Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Pôrodnice - Pôrodnica Galanta vs. Pôrodnica Nitra

Pôrodnica Galanta vs. Pôrodnica Nitra

od tmartina1512 » Pia Sep 05, 2014 12:20 pm

Krásny deň prajem slečny, dámy, dievčence :)
Chcela by som sa informovať či ste niekto v blízkej minulosti nerodili v pôrodnici v Galante alebo v pôrodnici Nitre. Chcela by som vedieť aké to tam je...Nie z hľadiska vybavenia ale skôr hľadiska personálu (pôrodný lekár/ka, sestričky) a celkový prístup v dnešnej dobe...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pia Sep 05, 2014 12:05 pm

Re: Pôrodnica Galanta vs. Pôrodnica Nitra

od keilayh » Pia Sep 05, 2014 12:48 pm

ahoj, ja som bola v Nitre ale tak dooosť dávno, pár rokov dozadu :D tak neviem či ti pomôžem, ale keď si to tak vezmem, počítam že sa nikde nerobia nejake obrovské zmeny :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Pôrodnica Galanta vs. Pôrodnica Nitra

od tmartina1512 » Pia Sep 05, 2014 2:16 pm

Ahoj :) viem,že v Nitre to je po novom celé prerobené. Len čo som počula prístup ku pacientkám tam nie je boh vie aký...Ty si mala svojho lekára alebo nie? Lebo je dosť rozdiel mať svojho a lekára z príjmu. Preto sa pýtam :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pia Sep 05, 2014 12:05 pm

Re: Pôrodnica Galanta vs. Pôrodnica Nitra

od keilayh » Pia Sep 05, 2014 4:23 pm

tmartina1512 píše:Ahoj :) viem,že v Nitre to je po novom celé prerobené. Len čo som počula prístup ku pacientkám tam nie je boh vie aký...Ty si mala svojho lekára alebo nie? Lebo je dosť rozdiel mať svojho a lekára z príjmu. Preto sa pýtam :)


nie nemala, ja som nespadala pod NR, prevážali ma tam z TO kam som tiež nepatrila :-D Ku mne sa správali super, nemôžem sa na nič sťažovať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Pôrodnica Galanta vs. Pôrodnica Nitra

od tmartina1512 » Sob Sep 06, 2014 1:34 pm

Podľa mňa to nie je podľa toho kam spadáš teda ak Ťa nepreváža sanitka. Ale aj sanitka vždy zoberie do najbližšej nemocnice... Keď začne žena rodiť sú povinný ju ošetriť a zobrať na príjem kdekoľvek. O pár dní ma čaká pôrod a ja stále netuším, na ktorú stranu sa mám ťahať či Galanta alebo Nitra. Mám trošku obavy z prístupu lekárov či skôr zdravotných (ošetrujúcich) sestier...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pia Sep 05, 2014 12:05 pm

Re: Pôrodnica Galanta vs. Pôrodnica Nitra

od melindi » Pia Okt 03, 2014 7:36 am

Radšej Nitra. Nepočula som dobré veci o Galante. Kde ordinuje tvoj lekár?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Pôrodnica Galanta vs. Pôrodnica Nitra

od tmartina1512 » Pia Okt 03, 2014 8:08 am

Tak zeny uz to mam za sebou a rodila som v Galante. Porodnicke,novorodenecke a sestonedelie je cele prerobene.Sestricky, lekari a cely personal sto bodov.Co sa tyka starostlivosti o dieta laktacne sestri uplne super,co sa tyka starostlivosti o mna ziaden problem.Kazda smena ustretova,vzdy boli vysmiate a v pohode.Na stvrty den nas pustili domov. Nemozem krive slovo povedat az na stravu .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pia Sep 05, 2014 12:05 pm

Re: Pôrodnica Galanta vs. Pôrodnica Nitra

od keilayh » Pia Okt 03, 2014 10:24 am

tmartina1512 píše:Tak zeny uz to mam za sebou a rodila som v Galante. Porodnicke,novorodenecke a sestonedelie je cele prerobene.Sestricky, lekari a cely personal sto bodov.Co sa tyka starostlivosti o dieta laktacne sestri uplne super,co sa tyka starostlivosti o mna ziaden problem.Kazda smena ustretova,vzdy boli vysmiate a v pohode.Na stvrty den nas pustili domov. Nemozem krive slovo povedat az na stravu .


Tak super, že si spokojná a gratulujem :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Pôrodnica Galanta vs. Pôrodnica Nitra

od melindi » Pia Okt 03, 2014 3:03 pm

Gratulujem. Chlapček alebo dievča? Ako sa volá?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť