zasadne nedávam
a ani sa už nebudí
my sme ho radšej zvykli v noci na cumlík, ako s tou flaškou zaspávať ... lebo jedna vec pri dcerke bolo to budenie v noci a druha bola za, že sa jej z toho pokazili zubky :cry:
takže teraz dostane 3x za den flašu s mliekom rano, naobed a večer (ale miesto cumlíka už mu davam take sosačiky - kupila som v DM), a na noc ma cumlik, ale on ho aj tak vypluje, ked zaspí

No a nemožu ho bolieť už dalšie? Napr. naš maly mal pri zubkoch vždy take obdobia, že sa trebars týžden budil, potom pokoj, potom sa zasa týžden budil ... a zuby mu trebars vyšli von, v tom období, ked sa nebudil, takže je možne, že ho to bolelo v čase, ked sa mu to dralo cez to ďasienko :? Ja som mu to natierala kvapkami Baby-dent
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od natusa » Štv Feb 26, 2009 9:53 am

sandras píše:no naš maly je tiež zavislak na mlieku ale v noci mu ho zasadne nedávam
a ani sa už nebudí
my sme ho radšej zvykli v noci na cumlík, ako s tou flaškou zaspávať ... lebo jedna vec pri dcerke bolo to budenie v noci a druha bola za, že sa jej z toho pokazili zubky :cry:
takže teraz dostane 3x za den flašu s mliekom rano, naobed a večer (ale miesto cumlíka už mu davam take sosačiky - kupila som v DM), a na noc ma cumlik, ale on ho aj tak vypluje, ked zaspí

No a nemožu ho bolieť už dalšie? Napr. naš maly mal pri zubkoch vždy take obdobia, že sa trebars týžden budil, potom pokoj, potom sa zasa týžden budil ... a zuby mu trebars vyšli von, v tom období, ked sa nebudil, takže je možne, že ho to bolelo v čase, ked sa mu to dralo cez to ďasienko :? Ja som mu to natierala kvapkami Baby-dent



SANDRA AJ VAM HAPPY BIRTHDAY :P :P :P

nas maly zaspava sice bez flasky ale dalsi zavislak na mliecku :wink: zaspava na maminom ceciku.a ine mliecko ani neoblizne :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť