Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Spánok - Moze byt male babo namesacne

Moze byt male babo namesacne

od kriskovalud » Ned Sep 06, 2009 11:45 am

Ahojte ani to nie je problem skor zvedavost preco pisem.Pre info mam dvoch synov Gabko 3.5roka a Filipko 14mesiacov stalo sa mito uz viackrat.
Vcera neviem ci to bolo mesiacom ale ziaril na do izby a moje deti sa vtedy chovaju ako vlkolaky robil to aj gabko a teraz to robi filipko.Vcera si sadol v postielke ale predtym tuho spinkal a spustil zacal sa sam rozpravat ale ako islo to z neho ako z vodovodu ja uplne v soku zacali sme sa s manzelom smiat a ten v kuse kecal dalej nejake slova sa mu podarili ale inak vietnamcina s hotentoctinou dokopy no to bolo podarene.To iste mi robil aj starsi syn ale toho to uz preslo len niekedy ma ked je spln zleho chrobacika v sebe.Filipko mi zaspal rano o 3.00hod ale som sa cudovala ze to od 00.30vydrzal az do tretej pretoze sa dobre nezabil v postielke a zaspat nie a nie.Ma niekto nieco podobne ozvite sa Ozaj to tak posobi na deti???Papa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od sisu22 » Ned Sep 06, 2009 1:17 pm

ja myslim,ze vekom to ovplyvnene nie je...kazdy ma takisto bez ohladu na vek sny,a co sa tyka namesacnosti,poviem ti,radsej dobre zamykaj. Ja ked som bola vo veku cca 12 rokov,som vysla pred dom,prebrala som sa na to,ze mi je zima a ja ani neviem ako som vysla von,vobec nic,tak som hadzala kamene do okien nasim a by mi otvorili. Od tej doby sa mi to nestalo ale dvere su na noc zamknute. Kamaratkin manzel bol namesacny a zatvaral ju v skrini :lol: potom ho to preslo,teraz si vzdy sadne na postel,nieco si brble,a zaspi. Kamaratkina 3 rocna,behala po dome,tiez nieco hovorila...takze co s toho vyplyva???Treba na noc zamknut a dufam,ze nevypadneme z okna :idea:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Ned Sep 06, 2009 1:51 pm

sisu nestras ma este nevyskoci ani z postielky ma 14mesiacov ale je to zvlastne ze mesiac robi taku sarapatu ale inak bola v noci sranda len teraz mam co robit aby som si nedala zapalky do oci idem asi polezkat :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od sisu22 » Ned Sep 06, 2009 9:52 pm

kriskovalud píše:sisu nestras ma este nevyskoci ani z postielky ma 14mesiacov ale je to zvlastne ze mesiac robi taku sarapatu ale inak bola v noci sranda len teraz mam co robit aby som si nedala zapalky do oci idem asi polezkat :D


no boze chran a uchovaj,nechcela som ta vystrasit...ale je to tak. Trba dako zabezpecit vsetko, ja kade chodim,tade zamykam..uz to mam ako uchylku :wink: kamosku som tiez nainfikovala, z okien nestresujem,tie mi maly neotvori,takze som v pohode :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Ned Sep 06, 2009 9:59 pm

mi byvame v rodinnom dome takze z toho nemam strach vypadol by iba na balkon ale stalo sa mi ze gabka starsieho som dala spat a sla som k susede na kavu a este som pozrela ci spinka a bola som prec iba 15min a moj maly vosiel k nasej sare(zlaty retriver)do budy ja som sa skoro posr....od strachu cely dom som prehladala .....no des a on sedi v bude no infarkt :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od sisu22 » Ned Sep 06, 2009 10:01 pm

kriskovalud píše:mi byvame v rodinnom dome takze z toho nemam strach vypadol by iba na balkon ale stalo sa mi ze gabka starsieho som dala spat a sla som k susede na kavu a este som pozrela ci spinka a bola som prec iba 15min a moj maly vosiel k nasej sare(zlaty retriver)do budy ja som sa skoro posr....od strachu cely dom som prehladala .....no des a on sedi v bude no infarkt :D



he,sa usmievam,zlate dieta,nechalo sa strazit havom :wink: ale teraz vazne,toto sranda neni,kolko bolo pripadou,ked namesacnych nasli na nebezpecnych miestach....no dolezite je "zbrklo" ho neprebudit :idea:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Ned Sep 06, 2009 10:15 pm

ale aj tak mesiac ma svoju moc ani ja nemozem zaspat ked mi svieti mesiac do postele som potom nekludna a napadaju ma kadejake hovadiny o vlkolakoch a potom nemozem zaspat ale aby mi sibalo to nikdy no zase moje deti kecaju asi to maju zdedene po mamke manzel sa vzdy pyta ze kedy ta bude boliet jazyk milacik a ja .no to nikdy zlato toho sa nedozijes.....haha
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od sisu22 » Ned Sep 06, 2009 10:24 pm

kriskovalud píše:ale aj tak mesiac ma svoju moc ani ja nemozem zaspat ked mi svieti mesiac do postele som potom nekludna a napadaju ma kadejake hovadiny o vlkolakoch a potom nemozem zaspat ale aby mi sibalo to nikdy no zase moje deti kecaju asi to maju zdedene po mamke manzel sa vzdy pyta ze kedy ta bude boliet jazyk milacik a ja .no to nikdy zlato toho sa nedozijes.....haha


ja tomu sice moc neverim,ale vela sa pise,o tom,ze mesiac ma na to urcity vplyv :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Ned Sep 06, 2009 10:48 pm

sisu mozem sa ta opytat aj nieco ine ale radsej ti to napisem ako spravu cez album ak suhlasis
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od sisu22 » Pon Sep 07, 2009 9:27 pm

kriskovalud píše:sisu mozem sa ta opytat aj nieco ine ale radsej ti to napisem ako spravu cez album ak suhlasis


kludne mozes
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od katelara » Uto Sep 08, 2009 4:18 pm

sisu22 píše:ja myslim,ze vekom to ovplyvnene nie je...kazdy ma takisto bez ohladu na vek sny,a co sa tyka namesacnosti,poviem ti,radsej dobre zamykaj. Ja ked som bola vo veku cca 12 rokov,som vysla pred dom,prebrala som sa na to,ze mi je zima a ja ani neviem ako som vysla von,vobec nic,tak som hadzala kamene do okien nasim a by mi otvorili. Od tej doby sa mi to nestalo ale dvere su na noc zamknute. Kamaratkin manzel bol namesacny a zatvaral ju v skrini :lol: potom ho to preslo,teraz si vzdy sadne na postel,nieco si brble,a zaspi. Kamaratkina 3 rocna,behala po dome,tiez nieco hovorila...takze co s toho vyplyva???Treba na noc zamknut a dufam,ze nevypadneme z okna :idea:

sisu ani zamknúť nepomáha. Mama predo mnou zamkla dvere kľúč si dala pod vankúš a ja šup ruka pod vankúš a poďme von. Aj po záhrade ma veľa krát naháňala :D :D :D Potom ráno ma vyšetrovala čo som zase robila, ale ja samozrejme som o ničom nevedela.
Najväčšia hrôza pre ňu bola keď som sa vydala a odsťahovala do činžiaku na 10 poschodie, to ani nespávala a každé ráno mi volala či som v poriadku lebo som bývala v noci viac sama keďže manžel jazdí na kamióne. No zatiaľ som tu a presťahhovali sme sa na 4 poschodie, pre istotu :) :) :) :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Uto Jún 17, 2008 12:00 am
Bydlisko: Topoľčany

od sisu22 » Uto Sep 08, 2009 9:19 pm

katelara píše:
sisu22 píše:ja myslim,ze vekom to ovplyvnene nie je...kazdy ma takisto bez ohladu na vek sny,a co sa tyka namesacnosti,poviem ti,radsej dobre zamykaj. Ja ked som bola vo veku cca 12 rokov,som vysla pred dom,prebrala som sa na to,ze mi je zima a ja ani neviem ako som vysla von,vobec nic,tak som hadzala kamene do okien nasim a by mi otvorili. Od tej doby sa mi to nestalo ale dvere su na noc zamknute. Kamaratkin manzel bol namesacny a zatvaral ju v skrini :lol: potom ho to preslo,teraz si vzdy sadne na postel,nieco si brble,a zaspi. Kamaratkina 3 rocna,behala po dome,tiez nieco hovorila...takze co s toho vyplyva???Treba na noc zamknut a dufam,ze nevypadneme z okna :idea:

sisu ani zamknúť nepomáha. Mama predo mnou zamkla dvere kľúč si dala pod vankúš a ja šup ruka pod vankúš a poďme von. Aj po záhrade ma veľa krát naháňala :D :D :D Potom ráno ma vyšetrovala čo som zase robila, ale ja samozrejme som o ničom nevedela.
Najväčšia hrôza pre ňu bola keď som sa vydala a odsťahovala do činžiaku na 10 poschodie, to ani nespávala a každé ráno mi volala či som v poriadku lebo som bývala v noci viac sama keďže manžel jazdí na kamióne. No zatiaľ som tu a presťahhovali sme sa na 4 poschodie, pre istotu :) :) :) :)


no ved co ho neschovala dakde? Ja sa zamknem a kluc si dam medzi oblecenie :wink: fu,no tak pritlct aj okna klincami :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť