Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Alternatívna liečba a Homeopatia - No hrozné...zažili ste niekto kto má synčeka???

od sandras » Ned Feb 15, 2009 10:28 am

zuzana171717 píše:Manzel mi vravel ze mal traumu z toho ked hromadne zo zakladnej skoly isli k lekarke a ta im rad radom stahovala predkozky.Hovoril ze mu to neslo a bola to hrozna bolest. :shock:

:shock: :shock: :shock: to snad len za socializmu bolo možné :roll:
teraz sa to už isto takto nerobí :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od zuzana171717 » Ned Feb 15, 2009 11:06 am

sandras píše:
zuzana171717 píše:Manzel mi vravel ze mal traumu z toho ked hromadne zo zakladnej skoly isli k lekarke a ta im rad radom stahovala predkozky.Hovoril ze mu to neslo a bola to hrozna bolest. :shock:

:shock: :shock: :shock: to snad len za socializmu bolo možné :roll:
teraz sa to už isto takto nerobí :wink:


Ano za sociku :shock: neviem do ktorej triedy vtedy chodil,ale tak sa to robilo :shock: :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od zuzana171717 » Ned Feb 15, 2009 11:08 am

neviem nebudem sa pytat svokry :oops: :lol: :lol: ale asi mu to nestahovala a potom ,,chudiatko " takto trpel :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od zuzana171717 » Ned Feb 15, 2009 11:08 am

uz je ok :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od mitka27 » Štv Feb 19, 2009 12:36 pm

ahojky Dominika,my sme prežívali pred mesiacom to iste ako vy,lekarka mu stiahla kožku a taký týžden sme len namačali v repíku a natierali framikoinom:o(tiež velmi plakal a všetku bolest sme prežívali s ním,ale teraz už je všetko v poriadku,za necelý týžden sa mu to zahojilo.den po tom ako mu to robila nechel vôbec cikat,zadržiaval,lebo ho to moc bolelo,tak som ho posadila do vane,alebo do sprchy a tam sa vycikal.tak sme robili až kým sa mu to nazahojilo....aspon to už má za sebou:o))
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Sob Sep 29, 2007 12:00 am

od veronci89 » Štv Feb 19, 2009 2:11 pm

My s tým našťastie nemáme problém. Ako som už písala mi mu to robíme od narodenia a teraz má 6 mesiacov preč a už sa mu dá krásne stiahnut az po zalud.

Takze chvalabohu. Takže buducim mamičkám odporučám sťahovať od narodenia vo vodičke pri kúpaní :)

Samozrejme ak sa niekto narodil s uzkou predkozkou s tým sa asi nič nedá spraviť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť