Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - mate niekto skúsenosti s prípravkami na chudnutie?

od levka1 » Pon Máj 18, 2009 12:31 pm

http://www.chudnutie-ako.sk/forum/

a tuto ja hľadám podporu, keď mám toho plné zuby a chcem s tým seknúť! Je tu partia ľudí, ktorý vždy podporia, dohovoria a poradia ako ďalej!!! :D :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pon Feb 11, 2008 1:00 am

od snoppy » Uto Máj 19, 2009 4:10 pm

tabletky su najvacsia blbost ak nechcete mat zdravotne problemy tak ich nejedzte.najlepsia dieta je sa zdravo stravovat,vela pit jest vela ovocia a zeleniny.ja sa vo fitkach netrapim.kupila som si stacionarny bicykel 40 minut denne rano .efekt sa dostavi uz do dvoch tyzdnou.mala som 104 kg ked som isla rodit.teraz mam 77 a chcem docielit 60 kg.mozem vam odporucit perfektneho trenera ktori vam vypracuje stravovaci plan a ako cvicit.jeho stranka je www.karabinos.sk.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Sob Sep 13, 2008 9:04 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť