Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - Diéta

od swedulka » Ned Jan 04, 2009 10:34 pm

No tak som rada,ze je nás zase viacej.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od MartinaGinov » Ned Jan 04, 2009 10:35 pm

MajcaRia píše:MartinaGinov to sú tie správne slová!!!! :P IDEME DO BOJA A HLAVNE ZDRAVO ŹIť!!!A KOľKO VážIš???Som zvedavá??? sme skoro približný ročník aj výškovo, tak len tak...paradajka nám zajtra napíše...a ja dám vedieť v priebehu týždňa, nemám doma váhu...ale idem k mamke tak sa odvážim...naposledy som mala 67kil pri výške 170cm-mala by som mať 60kílll!!!! :oops: ale čo už!! Ináč baby mi píšeme spolu aj tu na diéte aj na LEN TAK POKECAť!!! :lol: :lol: :lol: VšIMLI STE SI???


Noooooo .... výšku mám 175cm a vážim 88kg .... hrúza!!! Všetko mám naokoch a na pneumatike po porode, musím to spevniť ..... no ale mne aj lekárka hovoria, že mám aj ťažšie pevné kosti,že tie kilá nemám tolko len na tukoch, ale aj na kostiach, preto tolko vážim, no tých 10kg zhodiť musím, mi povedala ...... joj baby, ked som minule našla nohavice, ktoré som nosila pred rokom, a si predstavte, som vošla do nich na zadku som schudla, len pás musím spevniť a zhodiť pneumatiku .... to je dobré, že nás tu viacej, budeme sa navzájom podporovať, opora je dôležitá!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od MartinaGinov » Ned Jan 04, 2009 10:38 pm

MajcaRia píše:11zdenka11-no druhí mi hovoria že super vyzerám, ale spomínala som že som k sebe kritickááá...tak preto rada vylepšujem svoju postavu...no pri výške 170cm mám asi tak približne 66-67kil, to som sa naposledy vážila asi pred polrokom a to som vtedy nosila 40nohavice, teraz sme boli minulý týždeň z manželom v Tescu som skúšala nohavice-tak som vytiahla 38 ani som si nevšimla kedy som zhodila tak som zýrala :shock: a sa teším z toho...ved zhodnoť sama mám v albumčeku fotky kde som aj ja... :wink:


Som videla fotečky a vyzeráš super ................ tie dva diskusie stíhame, fakt suprové .... ja mám otvorené dva okná, aby som stíhala odpisovať .... hihihi
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od 11zdenka11 » Ned Jan 04, 2009 10:41 pm

ja som sa akurat teraz vazilano 63kil pri vyske 165 cm.tie moje 3 kila dolea este dve naviac a budem rada
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pon Mar 17, 2008 1:00 am

od bubufo » Ned Jan 04, 2009 10:43 pm

ale chodte kdesi krasne sme uzasne najlepsie.... :D :D :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od swedulka » Ned Jan 04, 2009 10:43 pm

Tak to mas super,ja k velkosti 38 sa už asi ťažko vrátim.Tebe predsa netreba dietu.!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od 11zdenka11 » Ned Jan 04, 2009 10:46 pm

paradajka a rty zacnes tu 90 dnovu?ja som uz ani nevecerala.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pon Mar 17, 2008 1:00 am

od bubufo » Ned Jan 04, 2009 10:48 pm

kaslite na diety,sice schudnete ale ked skoncite ste za chvilu tam kde ste boli, uplne staci nejest po 18tej a sem tam nejaky pohyb na vyse..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od MajcaRia » Ned Jan 04, 2009 10:48 pm

MartinaGinov...diky za pochvalu...no mne to lichotí a paradjka to bolo mne že nemusím diétu???No popravde nemusím, len som kritická veľmi!!!A niekedy si tým ubližujem :cry: ináč aj ja mám ťažké kostí , baby nahodte aj vy k sebe do albumčekou vaše fotečky...som zvedavá a názov dajte diéta, chudnutie alebo niečo podobné...budeme o sebe vedieť ešte viac ako ktorá vyzerá a potom budú aj múdrejšie rady... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 11:58 am

od swedulka » Ned Jan 04, 2009 10:49 pm

Nie nebudem 90dnovu.to som raz skusala,dokonca mam niekde aj knihu,ale tie recepty su otrasne.aspon pre mna.
-nebudem jest po 17 ho.
-sladke nehrozí
-chlieb nemusim,nakradzam ho papundeklovym
-ziadne sladene napoje
-mozno trochu pocvičím
-vela ovocia a zeleniny
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od dannii » Ned Jan 04, 2009 10:50 pm

11zdenka11 píše:paradajka a rty zacnes tu 90 dnovu?ja som uz ani nevecerala.
zdenka poriadne sa najedz,vsetko na co mas chut,zajtra uz nemozes,mne najviac bude chybat chlebik :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od MartinaGinov » Ned Jan 04, 2009 10:51 pm

MajcaRia píše:MartinaGinov...diky za pochvalu...no mne to lichotí a paradjka to bolo mne že nemusím diétu???No popravde nemusím, len som kritická veľmi!!!A niekedy si tým ubližujem :cry: ináč aj ja mám ťažké kostí , baby nahodte aj vy k sebe do albumčekou vaše fotečky...som zvedavá a názov dajte diéta, chudnutie alebo niečo podobné...budeme o sebe vedieť ešte viac ako ktorá vyzerá a potom budú aj múdrejšie rady... :wink:


Ked nemám takú fotku, len takú kde som s malou a tam mi vidno len hlavu :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od MajcaRia » Ned Jan 04, 2009 10:52 pm

bubufo...máš pravdu...asi tie diéty sú o jojo-efekte radšej nebudem držať...ved nosím 38!!!Musím byť k sebe lepšia!!Len nevečerať po 17H nie???alebo po 18h, ved hodinka hore-dole!!!No nie??? :wink: A moja chyba je tá že ja sa napraskám...aj po desiatej v pohodke...ale dobré že nepriberám ...ale skôr momentálne zhadzujem!!! :cry: super, AJ VLK SýTY AJ OVCA CELá!!! :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 11:58 am

od 11zdenka11 » Ned Jan 04, 2009 10:54 pm

ja som aj zvyknuta ze niekedy veder neppapam tak to nebude snad problem.ale to iste nebudem jest chlebik ale vela ovocia a zeleninky a to sladke vynechat tak to bude horsie.ale da sa to zvladnut
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pon Mar 17, 2008 1:00 am

od MartinaGinov » Ned Jan 04, 2009 10:55 pm

paradajka píše:Nie nebudem 90dnovu.to som raz skusala,dokonca mam niekde aj knihu,ale tie recepty su otrasne.aspon pre mna.
-nebudem jest po 17 ho.
-sladke nehrozí
-chlieb nemusim,nakradzam ho papundeklovym
-ziadne sladene napoje
-mozno trochu pocvičím
-vela ovocia a zeleniny


Ano, takto presne, nejesť večer, žiadne sladké, piť vodu, jesť ovocie, zeleninu, hydinu a pohyb, prechádzky ..... no takže sme dve na tento spôsob schudnutia, dúfam, že nám to výjde, aspon pár kíl dole .... potom budem musieť vymeniť šatník .... jooooj, teším sa :)))))))))))))))))
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

PredchádzajúciĎalší

Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť