Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cestovanie s deťmi - dieta a lietadlo

dieta a lietadlo

od danusska » Pon Jún 22, 2009 1:36 pm

ahojte maminky,v lete sa chystame na dovolenku moja dcerka ma dva roky a chcela by som sa dozvediet ako vase deticky znasali cestu lietadlom na co sa mam pripravit?dakujem za vsetky odpovede
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pon Mar 17, 2008 1:00 am

od jelinek » Pon Jún 22, 2009 1:43 pm

ahoj, tak moji synovia uz maju nalietane km ako piloti. starsi /5,5r/ prvykrat letel ked mal 1rok.mladsi/2,5r/ letel ako trojmesacny.treba len davat pozor aby dieťatu nezaľahlo v ušiach-musi pocas letu pit, nieco jest alebo cmulať.ja stale kupim detom lizatka a cukriky, nech sa potom nestazuju ze ich boli hlava alebo usi.inak let znasaju uplne v pohode. stastny let.katka
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Uto Jún 16, 2009 9:04 pm

od danusska » Pon Jún 22, 2009 1:45 pm

no ja si to s mojou malou neviem vobec predstavit ale dakujem za radu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pon Mar 17, 2008 1:00 am

od evvvka » Štv Júl 02, 2009 4:16 pm

Ahoj.My sme boli minuly rok na dovolenke.Mladšia mala 1,5 roka.Zvladla to super.Neboli žiadne problémy.Leteli sme len 1,5 hodiny aj to v noci.Malej asi v ušiach nezalahlo,ale mne a staršej dcere (6 rokov) zalahlo aj napriek tomu,že sme žuvali žuvačku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pia Feb 01, 2008 1:00 am

od danusska » Štv Júl 02, 2009 8:17 pm

ahoj no mi budeme letiet tiez dve hodinky a akurat cez obed tak si myslim ze bude spinkat dufam ze to zvladneme :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pon Mar 17, 2008 1:00 am

od adrykaa » Pia Júl 03, 2009 8:25 am

Pre nasu malu je vzdy v lietadle dolezite,aby pila a ja napr.vzdy mam tiez pri sebe gumove medvediky :wink: Neboj bude to v pohode a prajem stastny let :) :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pia Sep 26, 2008 10:26 pm

od danusska » Pia Júl 03, 2009 12:32 pm

dakujeme :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pon Mar 17, 2008 1:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť