Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Základná výbava - elektrická odsávačka mlieka

elektrická odsávačka mlieka

od rikisz » Sob Mar 28, 2009 2:51 pm

ahoj , čakám druhé dieťa a pri prvom synovi sme fungovali na odsávaní mlieka 8 mesiacov.mala som ručnú, ktorú to samozrejme aj položilo , preto uvažujem o kúpe elektrickej.nemá náhodou niekto skúsenosti aj so značkou Baby ono?.majú viac druhov.dakujem.kristína
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon Jún 02, 2008 12:00 am

Re: elektrická odsávačka mlieka

od anna28 » Pon Mar 30, 2009 10:51 am

rikisz píše:ahoj , čakám druhé dieťa a pri prvom synovi sme fungovali na odsávaní mlieka 8 mesiacov.mala som ručnú, ktorú to samozrejme aj položilo , preto uvažujem o kúpe elektrickej.nemá náhodou niekto skúsenosti aj so značkou Baby ono?.majú viac druhov.dakujem.kristína
ahoj.ja som odsavacku pouzivala pri prvom dietati,ale len kratko.sposobovalo mi to bolest.a ked uz mi mliecko ako tak nabehlo,tak mi to slo lepsie rukou.pytajte si dietatko po porode hned k sebe a prilozte si ho k prsniku.ja som to tak spravila a ten saci reflex tam bol.nedala som jej flasu do ust,pretoze jej to mliecko tieklo samo a tak tahat nechcela.bola som len trpezliva a da sa povedat ze som ju mala neustale pri prsniku.ale za ten prvy tyzden co som bola mi tak roztahala ze to islo potom krasne samo.moj nazor je,ze dietatku flasku nedavat.treba len vela trpezlivosti. aj ked som ju kojila prve 3 mesiace kazdu hodinu,niekedy to bolo uz po 45 minutach.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 12:00 am

od martinka74 » Pon Mar 30, 2009 11:06 am

Ahoj,aj ja som pri oboch synoch musela odsavat a davat pit s flase.Pri prvom kedze to bolo davno bola len ta predpotopna balonikova odsavacka,preto som kojila iba kratko ale pri druhom som pouzivala elektricku odsavacku Medelela a kojila som 7 mesiacov.Mala som hrozne vela mlieka a s rucnou by som sa asi zblaznila.Takze ked chcete usetrit cas,urcite odporucam elektricku.Ta Medela je fakt dobra,ma viacej rychlosti a je aj do elektriky aj na baterky,ked ste mimo domu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od rikisz » Sob Apr 04, 2009 7:09 am

dakujem za odpovede ono to nie je tým, že si chcem zľahčovať, len pri prvom synovi to bolo asi tak , že 10 minút sa akože kojil potom taspal potom po pol hodine sa zobudil zase 10 minút kojenie, on bol hrozne lenivý a takto to išlo dookola.preto sa chcem pre istotu zabezpečiť dopredu.ked nám pôjde kojenie normálne tak super budem rada.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon Jún 02, 2008 12:00 am

od finka19 » Sob Júl 04, 2009 8:46 pm

Ahoj... ja som nikdy nekojila, iba odsavala a davala z flase...
Moja skusenost je s elektrickou odsavackou Medela a iba POZITIVNA !
Pouzivala som ju 8 mesiacov, potom somprestala odsavat, uz ma to aj otravovalo, ale mala som v mraze 15 litrov mlieka :roll: a moj syn uz papal hocico, mliecko sme mali uz iba na zaspavanie-veceru...
Medela nie je az taka hlucna, ako niektore odsavacky, ma super polohy pre intenzitu odsavania a odsava expresne rychlo a bez vlastneho tyrania ruk, ako pri rucnych.

Odsavala som, maly mi pri tom zvuku zaspal - ale moj syn spal aj pri vysavani, takze to zase neberte ako samozrejmost, ze dieta pri tom zaspi :lol: Prave naopak, niektorym citlivym detom by to mohlo aj prekazat...
Popri odsavani som mala volne ruky a bola som na nete :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Uto Nov 04, 2008 2:38 pm

od rikisz » Uto Júl 14, 2009 10:31 am

dakujem za odpoved kúpila som si aj ja elektrickú , ale našťastie ju nepotrebujem, lebo úspešne kojím a sem tam si niečo odsajem a na to mi stačí manuálna , je to pohodlnejšie používať elektrickú. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon Jún 02, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť