Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Jedenie a pitie - Treba jogurt zohrievať?

od sisu22 » Sob Nov 29, 2008 6:58 pm

martuskab píše:Detská doktorka mi kázala kúpiť biely.Mám zvolenský.Vanilku som nedávala ani do detskej výživy,vraj je to alergén.


:roll: Pribinacek vanilkovy je alergen??? :roll: neviem,nejako sa mi to nezda...no ale nam to papanie dlho nevydrzalo,maleho to omrzelo...radsej ma chlieb so sunkou :lol: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od martuskab » Sob Nov 29, 2008 7:04 pm

sisu22 píše:
martuskab píše:Detská doktorka mi kázala kúpiť biely.Mám zvolenský.Vanilku som nedávala ani do detskej výživy,vraj je to alergén.


:roll: Pribinacek vanilkovy je alergen??? :roll: neviem,nejako sa mi to nezda...no ale nam to papanie dlho nevydrzalo,maleho to omrzelo...radsej ma chlieb so sunkou :lol: :wink:
Asi sme sa nepochopili.Ja som myslela vanilkový jogurt,nie pribináčik.Uvidím ako zajtra a skúsim snáď aj ten pribináčik.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od lianka » Sob Nov 29, 2008 8:39 pm

Mne alergologicka hovorila, aby som mu do bieleho jogurtu zamiesala domaci lekvar marhulovy alebo slivkovy.Ja malemu davam napr aj postruhane jablko alebo roztlaceny banan napr.Ved povedzme si uprimne, biely jogurt chuti nic moc...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Sob Aug 23, 2008 4:04 pm

od lianka » Sob Nov 29, 2008 8:40 pm

No ten banan alebo jablko davam do toho jogurtu :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Sob Aug 23, 2008 4:04 pm

od martuskab » Sob Nov 29, 2008 10:01 pm

lianka píše:Mne alergologicka hovorila, aby som mu do bieleho jogurtu zamiesala domaci lekvar marhulovy alebo slivkovy.Ja malemu davam napr aj postruhane jablko alebo roztlaceny banan napr.Ved povedzme si uprimne, biely jogurt chuti nic moc...
Toto by ma nenapadlo.Tiež dobrý nápad. :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od janinah » Ned Nov 30, 2008 12:19 am

jogurt zohrievam v mikrovlnke,pár sekúnd a viečko predtým dolu,nie je teplý,len taký vlažný
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 12:00 am

od martuskab » Ned Nov 30, 2008 11:24 am

Maminky,ďakujem za rady.Dnes som malému dala do jogurtu pár piškotiek a spapal mi všetko a ešte pusu otváral :P :P :P .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od sisu22 » Ned Nov 30, 2008 2:07 pm

martuskab píše:
sisu22 píše:
martuskab píše:Detská doktorka mi kázala kúpiť biely.Mám zvolenský.Vanilku som nedávala ani do detskej výživy,vraj je to alergén.


:roll: Pribinacek vanilkovy je alergen??? :roll: neviem,nejako sa mi to nezda...no ale nam to papanie dlho nevydrzalo,maleho to omrzelo...radsej ma chlieb so sunkou :lol: :wink:
Asi sme sa nepochopili.Ja som myslela vanilkový jogurt,nie pribináčik.Uvidím ako zajtra a skúsim snáď aj ten pribináčik.


tak sme sa obe zamotali :lol: ,tak takto...malemu som skusala davat hocijaky,a ziadny nechcel,len pribinacek-vanilkovy...no ale ani ten nebol dlho :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Ned Nov 30, 2008 2:08 pm

martuskab píše:Maminky,ďakujem za rady.Dnes som malému dala do jogurtu pár piškotiek a spapal mi všetko a ešte pusu otváral :P :P :P .

strasna gratulacia :lol: :lol: len sa nevytesuj aby si neodpadla ako ja :oops: tiez som bola happy ked toho maly vela spapal,a teraz ma ides slak trafit s toho jeho papania :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od martuskab » Ned Nov 30, 2008 2:34 pm

sisu22 píše:
martuskab píše:Maminky,ďakujem za rady.Dnes som malému dala do jogurtu pár piškotiek a spapal mi všetko a ešte pusu otváral :P :P :P .

strasna gratulacia :lol: :lol: len sa nevytesuj aby si neodpadla ako ja :oops: tiez som bola happy ked toho maly vela spapal,a teraz ma ides slak trafit s toho jeho papania :cry:
Sisu,možno aj mna potom bude šľak trafať,ale teraz sa teším.Možno aj ten tvoj synček prejde takým obdobím a potom bude papať za dvoch. :wink: :wink: :wink: .Môj najstarší jedol veľmi,ale veľmi málo.A teraz?Keď otvorí chladničku,už ma poráža.Je hladný stále a furt. :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od Kaciato » Ned Nov 30, 2008 4:21 pm

Ahojte maminy. Ja malej(6.mes) jogurt necham chvilocku pred jedenim na teplom radriatore. A davam jej Mlsanek je to nejaky novy jogurt bez nejakych konzerv. latok je dobry je to skôr taka naslahana pena. mala ho spucovala hned cely len taky fukot.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Pon Nov 24, 2008 10:35 am

od martuskab » Uto Dec 02, 2008 11:41 am

Ja zatiaľ dávam len biely,ale s piškótkou mu naozaj chutí.Uvidím dokedy mu to vydrží. :P :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od stitch » Štv Dec 11, 2008 2:36 pm

martuskab píše:Ja zatiaľ dávam len biely,ale s piškótkou mu naozaj chutí.Uvidím dokedy mu to vydrží. :P :P :P


Odkedy je vhodné dávať deťom jogurt? Malého /5. mesiacov/ už cca 3 týždne prikrmujem, desiatu ma ovocnú /pyré/ a obed polievočky. Na olovrant-večeru hotové mliečne kašičky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Nov 27, 2007 1:00 am

od martuskab » Uto Dec 16, 2008 4:59 pm

Ahoj stitch.Môj malý mal riadnu koliku a má reflux.Naša doktorka nám kázala dávať jogurt až od ukončeného 8mesiaca.Ja som mu prvý krát dala keď mal 7,5mesiaca.Išlo nám to veeeeeľmi pomaličky.Neskúšala si dať malému uvarený zemiačik alebo mrkvičku?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť