Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - LEN TAK POKECAT

od swedulka » Štv Apr 02, 2009 8:11 pm

martuskab píše:Halooooooooooooooooooooo.

Kde ste?

Ja som.... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od natusa » Štv Apr 09, 2009 6:51 am

baby zijete este?????danii sisu martuska swedulka adinka????huuuu tu som ?!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od adinka33 » Štv Apr 09, 2009 8:38 am

natusa píše:baby zijete este?????danii sisu martuska swedulka adinka????huuuu tu som ?!



natuskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, zijemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...... :lol: :lol: :lol: :lol:

sa ucim do skolicky, o 2 tyzdne mam koncorocne skusky
:idea: musim byt mudra, vies??? :wink:

potom uz mam pokoj,,,,, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od natusa » Štv Apr 09, 2009 9:16 am

adinka33 píše:
natusa píše:baby zijete este?????danii sisu martuska swedulka adinka????huuuu tu som ?!



natuskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, zijemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...... :lol: :lol: :lol: :lol:

sa ucim do skolicky, o 2 tyzdne mam koncorocne skusky
:idea: musim byt mudra, vies??? :wink:

potom uz mam pokoj,,,,, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



pri troch junioroch skola?!MAS MOJ OBDIV :wink:
ale Adinka zabudla si ze dnes zacali velkonocne prazdniny???mas to s tou skolickou nejake pomylene :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od adinka33 » Štv Apr 09, 2009 9:17 am

natusa píše:
adinka33 píše:
natusa píše:baby zijete este?????danii sisu martuska swedulka adinka????huuuu tu som ?!



natuskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, zijemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...... :lol: :lol: :lol: :lol:

sa ucim do skolicky, o 2 tyzdne mam koncorocne skusky
:idea: musim byt mudra, vies??? :wink:

potom uz mam pokoj,,,,, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



pri troch junioroch skola?!MAS MOJ OBDIV :wink:
ale Adinka zabudla si ze dnes zacali velkonocne prazdniny???mas to s tou skolickou nejake pomylene :wink:



nemam,,,,,,ja chodim externe studovat nadstavbove studium :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od natusa » Štv Apr 09, 2009 9:21 am

adinka33 píše:
natusa píše:
adinka33 píše:
natusa píše:baby zijete este?????danii sisu martuska swedulka adinka????huuuu tu som ?!



natuskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, zijemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...... :lol: :lol: :lol: :lol:

sa ucim do skolicky, o 2 tyzdne mam koncorocne skusky
:idea: musim byt mudra, vies??? :wink:

potom uz mam pokoj,,,,, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



pri troch junioroch skola?!MAS MOJ OBDIV :wink:
ale Adinka zabudla si ze dnes zacali velkonocne prazdniny???mas to s tou skolickou nejake pomylene :wink:



nemam,,,,,,ja chodim externe studovat nadstavbove studium :wink:



fúúúúha,a este aj bez prazdnin?!tak to teda si usilovna ako vcelicka.
ja som sa dala na upratovanie,len mame prestavku na ranajky a fachčime dalej :wink:
vcera sme namontovali umyvacku riadu,úúúúžasna vec.takze mam aspom o robotu menej
Naposledy upravil natusa dňa Štv Apr 09, 2009 9:44 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od adinka33 » Štv Apr 09, 2009 9:35 am

no teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeda...tak supis natuska,,,,,aj ja si chcem dat potom do kuchyne umyvacku,,,,ked pojdem do prace, nieco nasetrime a ako prve si prerobime kuchynu,,, :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od natusa » Štv Apr 09, 2009 9:49 am

adinka33 píše:no teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeda...tak supis natuska,,,,,aj ja si chcem dat potom do kuchyne umyvacku,,,,ked pojdem do prace, nieco nasetrime a ako prve si prerobime kuchynu,,, :lol: :lol: :lol:




tak ti teda poviem ako to bude:skusky urobis na same jednicky :wink:
budes mat super robotku :wink: potom lepsiu vyplatu :wink: a umyvacka je tvoja :lol: dobry postup co?!?!
aj mi sme ju moja kupili na splatky,lebo inac by som na nu cakala pol zivota :cry: ono to je tak ,ked to nie je nevyhnutnost tak to ma vzdy este cas.a ked to ma cas mozes cakat aj do sto rokov a nemas nic.a pri troch detoch je vzdy nieco prednejsie ved to poznas.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od adinka33 » Štv Apr 09, 2009 10:08 am

natusa píše:
adinka33 píše:no teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeda...tak supis natuska,,,,,aj ja si chcem dat potom do kuchyne umyvacku,,,,ked pojdem do prace, nieco nasetrime a ako prve si prerobime kuchynu,,, :lol: :lol: :lol:




tak ti teda poviem ako to bude:skusky urobis na same jednicky :wink:
budes mat super robotku :wink: potom lepsiu vyplatu :wink: a umyvacka je tvoja :lol: dobry postup co?!?!
aj mi sme ju moja kupili na splatky,lebo inac by som na nu cakala pol zivota :cry: ono to je tak ,ked to nie je nevyhnutnost tak to ma vzdy este cas.a ked to ma cas mozes cakat aj do sto rokov a nemas nic.a pri troch detoch je vzdy nieco prednejsie ved to poznas.



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od bubufo » Štv Apr 16, 2009 2:21 pm

natusa píše:baby zijete este?????danii sisu martuska swedulka adinka????huuuu tu som ?!


hm na mna sa one to vysr....? :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od martuskab » Štv Apr 16, 2009 7:58 pm

bubufo píše:
natusa píše:baby zijete este?????danii sisu martuska swedulka adinka????huuuu tu som ?!


hm na mna sa one to vysr....? :cry:


Nefandi si,možno len zabudla. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od sisu22 » Štv Apr 16, 2009 8:00 pm

ked to je vsetko na skype tak to tu upada:-(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od martuskab » Štv Apr 16, 2009 8:04 pm

sisu22 píše:ked to je vsetko na skype tak to tu upada:-(
Ahoj Sisu.
Ako sa máš?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od sisu22 » Štv Apr 16, 2009 8:05 pm

mam PMS tak zurim :evil:
ale inak ok, klop klop mam trochen klud.... a ty ako?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od martuskab » Štv Apr 16, 2009 8:07 pm

sisu22 píše:mam PMS tak zurim :evil:
ale inak ok, klop klop mam trochen klud.... a ty ako?
Nám sa komplikuje predaj bytu ale ináč ok. Musím letieť,už ma najstarší chce vystriedať. Budeš potom na skype?
:wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť