Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky kombinované - poradte sportak

poradte sportak

od Ljublju » Ned Mar 22, 2009 2:01 pm

Maminky,poradte mi sportovy kocik,pri prvom som mala steggi sport,nebola som moc spokojna,ked maly sedkal,tak tu cast pod nozkami (nemyslim to,na co sa vykladaju chodidla) mal strasne kratku a ked som mu chcela dat deku a tak,nebolo ako,kedze tam je ten popruh,aby nespadol ,sa nezosuchol dole,a mooc mu trcaly nohy a deka padala.Takze potrebujem s tou castou vacsou,daky lahky,najlepsie s rovnou ruckou-nie golfky-neviem,si predstavit drzat golfky a dazdnik-ked prsi, jednou rukou......vdaka,no a za rozumnu cenu,tak do tych 100 € cca
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od razaby » Uto Mar 24, 2009 11:44 am

Zdravím.
Opäť sa kontaktujeme. Mám ten istý problém. A už cca 2 týždne hľadám niečo schopné za rozumnú cenu. Zatiaľ som objavila BABY POINT TRAPER a chcem nájsť diskusiu, príp sa spýtať maminiek aké s ním majú skúsenosti.....osobne potrebujem niečo, čo by som využila aj do snehu a aby mi tam môj dvojročný syn i pospal. Ešte nie som rozhodnutá....
Ak by si náhodou našla nejaký iný šporťák, prosím, o info. rada kuknem.
zatiaľ pa
Petra
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pon Jan 21, 2008 1:00 am

od alex » Uto Mar 24, 2009 1:11 pm

razaby píše:Zdravím.
Opäť sa kontaktujeme. Mám ten istý problém. A už cca 2 týždne hľadám niečo schopné za rozumnú cenu. Zatiaľ som objavila BABY POINT TRAPER a chcem nájsť diskusiu, príp sa spýtať maminiek aké s ním majú skúsenosti.....osobne potrebujem niečo, čo by som využila aj do snehu a aby mi tam môj dvojročný syn i pospal. Ešte nie som rozhodnutá....
Ak by si náhodou našla nejaký iný šporťák, prosím, o info. rada kuknem.
zatiaľ pa
Petra


Ahoj, no myslím si, že tento do snehu nebude... má dosť malé kolieska, do snehu sú najlepšie veľké a nafukovacie :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od razaby » Uto Mar 24, 2009 9:15 pm

Ahoj.
Dík za radu...ja tie nafukovacie :( ...skôr nie. Nevieš mi prosím poradiť kočík-šporťák na moje parametre:
1. -aby sa v ňom ešte vyspinkalo na prechádzke 2-3 ročné bábo
2. - aby mal i nánožník
3.- cenovo cca 100€
Mala som záujem o CAM APOLLO, len som našla na CZ diskusii strááášne moc negatív a to hlavne na to, že sa detičky pri vození zošmykávali a maminky mali nervy na to, že ich museli neustále posúvať a naprávať. Rozprávala som sa taktiež s predavačkou :( a tvrdila, že má moc-moc rekalamácii na CAM. Údajne ich začala vyrábať Čína...a že je to katastrofa.
Chcem kuknúť i PL, či tam niečo nenájdem.
Zatiaľ moc dík.
Budem povďačná a myslím že i Ljublju, za každý názor, radu pomoc.
:wink: Petra
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pon Jan 21, 2008 1:00 am

od ellanoir » Str Mar 25, 2009 11:53 am

Ahoj, my sa vozime na kociku Chipolino Dakota, je dost velky- zmestil sa tam aj hruby fusak, mala sa mi v nom v pohode vyspi. Ma preklapaciu rucku, nanoznik, na strieske ma okienko a nema nafuk. kolesa. Som maximalne spokojna. Inak pred dvoma tyzdnami nam ho ukradli spoluobcania tmavej pleti, ale uz ho mame spat :D som ho vydezinfikovala, vyprala a vozime sa dalej.

http://www.aliza.sk/ko-dakota2008.html
http://kocarky.heureka.cz/chipolino-dakota/

cena je sice vyssia, ale videla som okolo 100 E za pouzivane, a v CR je novy o dost lacnejsi ako u nas
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

od rikisz » Str Mar 25, 2009 2:02 pm

ahoj aj ja som pôvodne uvažovala o traperi pre syna, ale nevýhoda je tá, že ten pultí čo má dieťa pred sebou je dosť nízko a väčšie dieťa nevieš vložiť bez roho aby si madlo neustále odpájala.nakoniec som kúpila baby point saturn je to síce golfáč, ale aj kolesá má dosť veľke, aj je priestranný , môj syn je totiž veľký na svoj vek.mali sme aj neonato piuma, ale ten bol maličký.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon Jún 02, 2008 12:00 am

od razaby » Str Mar 25, 2009 3:28 pm

:D :D :D
Jéj...ďakujem za radu každej mamine :D
Rikisz...prosím aký je synátor. Ten môj má cca 90cm a 14 kg. Myslíš, že by sa tam vopchal i pospal a mal v ňom pohodlie? :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pon Jan 21, 2008 1:00 am

od sandras » Str Mar 25, 2009 3:39 pm

ja mám Graco tour de Luxe a je to parádna pohodlná bugina aj pre väčšie dieťa, inak je to kočík od narodenia do 3 rokov a udavajú nosnosť 15 kg dieťa + 5 kg košík, takže spolu 20 kg
ale keby som kupovala teraz, tak viac sa mi páči Graco trekko (trojkolka)

a mam aj stašie CAM APOLLO a ja s ním mam dobre skusenosti, vyvozila som v nom dcerku od 8 mes do skoro 3 rokov, aj v nom bežne spávala a ešte aj teraz príležitostne používame na nakupy (ale je teda o poznanie menší ako to Graco, čo máme)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od alex » Str Mar 25, 2009 8:45 pm

mne sa celkom pozdáva aj tento kočík

http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100327.html

ale ešte som ho nevidela v reále, ale čítala som iba kladné ohlasy :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od sandras » Str Mar 25, 2009 9:01 pm

hm, vyzerá dobre, ten link od Alex
aj váha fajn, len by ho trebalo vidieť, aký je velký a nie tam nosnosť
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od dajanal » Str Mar 25, 2009 10:44 pm

ahojte
aj ja hladam sportovy kocik. ja rozmyslam skor nad zopa fusion. a zda sa mi, ze je podobny ako ta dakota. len zopa vazi ze vraj 7,5kg a je siroky 61cm. lozko tam vychadza rovnako dlhe na tych 80cm.
co vy na to?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Ned Mar 01, 2009 12:23 pm

od razaby » Str Mar 25, 2009 11:38 pm

Dík Alex za link..ja som ho už pozrela, moc-moc pekný :D , len ten parameter na opierku chrbátika ma odrádza.. :( ..uvádzajú len 40 cm....neviem aká dlhá by bola celá časť na ležanie. Mám doma Hauck tam je 46 cm opierka. :) Pod 80 cm časti ležania by som nešla. Zväčša uvádzajú 80cm a videla som i 85cm..len nepamätám, ktorý kočík :roll:

"dajanal"..pozriem ho...mám taký malý zoznam, ktoré chcem kuknúť..len neviem či budem ešte dnes vládať :shock:
Dobrú noc :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pon Jan 21, 2008 1:00 am

od Ljublju » Štv Mar 26, 2009 12:02 am

no ahojte,no ako pozeram na tie linky,teda,veru neviem,sa mi to zda seecko na jedno kopyto.To jedno koliesko vpredu niee,to sa mi nepaci.Inak razaby do snehu su najlepsie nafukovacky-hovori skusena mamina 2 deti :lol: teraz momentalne mam Inglesinu magnum-podla mna najlepsi kocar na svete-zvlast od narodenia,ale tak na leto chcem nieco mansie,koli cestovaniu,byvam dalej od poriadneho mesta,tak chcem sem tam s malou vypadnut na cely den,takze viem co to obnasa,ked necakane zacne prsat a pod----a klasicky cesta do obchodu a spat,alebo do auta chcem kupit obycajne lacne golfky.Este som tu videla kocik,no pohladam ho,sa mi celkom pozdava
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od razaby » Štv Mar 26, 2009 2:27 am

Ahoj "dajanal" tá DAKOTA má prehadzovaciu rukoväť a ZOPA tuším nemá :( .....
Prešla som toľko kočíkov, že môj spánok bude "kočíkový" a mám z nich riadny chaos...ale pokročila som k zn. ZOPA FUSION..tak uvidím aké negatíva vyňuchám...
"Ljublju"..ja mám strach že sa mi budú tie naukovačky sfukovať a že dakde pichnem a tak...ako na bicykli za mlada...nemám s nimi skúsenosť :D
pa pa všetkým kočíkovým......
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pon Jan 21, 2008 1:00 am

od saskia178 » Štv Mar 26, 2009 11:49 am

Ja som vymenila 7 kocikov kym som prisla na ten pravy. Je to znacka Ramatti,uplne novy som kupila za 160 E. Mas tam dva roky zaruku,lahko sa sklada aj ovlada. Perfektne sa s nim ide po snehu,predne kolesa ma otocne. Je tam super igelit proti dazdu a vetru. Mam 2 rocnu dceru ktoru som tam v zime pohodlne ulozila v kombineze,deke aj fusaku a kludne sa tam aj vyspala... Fakt mozem odporucit.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Štv Feb 05, 2009 3:52 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť