Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Dovolenky, detské tábory, výlety - Opalovacie mlieka,kremy,oleje...

od danabr » Uto Máj 26, 2009 2:59 pm

Ahojte ešte vas poprosim,nejake tipy,napady,ohladne stravovania, ideme do chorvatska do apartmanu, mame dve detičky,čo variť? rychlo,lacno,deti mam už vačšie,možu papať všetko,ďakujem za rady a napady.Samozrejme,večer aj nejaka ta reštauracia,ale čo na obed napriklad.ďakujem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od sandras » Uto Máj 26, 2009 3:24 pm

neviem, ako je to z vývozom jedla do Chorvátska, minulý rok totiž vyšiel zákon o zákaze dovozu potravín, okrem dojčenskej a dietnej stravy... minulý rok dali ešte vynimnku, ale tento rok by to malo platiť. A veru aj kontroluju :roll:
ceny v hypermarketoch su podobne ako u nás, vobec sa neoplatí tam niečo vláčiť, možno okrem malinoviek a piva, a tiež dojčenská strava bola dosť drahá

my chodievame vždy na ubytovanie s polpenziou, len na obedy si niečo pripravíme
malemu som brala instatntnú kašu Sunarka, a pre nas instatntné pudingy "Sladky moment" aj instantne polievky, čo len sa zaleju horúcou vodou z rychlovarnej kanvice
ale nakoniec sme tam ani moc "nevarili", lebo na pláži sa dalo kupiť všeličo (palacinky, hamburgery, ryby, sladké pečivo, pizza ...) a nebolo to zas až tak drahé ... asi ako aj u nas v rekreačných oblastiach
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od natusa » Uto Máj 26, 2009 4:15 pm

danabr píše:Ahojte ešte vas poprosim,nejake tipy,napady,ohladne stravovania, ideme do chorvatska do apartmanu, mame dve detičky,čo variť? rychlo,lacno,deti mam už vačšie,možu papať všetko,ďakujem za rady a napady.Samozrejme,večer aj nejaka ta reštauracia,ale čo na obed napriklad.ďakujem.


ak tam na to budu podmienky,deti napr nikdy nepohrdnu spagetami a tie mozete kupit aj tam a zarucene nebudu pokazene ani drahe.je to vlastne to iste varenie ako na dovolenke tu na slovensku.alebo mäsko orestovane naprirodno aj to je zachvilku ,len by som odporucila uvarit tolko aby sa to zjedlo a moc jedla neskladovat.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od kondllova » Ned Máj 31, 2009 1:29 pm

Ahojky, my sme boli minulé leto v Taliansku a najmladšia dcérka mala presne 1 rok. Používala som len Daylong- je super. A čo sa týka stravovania, ten týždeň sme nevarili mäsko- boli sme tiež v apartmáne- ale ryžu, cestoviny, vela zeleniny. Skoro všetko som si zobrala pre ňu z domu a dokupovala len nevyhnutné. Ja som mala trochu obavy ako to zvládne, ale malá bola úplne super!. Tak nech aj Vám výde dovolenka. Pa pa.Mirka
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od danabr » Uto Jún 02, 2009 7:16 am

ďakujem Mirka aj vam krasnu dovolenku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť