Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Prvý rok života - paclive dieta

paclive dieta

od babulkaxy » Uto Sep 23, 2008 10:21 am

ahojte chcem sa poradit svami.mam 7mesacne dcerku,ktora je od narodenie neustale pacliva,nespokojna .ked sa narodila dostala koliku a mozno aj preto.Lekarka mi hovorila ze topotroch mesiacoch prejde ale nebola to pravda :cry: mate niekto stim take skusenosti :P za kazdu odpoved dakujem :P :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob Jan 05, 2008 1:00 am

od sisu22 » Uto Sep 23, 2008 11:02 am

ahoj...mozes byt kludna,susedkin maly,plakaval do jedneho roka,a ta bola na nervy...vecer nespaval a stale plakal...diagnoza... syndrom nocnych placov...tiez som sa takejto diagnoze cudovala,ale...jej maly ma teraz rok a pol a totalne sa zmenil...takze klud,hlavne ze je dietatko zdrave. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od danabr » Uto Sep 23, 2008 2:47 pm

presne tak sisu!!! :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od jajka117 » Uto Sep 23, 2008 4:47 pm

ahoj vitaj v klube placlivych deti ja mam 9mesacnu slecnu a ta mi do 3mesiacov plakala 24hod. v kuse priatel si vzal z roboty neplatene volno,lebo ja som bola na dne a este aj po cisarsokm,po 3mesiacoch slecna dostala silny reflux a teraz jej idu zubky a place,place,place no co vravi sa,ze tieto deti budu kludne az vo vacsom veku tak velku trpezlivost som rada,ze nie som jedina uz som si myslela,ze som ja ta zla.DRZ SA :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Uto Aug 05, 2008 12:00 am

od babulkaxy » Štv Sep 25, 2008 12:49 pm

dakujem vsetkym som tiez velmi rada ze nie som jedina s takymito problemami. :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob Jan 05, 2008 1:00 am

od danabr » Štv Sep 25, 2008 2:17 pm

babulka,to niesu problemy,hlavné je zdravie,tak nech ho máte kopcom a pevné nervy,papa. :P :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť