Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky kombinované - Kočík a 2,5r. dieťa

od 1dominika » Štv Mar 19, 2009 3:39 pm

je to individuálne kedy sa ktoré dieťa prestane voziť v kočíku. Ja som dala malej športový kočík na predaj už keď mala 1,5 r lebo sa mi zdalo, že tie kočíky sa dlho predávajú a myslela som si, že pokiaľ sa predá bude sa voziť. Lenže kočík sa predal hneď tak zostala bez neho. Kúpili sme síce golfky, ale tie ani moc nepoužívame. V zime mala 22 mesiacov a chodila pešo. A keď chcela ísť na ruky, že je unavená, tak som jej povedala, že aj ja som unavená a išla pekne ďalej. No občas som ju na tie ruky vzala.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 91
Registrovaný: Štv Okt 18, 2007 12:00 am

od sandras » Štv Mar 19, 2009 3:57 pm

no naš maly nema problem s chodením, že by bol unavený, lenže nie je schopny chodiť ani za ruku (odmieta sa držať)a ked ide sam, mam strach, že sa hocikam rozbehne, ked trebárs uvidí auto. Takže ak nejdeme sa iba potúlať na námestie po pešej zone, ale potrebujema sa dostať z bodu A do bodu B - tak jedine v kočíku :roll: Hadam do 3 rokov zmúdrie, s dcerkou som mala uplne rovnaký problem a kočík sme odložili po zime to mala asi 2 r a 8 mes.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od erina1 » Sob Máj 02, 2009 11:55 pm

mne sa to zda uz moc, do 2 rokov ok, potom fakt len keby sme isli niekam, kde by to bolo pre dieta narocne, ale uz samej sa mi nepacia take velke deti v kociku, no kazdeho osobna vec zase, v rakusku sedia aj 3 a viac rocne a s cumlami :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str Nov 07, 2007 1:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť