Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Detské choroby - Nechce lieky

Nechce lieky

od norikamot » Uto Okt 28, 2008 11:44 pm

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Lekárka predpísala 1,5r. synčekovi antibiotiká vo forme sirupu a ja ho doňho nemôžem dostať. Je veľmi nepríjemný. Sirup skončí všade inde, len nie v jeho brušku. Už mi došli nápady aj finty. Neporadíte? Ďakujem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv Júl 19, 2007 12:00 am

od sisu22 » Str Okt 29, 2008 11:11 am

ahoj, neviem ci ti poradim,moj maly to tiez odmieta,kapky smrdeli,no hrozne,ja som mu to nabrala do striekacky, a dala som mu to ked som mu davala mlieko a to tak,ze som mu chytila nos aby otvoril usta,a chvilu podrzala a prehltol to...je to krute,ale ked lieky potrebuje,inak sa nedalo. :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od janinah » Štv Okt 30, 2008 1:26 pm

skús sirup dať lyžičkou alebo striekačkou ale hlavne dozadu do pusy,ak dáš len dopredu na jazyk,tak ho vypľuje,takto dozadu dávajú sestričky v nemocnici,
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 12:00 am

od jendralka » Štv Okt 30, 2008 1:27 pm

my sme mali ten isty problem, nastastie do 3 rokov Jakub bral antibiotika jediny krat :-) tiez to koncilo tym, ze mi to cele vyplul, tak som to skusila tak, ze ak vypije sirup za odmenu dostane malu kinder cokoladku :-) a fungovalo to ... takze skus to nejakou sladkou odmenou
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Štv Jún 19, 2008 12:00 am

od n29081982n » Pon Jan 19, 2009 1:51 am

my sme sa liekov najedli :( :( :( takže tiež sme dávali striekačkou do boku a nato hned čaj ... alebo aj na 2x a zatým niečo zapit ak kojíš tak mliečko ... ale to ho prejde a zvykne si ... náš aj tie najhorkejšie lieky zje ako lentilky :D :D :D čo už ked musí
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Okt 19, 2007 12:00 am

od swedulka » Pon Jan 19, 2009 8:13 am

29081982 píše:my sme sa liekov najedli :( :( :( takže tiež sme dávali striekačkou do boku a nato hned čaj ... alebo aj na 2x a zatým niečo zapit ak kojíš tak mliečko ... ale to ho prejde a zvykne si ... náš aj tie najhorkejšie lieky zje ako lentilky :D :D :D čo už ked musí

Tak to gratulujem,moja 11 ročná dcer do ust tabletku nezoberie.Hned sa pozvracá.Teraz ma teplotu ,jedno balenie sirupu brufen mame na 4 razy,včera som jej paralen musela pomrviť a dať do čaju a aj to bolo problem vypiť.Poradte ako na to aj so starším dieťaťom.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od bubufo » Uto Jan 20, 2009 11:57 pm

sisu22 píše:ahoj, neviem ci ti poradim,moj maly to tiez odmieta,kapky smrdeli,no hrozne,ja som mu to nabrala do striekacky, a dala som mu to ked som mu davala mlieko a to tak,ze som mu chytila nos aby otvoril usta,a chvilu podrzala a prehltol to...je to krute,ale ked lieky potrebuje,inak sa nedalo. :cry:


u nas to fungovalo presne takto isto :wink: netreba sa s tym babrat
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Str Jan 21, 2009 12:00 am

bubufo píše:
sisu22 píše:ahoj, neviem ci ti poradim,moj maly to tiez odmieta,kapky smrdeli,no hrozne,ja som mu to nabrala do striekacky, a dala som mu to ked som mu davala mlieko a to tak,ze som mu chytila nos aby otvoril usta,a chvilu podrzala a prehltol to...je to krute,ale ked lieky potrebuje,inak sa nedalo. :cry:


u nas to fungovalo presne takto isto :wink: netreba sa s tym babrat


ved to,ked je chory,a vypluva to,nic ine sa robi neda...ale sme pokrocili..uz sa naucil papat....este si aj vypyta :lol: a pekne z lyzicky spapa :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od bubufo » Str Jan 21, 2009 12:13 am

ano aj nase uz zjedia same ,nestrajkuju :) sposob chytenia nosa je zaruceny,nema sancu vyplut iba moznost prehltnut je to chvilka a urcite to neboli :wink: len trocha srdu a je to :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť