Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Detské choroby - bolave uska...

bolave uska...

od Jarka29 » Uto Jan 20, 2009 1:27 am

Chcela by som poprosit o radu alebo tip ako predchadzat castim zapalom uska...moje deti maju dost casto bolave zapalene uska a ja uz toho mam dost...no neviem ci je prevencia proti takemuto niecomu,ale ak mate podobny problem alebo viete poradit budem rada...vitaminy im podavam... :?: :?: :?: dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 136
Registrovaný: Pon Jún 16, 2008 12:00 am

od sisu22 » Uto Jan 20, 2009 9:00 pm

jarka ja viem...daj zohriat jedly olej,ked bude teply opakom ruky ho skus,nesmie byt moc teply,ani vlazny...do kazdeho uska daj kapku! Osvedcene a zarucene pomaha :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Jarka29 » Uto Jan 20, 2009 10:59 pm

sisu22 píše:jarka ja viem...daj zohriat jedly olej,ked bude teply opakom ruky ho skus,nesmie byt moc teply,ani vlazny...do kazdeho uska daj kapku! Osvedcene a zarucene pomaha :wink:
To fakt?by ma nenapadlo nieco taketo.....tak ked bude zasa bolest u nas tak vyskusam a dam vediet..... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 136
Registrovaný: Pon Jún 16, 2008 12:00 am

od gonica » Uto Jan 20, 2009 11:01 pm

sisu22 píše:jarka ja viem...daj zohriat jedly olej,ked bude teply opakom ruky ho skus,nesmie byt moc teply,ani vlazny...do kazdeho uska daj kapku! Osvedcene a zarucene pomaha :wink:


Ja som toto pocula s mliekom.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 703
Registrovaný: Str Máj 21, 2008 12:00 am

od sisu22 » Uto Jan 20, 2009 11:06 pm

Jarka29 píše:
sisu22 píše:jarka ja viem...daj zohriat jedly olej,ked bude teply opakom ruky ho skus,nesmie byt moc teply,ani vlazny...do kazdeho uska daj kapku! Osvedcene a zarucene pomaha :wink:
To fakt?by ma nenapadlo nieco taketo.....tak ked bude zasa bolest u nas tak vyskusam a dam vediet..... :wink:


10000000% pomaha..moj brat ked bol maly,stale ho boleli uska.. a toto pomohlo vzdy
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od gonica » Uto Jan 20, 2009 11:14 pm

sisu22 píše:
Jarka29 píše:
sisu22 píše:jarka ja viem...daj zohriat jedly olej,ked bude teply opakom ruky ho skus,nesmie byt moc teply,ani vlazny...do kazdeho uska daj kapku! Osvedcene a zarucene pomaha :wink:
To fakt?by ma nenapadlo nieco taketo.....tak ked bude zasa bolest u nas tak vyskusam a dam vediet..... :wink:


10000000% pomaha..moj brat ked bol maly,stale ho boleli uska.. a toto pomohlo vzdy


urcite nieco na tom je lebo olej pomaha aj pri prieduskach. Da sa teply na hrudnik.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 703
Registrovaný: Str Máj 21, 2008 12:00 am

od sisu22 » Uto Jan 20, 2009 11:19 pm

a vies co je dobre,ked su priedusky permanetne chytene??? Psie sadlo :shock: to je co?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od gonica » Uto Jan 20, 2009 11:24 pm

sisu22 píše:a vies co je dobre,ked su priedusky permanetne chytene??? Psie sadlo :shock: to je co?

Psie sadlo ?

:shock: :shock: :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 703
Registrovaný: Str Máj 21, 2008 12:00 am

od sisu22 » Uto Jan 20, 2009 11:28 pm

gonica píše:
sisu22 píše:a vies co je dobre,ked su priedusky permanetne chytene??? Psie sadlo :shock: to je co?

Psie sadlo ?

:shock: :shock: :shock:


to cumis co? u nas vedla z dediny,ti ludia,volakedy jedli psov,a niektorym hlavne tym starsim to zostalo..ze ich jedia aj teraz,a vraj s tym oni dosli...ale kamaratovej segry dcera,mala furt chytene priedusky,tak jej toto poradili,vraj to je drahe..neviem odkial to kupili,ale hned a fantasticky ucinkuje
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Jarka29 » Str Jan 21, 2009 1:13 pm

sisu22 píše:
gonica píše:
sisu22 píše:a vies co je dobre,ked su priedusky permanetne chytene??? Psie sadlo :shock: to je co?

Psie sadlo ?

:shock: :shock: :shock:


to cumis co? u nas vedla z dediny,ti ludia,volakedy jedli psov,a niektorym hlavne tym starsim to zostalo..ze ich jedia aj teraz,a vraj s tym oni dosli...ale kamaratovej segry dcera,mala furt chytene priedusky,tak jej toto poradili,vraj to je drahe..neviem odkial to kupili,ale hned a fantasticky ucinkuje
A ako je to s psim sadlom,tiez mastit priedusky?ja som pocula ze mastia takto bravcovim sadlom a ze zabera hned...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 136
Registrovaný: Pon Jún 16, 2008 12:00 am

od sisu22 » Str Jan 21, 2009 2:28 pm

Jarka29 píše:
sisu22 píše:
gonica píše:
sisu22 píše:a vies co je dobre,ked su priedusky permanetne chytene??? Psie sadlo :shock: to je co?

Psie sadlo ?

:shock: :shock: :shock:


to cumis co? u nas vedla z dediny,ti ludia,volakedy jedli psov,a niektorym hlavne tym starsim to zostalo..ze ich jedia aj teraz,a vraj s tym oni dosli...ale kamaratovej segry dcera,mala furt chytene priedusky,tak jej toto poradili,vraj to je drahe..neviem odkial to kupili,ale hned a fantasticky ucinkuje
A ako je to s psim sadlom,tiez mastit priedusky?ja som pocula ze mastia takto bravcovim sadlom a ze zabera hned...


hej mastit priedusky...ako je to z bravcovym to naozaj neviem...nepocula som o tom :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť