Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Školák - Školská družina

Školská družina

od BiancaPA » Pia Sep 04, 2009 9:50 am

Ešte jedna otázočka na Vás, tým , ktorým ratolesti chodia do školskej družiny aj vo vašej škole a v meste pýtajú za družinu 7 eur a od nového roka vraj 10 eur, to sme v prvej triede začínali pri 70 SK. A to ešte vychovávateľka je drzá ako opica :evil: , kričí po deťoch tak , že to počujete až ku vchodu a s rodičmi sa rozpráva ako so psom. Teda s niektorými asi jej to už lezie na mozog, mala by ist do dôchodku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Pon Mar 16, 2009 12:40 pm

od sonka776 » Pia Sep 04, 2009 1:21 pm

Neviem či je to tak všade, ale u nás okrem mesačného poplatku musíš dieťaťu platiť ešte každý pondelok aj lístok do kina 1 euro :!: :evil: Maminky to potom riešili tak, že v pondelok bola družina skoro prázdna :wink: Lenivé vychovávateľky radšej deti zoberú do kina, akoby sa im mali venovať sami :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 150
Registrovaný: Pia Jan 02, 2009 3:24 pm

od adrykaa » Pia Sep 04, 2009 3:52 pm

No moja mala sice este nechodi do skoly ale kamaratka vravela,ze jej dcera teraz druhacka plati sa v druzine okolo 40 sk neviem kolko je to na eura :oops: a decka tam kreslia robia so sadrou a take vselico,ale kino a tak asi tazko,viem ze sem tam chodia kuknut do vytvarnej co je nedaleko a tam robia aj tie glazurovane vazicky a tak sem tam :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pia Sep 26, 2008 10:26 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť