Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cestovanie s deťmi - Kynetóza

Kynetóza

od sylvia75 » Štv Apr 02, 2009 9:53 am

Kynetóza-nevoľnosť pri cestovaní.Máte niektorá s tým skúsenosť.Môj malý tým trpí snáď od narodenia.Čo podávate svojím deťom pri takom to stave.Ja som mu dávala kokulín(nevie, ako sa to správne píše),je to homeopatikum,no už mu nezaberá a kynedril ešte nesmie.Ten je tuším až od 12 rokov.Chystáme sa na Veľkú noc k starým rodičom na východ a už teraz mám z toho nočnú moru.Poraďte.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Okt 07, 2008 11:13 am
Bydlisko: Bardejov

od bejusa75 » Pia Apr 03, 2009 9:06 pm

Ten problém poznám veľmi dobre. Moja dcéra to má od 3 rokov. Je pravda, že predtým pri cestovaní stále spala.Podávam jej kynedril a nemali sme už nikdy problém.Nemyslím si, že je až od 12 rokov. Nemám ho teraz doma, tak to neviem skontrolovať. Ale určite ho odporúčam!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon Mar 09, 2009 7:09 pm

od ellanoir » Pia Apr 03, 2009 10:36 pm

No ja mam doma jedno balenie, kedze strasia dcerka dost trpi nevolnostami pri cestovani- a na letaku je napisane davkovanie aj pre deti od dvoch rokov. Kinedryl stopercentne zabera- ja som ho tiez uzivala od malicka, a jedine toto pomaha dcerke (a kedysi aj mne)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

od eminga » Pia Apr 03, 2009 10:58 pm

mám 4 deti a vsetkym byvalo zle, dve starsie uz z toho vyrastli, ale dve stale, ja osobne dávam kinedryl od malicka 1/4 tabletky a staci to, ale mne teraz byva zle :roll: a kokulin im nezaberal nikdy :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od sylvia75 » Sob Apr 04, 2009 8:14 am

Ďakujem Vám za radu,Pôjdem teda kúpiť kinedryl.Už som ho nmohla mať dávno,keby som vedela,že ho môžem dávať aj malému.Mne to povedala,že to nesmú deti v jednej lekárni,preto som mu dávala kokulín.Ešte raz ďakujem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Okt 07, 2008 11:13 am
Bydlisko: Bardejov

od iwa000 » Uto Apr 28, 2009 8:08 pm

ahojte aj mojim detom byva zle pri cestovani ale asi to maju po mne lebo jy tym trpim stale od narodenia.tiez som im davala kinedril dr.vravela ,ze to deticky aj malinke mozu ale len kusok nie celu tabletku.a mam s tym dobre skusenosti nenecham ich potrapit dost co ja sa s tym trapim preto ani nerada cestujem.pa.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str Okt 08, 2008 10:39 am

od najkvetinka » Ned Máj 03, 2009 5:31 am

My sme použili u 3,5 ročného Kynedril myslím štvrť tabletky ešte pred nástupom do busu..nepamätám si to presne..ale viem, že som sa radila s lekárkou , či Kinedril, alebo ten Cocculine..povedala, že Kinedril deti lepšie znášajú a má aj lepší účinok..dokonca aj mne pomohol, keď sa šlo cez "serpentíny na Makarskú rivieru"..každý také zákruty neznesie..no ja s Kinedrilom v poho.. :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pia Apr 04, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť