Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - Veľkosť 12-rocnych slecien

Veľkosť 12-rocnych slecien

od Ljublju » Štv Máj 07, 2009 10:26 am

Prosim,aku velkost oblecenia nosia 12 rocne slecny?Potrebujem jednej takej nieco kupit,ale neviem jej velkost.A co sa paci takto starym dievcatam?Poradte typy na daky darcek.Dakujem.Nerada by som ju zahanbila dakou vecou,na kt. je uz velka :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od Andrejka1509 » Štv Máj 07, 2009 2:46 pm

Ahoj ja mám 12 ročnú slečnu ,ale ona je skoro najmenšia v triede .A má spolužiačky čo sú odomňa o hlavu vyššie .Tak je u nich veľký rozdiel vo výške .Koľko cm meria tvoja slečna ?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Apr 12, 2009 2:03 pm

od sandras » Štv Máj 07, 2009 3:28 pm

moja dcera ma 7 a nosí 146 (10-11 rokov podla visačiek)
a neter ma akurá zajtra 12 rokov a je dosť vysoká, asi by som jej kupila 158 alebo aj väčšie

no a ja jej kupujem vždy nejaké pekne tričko, niečo moderné
a tiež potešia školské potreby (take tie blbostičky, čo im rodičia bežne nekupuju - pekné pero, pekné obaly na písanky, zápisníkm denník)
možno aj nejaký dievčenský jemný parfem (Chupa chups, Barbie...), lesk na pery
dalšie možnosti:
fotoalbum
niečo do vlasov, ak ma dlhé - čelenka, gumičky...
nejaká dekorácia do izbičky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od swedulka » Štv Máj 07, 2009 3:38 pm

Ahoj ,moja ma 11 rokov a nosi velkost S, alebo 14/16. No ale má aj viac kíl :wink: . To zalezí fakt od postavy, dnes sa nedá riadit podla čisel.
A rada nosí rozne náušnice,dostala vonavku tak sa veľmi tesila, myslim ,ze kozmetikou pre slečny nic nepokazíš... :wink: Alebo nejaké tričko ,teraz letia z nápismi, z flitrami ... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

Re: Maminy 12-rocnych slecien

od Zsuzsanna » Štv Máj 07, 2009 3:51 pm

Ljublju píše:Prosim,aku velkost oblecenia nosia 12 rocne slecny?Potrebujem jednej takej nieco kupit,ale neviem jej velkost.A co sa paci takto starym dievcatam?Poradte typy na daky darcek.Dakujem.Nerada by som ju zahanbila dakou vecou,na kt. je uz velka :D



Ahojte. No velkost neviem :?: a le teraz som kamoške k cérka darovala zošit čo sa dá zavriet na klúčik, a neaké gélové pero a pačila sa mu. Také dievčatá sú už kočky :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Ned Sep 28, 2008 11:24 am

od sandras » Štv Máj 07, 2009 7:06 pm

no na gelových perách fičíme tiež
mame obyčajné,neonové, vonavé, ligotavé, perleťové .... :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od natusa » Pon Máj 11, 2009 8:31 pm

v elkost takej dvanastky je fakt problem.mam sice uz 13stku ale uz nosi damske M.ale za ten rok tak vyrastla a "dospela"je skoro taka ako ja a ma aj svoj vkus.sice svojsky a vobec sa mi nepaci ale este sa to da tolerovat.ak to ma byt darcek pre slecnu ktora neni vasa dcerka tak by som oblecko asi moc neriskovala.skor nieco ine ale to je len rada
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od Ljublju » Pon Máj 11, 2009 9:28 pm

natusa píše:v elkost takej dvanastky je fakt problem.mam sice uz 13stku ale uz nosi damske M.ale za ten rok tak vyrastla a "dospela"je skoro taka ako ja a ma aj svoj vkus.sice svojsky a vobec sa mi nepaci ale este sa to da tolerovat.ak to ma byt darcek pre slecnu ktora neni vasa dcerka tak by som oblecko asi moc neriskovala.skor nieco ine ale to je len rada



ano,nie je moja dcera,jej sestre 5 rocnej vzdy viem kupit,a tej starsej je mi luto,ze ju odbijem sem tam cokoladou,myslite,ze ju to dokaze zamrzet,ked jej sestra dostane viac a ona nic?


a aky to je vkus tej tvojej dcerky? :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od natusa » Uto Máj 12, 2009 1:16 pm

Ljublju píše:
natusa píše:v elkost takej dvanastky je fakt problem.mam sice uz 13stku ale uz nosi damske M.ale za ten rok tak vyrastla a "dospela"je skoro taka ako ja a ma aj svoj vkus.sice svojsky a vobec sa mi nepaci ale este sa to da tolerovat.ak to ma byt darcek pre slecnu ktora neni vasa dcerka tak by som oblecko asi moc neriskovala.skor nieco ine ale to je len rada



ano,nie je moja dcera,jej sestre 5 rocnej vzdy viem kupit,a tej starsej je mi luto,ze ju odbijem sem tam cokoladou,myslite,ze ju to dokaze zamrzet,ked jej sestra dostane viac a ona nic?


a aky to je vkus tej tvojej dcerky? :)



nooo.....ma rada ciernu ale oblecie si aj ine farby ale nohavice nosi maximalne bedrove a klin s nohavic az na kolenach,niekedy pozeram ci nema proslem urobit vobec krok:) ma dobru postavicku a moze si to dovolit ale aj tak to vyzera smiesne ,tak vecsinou chodi handri kupovat s ocinom lebo ja by som asi skolabovala.este donedavna si obliekla co som jej kupila ,no ale beriem to tak ze si vytvara svoju osobnost a kym ma dobre znamky v skole tak to neriesim.myslim ze nejakym tricenkom by si nic nepokazila .ono velmi zalezi na tom ci je to uz taka slecna alebo ci je este taka decka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Uto Máj 12, 2009 1:18 pm

mas pravdu malym žabkam sa kupuje vsetko ovela lepsie. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť