Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - Diéta

od swedulka » Pon Jan 26, 2009 9:08 am

martuskab píše:No kočky krásne.Ako pokračujete s diétkou?

Ja mám dole 3kg. :lol: :lol: :lol: Ale čo ma najviac teší,išlo to dole za zadku :wink: :wink: :wink: .

No u mna takisto,idem na prechadzku a vyťahujem rifle :lol: .teším sa.Myslim si ,ze sme vydržali ale asi len mi dve pokračovať.Ja mam z pasu dole 5 cm.Zadok plosky a boky ani cm dole.Je to mozne? :evil:
Včera som sa ale nezdrzala,prvy krat som piekla s kysnuteho cesta!To bola bašta! :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od Andy80 » Pon Jan 26, 2009 1:41 pm

Ahoj kočky. Aj ja som tu, nevzdávam sa. Mám dolu -6 kg. Nemerala som si ani boky, ani pás, ale na nohaviciach si všimnem, že sú VEĽKĚ!!! :D Už som ich oprala a odložila. Držím palce, nech tú diétu dotiahneme do konca. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob Dec 27, 2008 1:31 pm

od MajcaRia » Pon Jan 26, 2009 1:55 pm

ahojky babenky ja vás čítam a som s vami..držím palčeky...ja som schudla iba dva kilká...ale idem na to pomaličky...aby sa mi nevrátil jojo-efekt lebo zatiaľ som s tým nemala problém ale predsa...a síce až tak mi netreba schudnúť ale niejak ste ma tým nakazili :lol: :lol: :lol: a ako žijete???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 11:58 am

od swedulka » Pon Jan 26, 2009 2:45 pm

Andy80 píše:Ahoj kočky. Aj ja som tu, nevzdávam sa. Mám dolu -6 kg. Nemerala som si ani boky, ani pás, ale na nohaviciach si všimnem, že sú VEĽKĚ!!! :D Už som ich oprala a odložila. Držím palce, nech tú diétu dotiahneme do konca. :D

:lol: :P :lol: :P Krásne,tak to je super 6 kg,paráda :!: :!: :!: Mne sa zda,ze to ide nejako velmi pomaly.Ale do leta to snád zvládneme!Držím palce!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od martuskab » Pon Jan 26, 2009 3:10 pm

Andy80 píše:Ahoj kočky. Aj ja som tu, nevzdávam sa. Mám dolu -6 kg. Nemerala som si ani boky, ani pás, ale na nohaviciach si všimnem, že sú VEĽKĚ!!! :D Už som ich oprala a odložila. Držím palce, nech tú diétu dotiahneme do konca. :D
Aj aj gratulujem.To je pekný úspech. :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od martuskab » Pon Jan 26, 2009 3:11 pm

paradajka píše:
martuskab píše:No kočky krásne.Ako pokračujete s diétkou?

Ja mám dole 3kg. :lol: :lol: :lol: Ale čo ma najviac teší,išlo to dole za zadku :wink: :wink: :wink: .

No u mna takisto,idem na prechadzku a vyťahujem rifle :lol: .teším sa.Myslim si ,ze sme vydržali ale asi len mi dve pokračovať.Ja mam z pasu dole 5 cm.Zadok plosky a boky ani cm dole.Je to mozne? :evil:
Včera som sa ale nezdrzala,prvy krat som piekla s kysnuteho cesta!To bola bašta! :wink:
NO AHOJ.
Kde si bola?
Dlho si sa neozvala,cvičila si po večeroch a nás si tu nechala :twisted: :twisted: :twisted: :?:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od swedulka » Pon Jan 26, 2009 3:14 pm

martuskab píše:
paradajka píše:
martuskab píše:No kočky krásne.Ako pokračujete s diétkou?

Ja mám dole 3kg. :lol: :lol: :lol: Ale čo ma najviac teší,išlo to dole za zadku :wink: :wink: :wink: .

No u mna takisto,idem na prechadzku a vyťahujem rifle :lol: .teším sa.Myslim si ,ze sme vydržali ale asi len mi dve pokračovať.Ja mam z pasu dole 5 cm.Zadok plosky a boky ani cm dole.Je to mozne? :evil:
Včera som sa ale nezdrzala,prvy krat som piekla s kysnuteho cesta!To bola bašta! :wink:
NO AHOJ.
Kde si bola?
Dlho si sa neozvala,cvičila si po večeroch a nás si tu nechala :twisted: :twisted: :twisted: :?:

Nie ja Vas sledujem každý den,len sa mi nejako nepodarilo zapojit do debaty na LTP.A cvičila som až 2 dni,vobec sa k tomu nemožem donutit. :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od martuskab » Pon Jan 26, 2009 3:16 pm

paradajka píše:
martuskab píše:
paradajka píše:
martuskab píše:No kočky krásne.Ako pokračujete s diétkou?

Ja mám dole 3kg. :lol: :lol: :lol: Ale čo ma najviac teší,išlo to dole za zadku :wink: :wink: :wink: .

No u mna takisto,idem na prechadzku a vyťahujem rifle :lol: .teším sa.Myslim si ,ze sme vydržali ale asi len mi dve pokračovať.Ja mam z pasu dole 5 cm.Zadok plosky a boky ani cm dole.Je to mozne? :evil:
Včera som sa ale nezdrzala,prvy krat som piekla s kysnuteho cesta!To bola bašta! :wink:
NO AHOJ.
Kde si bola?
Dlho si sa neozvala,cvičila si po večeroch a nás si tu nechala :twisted: :twisted: :twisted: :?:

Nie ja Vas sledujem každý den,len sa mi nejako nepodarilo zapojit do debaty na LTP.A cvičila som až 2 dni,vobec sa k tomu nemožem donutit. :cry:
A prečo si sa nezapojila do debaty?
Ako malá?
Mangel počúva?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od swedulka » Pon Jan 26, 2009 3:19 pm

martuskab píše:
paradajka píše:
martuskab píše:
paradajka píše:
martuskab píše:No kočky krásne.Ako pokračujete s diétkou?

Ja mám dole 3kg. :lol: :lol: :lol: Ale čo ma najviac teší,išlo to dole za zadku :wink: :wink: :wink: .

No u mna takisto,idem na prechadzku a vyťahujem rifle :lol: .teším sa.Myslim si ,ze sme vydržali ale asi len mi dve pokračovať.Ja mam z pasu dole 5 cm.Zadok plosky a boky ani cm dole.Je to mozne? :evil:
Včera som sa ale nezdrzala,prvy krat som piekla s kysnuteho cesta!To bola bašta! :wink:
NO AHOJ.
Kde si bola?
Dlho si sa neozvala,cvičila si po večeroch a nás si tu nechala :twisted: :twisted: :twisted: :?:

Nie ja Vas sledujem každý den,len sa mi nejako nepodarilo zapojit do debaty na LTP.A cvičila som až 2 dni,vobec sa k tomu nemožem donutit. :cry:
A prečo si sa nezapojila do debaty?
Ako malá?
Mangel počúva?

Mala práve spinká,manžel počuva ako vzdy :lol: .A ja tu pijem kavičku a nič sa mi nechce. :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od martuskab » Pon Jan 26, 2009 3:20 pm

Poď do LTP. :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od MartinaGinov » Ned Feb 01, 2009 5:18 pm

paradajka píše:Haloooo,ako dietka???Ja som mala dnes prve ohlasy,ze ci som schudla :!: :roll: Teším sa,konečne si to niekto všimol!!! :)


Ahoj baby, už som doma .... bola som týžden u mami a tá ma zdrbala, že som málo schudla :cry: :cry: :cry: ja že mi aspon dodá odvahy, podporí ma, a ona že ani nevidno, že vyzerám jak knedla .... ta ma fáááákt potešila a manžel je taký istýýýý. ....... ta mna porazí, žiadna podpora nič :cry: :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od natusa » Ned Feb 01, 2009 6:55 pm

ahojte babenky ani ja som tu dlho nebola a chcem sa pochvalit lebo to je aj vasa zasluha ze som sa nastartovala.dala som dole 8kilov uz mi gate padaju to je super pocit :P :P :P a druhy dovod je taky ze ideme na dovolenku a ideme zo samimi 50dekovymi babenkami takze to musim poriesit a zatial sa celkom dari. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od swedulka » Ned Feb 01, 2009 7:17 pm

natusa píše:ahojte babenky ani ja som tu dlho nebola a chcem sa pochvalit lebo to je aj vasa zasluha ze som sa nastartovala.dala som dole 8kilov uz mi gate padaju to je super pocit :P :P :P a druhy dovod je taky ze ideme na dovolenku a ideme zo samimi 50dekovymi babenkami takze to musim poriesit a zatial sa celkom dari. :wink:

[color=red]No tak to vám zavidim,ste super!!!Ja som sa toho tyzdna velmi malo snazila :oops: .8 kg to je paráááda!!!![/color]
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od natusa » Ned Feb 01, 2009 8:35 pm

ja uz ked zacnem tak idem!ale ja mam nadvahu a myslim ze ked schudnem to navyse a budem chcet byt ako predtym tie posledne kilecka pojdu velmi tazko.no uvidim
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od Andy80 » Uto Feb 03, 2009 8:38 am

Dobré ránko. Idem sa tu pochváliť, že mám dolu - 8 kíl!!!! :D :D :D :D :D Ten včerajší vodný deň bol na niečo dobrý. Ako napredujete?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob Dec 27, 2008 1:31 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť