Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky kombinované - Poraďte dobrý športový kočík

Poraďte dobrý športový kočík

od AndreaBX » Str Apr 20, 2011 10:02 pm

Ahojte, mám malý problém. Mám 3-kombináciu Bexa B4. Synček má 14 mesiacov a dosť s ním cestujem sama autom. Chcela by som nejaký športový kočík, nie golfáč, aby sa dal ľahko skladať do auta a nezabral všetko miesto. Zvykne v ňom aj spať, tak nejaký pohodlný a hlavne bezpečný, lebo malý je dosť živý, aby sa neprevrhol. Uprednostňujem väčšie kolesá. Celkom sa mi páči Casualplay S4, no manželovi sa nezdá cena :( :( . Že prečo taký drahý. Poraďte mi, či som si vybrala dobre alebo máte lepšie skúsenosti s inými? :) :) Moja cenová relácia sa pohybuje cca 200 Eur.
Ďakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Str Júl 07, 2010 7:15 pm

od alex » Štv Apr 21, 2011 9:30 am

niečo takéto?
http://www.babybazar.sk/mark-q---poloho ... 13476.html
http://www.babybazar.sk/sportovy-kocik- ... 50311.html
http://www.babybazar.sk/sprortovy-kocik ... 74232.html

inak o Casualplay som čítala, že je tak do 1,5r. vraj má krátku chrbtovú opierku. Najlepšie by bolo zrejme ho vyskúšať, nakoľko niekomu vyhovuje a niekomu nie. Dá sa zohnať použitý aj do tej ceny 200€
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od AndreaBX » Štv Apr 21, 2011 6:52 pm

Pozrela som si odkazy, celkom sa mi páčil Mark q a Britax Vigour 4+. Len tam písali, že nosnosť kočíka je 15 kg. Malý má už teraz 11 kg a chcela by som, aby kočík poslúžil dlhšie. Myslíte, že sa v nich bude môcť voziť aj keď bude ťažší? Chcela by som ho voziť aj keď bude mať viac ako 2 roky (ak vydrží v ňom sedieť :) :) :) ). Manžel by asi väčší počet kočíkov veľmi nepredýchal.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Str Júl 07, 2010 7:15 pm

od AndreaBX » Štv Apr 21, 2011 11:09 pm

Pozerala som kočíky a páči sa mi Espiro magic a BABYPOINT Mark Q. Len u Espira neviem či je lepší 3 alebo 4. Zvyknutá som na 4-kolky a pre stabilitu sa mi zdajú bezpečnejšie, ale dizajn 3-kolky sa mi páči. Aký máte názor?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Str Júl 07, 2010 7:15 pm

od alex » Pia Apr 22, 2011 11:35 am

Ja som mala moon buggy fit 3
http://www.e-broucek.cz/sk/novy-tovar/k ... nanoznikem je to podobne ako mark a v podstate to iste ako espiro, no nie každému takýto kočík vyhovuje. Tuna v tomto linku je písaná nosnosť 16kg, no ja som mala písané 18kg, maleho som v ňom vozila bez problemov ešte v 3r.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od rikisz » Pia Apr 22, 2011 12:43 pm

ja by som odporučila jané slalom pro mala som ho dlho a je veľmi priestranný aj ked je zložený nie je najmenší, ale zase nepoznám priestranný kočík, s veľkými kolesami a malý ked ho zložíš, je to síce trojkolka , ale je stabilný . použité kúpiš aj do 150 eur
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon Jún 02, 2008 12:00 am

od AndreaBX » Sob Apr 23, 2011 11:06 pm

Momentálne je mojím favoritom Mark Q, neviem, či sa mi ho podarí pred kúpou vyskúšať, ale už som skúsila napísať do jedného obchodu. Uvidím, či to vyjde, ale bola by som rada, veľmi sa mi páči ľahké skladanie, spojené rúčky - ovládanie jednou rukou a spratnosť. Má síce menšie kolieska, ale do snehu budem mať väčší športiak z trojkombinácie čo mám. Ďakujem zatiaľ za rady a ozvem sa, ako som pochodila. Ak máte nejaké typy, tak píšte. Kým ho nemám zaistený na 100%, tak návrhy na iný typ prijímam :) .
Ešte raz ďakujem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Str Júl 07, 2010 7:15 pm

od hanah25 » Ned Apr 24, 2011 2:46 pm

dobry den, skuste www.aladdin-kociky.sk,maju velky vyber a aj kvalitny tovar, posielaju kurierom a ak ste z okolia hlohovca mozte dojst vyskusat. ak vam nevyhovuje v tyzdni da sa zavolat a otvoria vam aj v nedelu. ja som u nich kupovala vzdy vsetko. su aj tu na bb nick ALADDIN . skuste a uvidite. inak vedia aj velmi dobre poradit.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 73
Registrovaný: Štv Aug 21, 2008 4:42 pm

od AndreaBX » Ned Apr 24, 2011 9:09 pm

Ďakujem za radu, skúsila som si tam objednať. No odpísali mi, že momentálne majú ich vypredané a nevedia kedy im ich dodajú. Tak budem skúšať inde, lebo by som ho už potrebovala. Som zo stredného Slovenska, tak osobne sa mi tam nedá ísť. Ale ďakujem za tip.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Str Júl 07, 2010 7:15 pm

od AndreaBX » Ned Apr 24, 2011 10:27 pm

Objavila som nový kočík, čo sa mi veľmi páči. Síce vyzerá úplne inak ako Mark q, čo je mojím favoritom, ale má super referencie, polohovateľnú rúčku. Model 2011 má už polohovateľný chrbátik do úplného ľahu. Je to NUNA PEPP buggy 2011. Čo naň poviete? Ktorý z týchto je lepší?
Ďakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Str Júl 07, 2010 7:15 pm

od alex » Uto Apr 26, 2011 11:39 am

AndreaBX píše:Objavila som nový kočík, čo sa mi veľmi páči. Síce vyzerá úplne inak ako Mark q, čo je mojím favoritom, ale má super referencie, polohovateľnú rúčku. Model 2011 má už polohovateľný chrbátik do úplného ľahu. Je to NUNA PEPP buggy 2011. Čo naň poviete? Ktorý z týchto je lepší?
Ďakujem


na nunu som čítala v podstate len dobre referencie, no nedajú sa polohovať nožičky. Osobne by som kúpila skôr ten mark
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od AndreaBX » Uto Apr 26, 2011 3:01 pm

Bola som dnes v obchode. Pani volala dodávateľovi a povedala mi, že mark q už nebude. Tak táto varianta je podľa všetkého pasé. Asi mi zostane nuna. Ešte je v hre espiro magic 4.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Str Júl 07, 2010 7:15 pm

od alex » Uto Apr 26, 2011 8:02 pm

AndreaBX píše:Bola som dnes v obchode. Pani volala dodávateľovi a povedala mi, že mark q už nebude. Tak táto varianta je podľa všetkého pasé. Asi mi zostane nuna. Ešte je v hre espiro magic 4.


tak teraz Vam už asi zostava len oba kočíky vyskúšať, s ktorym sa Vam bude lepšie manipulovať :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od hanah25 » Str Apr 27, 2011 9:17 pm

ono mozno este na nejakej predajni abo v internetovom obchode este najdete aj mark q treba skusit. ja som mala espiro magic 3 so spojenou ruckou a nebolo to bohvie co,hlavne opierka chrbta je kratka. ono treba zobrat dieta a ist vyskusat ako sedi v kociku a ako sa vam ide aj s nim vo vnutry. nie v kazdom kociku dieta dobre sedi. ja by som bola asi za nunu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 73
Registrovaný: Štv Aug 21, 2008 4:42 pm

od AndreaBX » Štv Apr 28, 2011 8:49 am

Ďakujem za radu ohľadom magic 3. Magic 4 bude rovnaký. Len nunu neviem v okolí nikde vypátrať. Som od Brezna, bola som v obchodoch v Banskej Bystrici a nikde ju nedržia :( . Ešte skúsim popozerať, ale asi to budem musieť risknúť bez odskúšania. Toho sa dosť bojím :? .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Str Júl 07, 2010 7:15 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť