Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Hračky - dvojkolesová kolobežka- od akého veku?

dvojkolesová kolobežka- od akého veku?

od ingridd » Sob Feb 14, 2009 2:44 pm

baby povedzte mi , od akého veku kolobežkovali vaše deti na dvojkolesovej kolobežke?

sa už nepamatám, kedy sa naučila staršia, a teraz som na leto chcela kupiť malej- 3ročná slečna- ale v obchode na mna kukali :shock: že je ešte na taku malá.... že vraj trojkolesovú mam kupiť, ale že možno ani na tu ešte nebude dosť velká :roll: a ja by som bola prisahala že prorodená mala niečo cez 3roky, a šlo jej to....

skusim pozrieť fotky, ale pamatám si len na 1 foto s kolobežkou :(

poradte prosim, vdaka
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Sob Okt 27, 2007 12:00 am

od sandras » Sob Feb 14, 2009 3:10 pm

dcera sa naučila asi v 4 rokoch, ale myslím, že by to zvládla aj skor :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od ingridd » Sob Feb 14, 2009 8:56 pm

diky, uvidime, asi skusime kupiť tu dvojkolesovu, a ked to nepojde, tak ju odložime a o rok ako keby sme ju našli :D

....no, a pozerala som fotky našej prvorodenej, a tu fotku s kolobežkou som nenašla, takže som uplne vedla, a to som si myslela že si všetko zapamatám :oops:
ale našla so fotku na bicykli- ked mala 4,5roka už na nom brázdila chodníky- a myslim, že rok predtým kolobežkovala...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Sob Okt 27, 2007 12:00 am

od dannii » Uto Feb 17, 2009 1:25 pm

moja prva mala 3,5ked jazila na dvojkolesovej a tejto sme kupili trojkolesovu,je to kravina,krpec jazdi na segrinej,ma 2 a 3mesiace,je sikulka :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od ingridd » Str Feb 18, 2009 7:13 pm

fíha, tak to maš šikovného fešáka doma :shock: :shock: :shock:

dik, tak teraz som sa rozhodla "napevno" že dostane v máji 2kolku, a uvidime- ked to nepojde, využijeme o rok

slečna je z tých menej pohybovo nadaných :wink: tancovanie jej ide, ale stehienka má riadne, tak sa jej ťažšie uteká, aj preto som tu kolobežku vymyslela 8)

pápá
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Sob Okt 27, 2007 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť