Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Autosedačky - PROSIM PORADTE PODLA COHO VYBRAT AUTOSEDACKU OD 9-36KG:))))

PROSIM PORADTE PODLA COHO VYBRAT AUTOSEDACKU OD 9-36KG:))))

od natusa » Str Sep 16, 2009 1:36 pm

chceli by sme kupit autosedacku,maly ma rok a pol a polohovatelna je mu uz akurat:( pozrela som len tu na BB autosedacky od 9-36kg a je ich toooolko ze neviem podla coho vyberat.manzel to nechava na mna ja som som v koncoch.prosim poradte.dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od martinka74 » Str Sep 16, 2009 2:05 pm

Ahoj,treba si pozriet hodnotenie a testy na nemeckych strankach,oni maju dost prísne kriteria.Nam podla toho vysla najlepsie sedacka Romer .Som s nou velmi spokojna.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od alex » Str Sep 16, 2009 2:11 pm

my sme mali concord ultimax od 0-18kg a teraz máme concord trimax od 9-18-36kg (pôvodne je písaná do 18kg, ale dá sa rozdeliť, že vznikne podsedák, preto býva prezentovaná ako do 36kg)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od TARZYCIA » Str Sep 16, 2009 2:16 pm

alex preco mi mazes prispevky??? co som napisala zle ze som sa podakovala tej mamine????? TARZY
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 378
Registrovaný: Pon Máj 04, 2009 3:41 pm
Bydlisko: presov

od alex » Str Sep 16, 2009 2:31 pm

TARZYCIA píše:alex preco mi mazes prispevky??? co som napisala zle ze som sa podakovala tej mamine????? TARZY


no neviem, ja som nič teraz nemazala
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od martinka74 » Str Sep 16, 2009 2:53 pm

alex píše:my sme mali concord ultimax od 0-18kg a teraz máme concord trimax od 9-18-36kg (pôvodne je písaná do 18kg, ale dá sa rozdeliť, že vznikne podsedák, preto býva prezentovaná ako do 36kg)


Mne sa tiez ten Concord pacil dizajnovo,ale mal dost slabe crash testy a hodnotenia a myslim si ze ked ide o bezpecnost dietata dizajn by mal ist bokom.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od natusa » Str Sep 16, 2009 2:54 pm

dakujem za radu pozriem sa na tu znacku ale ja som nechcela nic prilis drahe.skor som pozerala na to ze niektore maju akesi vnutorne vlozky pre mensie dieta ,niektore su o dost vysie od ostatnych.zda sa ze najlepsie by bolo pozriet si ich osobne ale ked tu na bb sa mi zdaju lepsie ceny(myslim novych)ako v obchode
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od alex » Str Sep 16, 2009 8:18 pm

martinka74 píše:Mne sa tiez ten Concord pacil dizajnovo,ale mal dost slabe crash testy a hodnotenia a myslim si ze ked ide o bezpecnost dietata dizajn by mal ist bokom.


čo viem ja, tak concord a romer sú naj sedačky aj v obchodoch mi to povedali. Ja osobne tým všeliakým testom moc neverím, všeličo sa popíše, už som počula aj to, že sa vraj zlomila napoly... no myslím si o tom svoje, ako aj o terajších testoch na kočíky... trošku pritiahnuté za vlasy...
ale nebudem sa s nikým dohadovať ani hádať, mám na to svoj názor ...ja som nevyberala sedačku podla designu, prvú sme mali ultimax, s tou sme boli maximálne spokojní, preto sme vybrali ďalšiu trimax... teraz je ďalšia na trhu transformer a tá je ešte lepšia :wink: ale tá je od 15 do 36kg
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od martinka74 » Str Sep 16, 2009 9:46 pm

Jasne suhlasim,s tymi kocikmi je to padnute na hlavu,ale je aj kopu inych blbostí ako plastove flase,ktore skodia detom,plienky atd.Ja som len hovorila,ze je lepsie kupit ojazdenu znacku,ako nejaku no name z Polska.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od monika4999 » Sob Sep 19, 2009 3:21 pm

Ahojte,ja riešim ten istý problém vybrať autosedačku.Mne sa tiež páči concord,včera som behala s malou po obchodoch a zdala sa mi bezpečná aj pohodlná a mylím že neni ani drahá na to že je taam aj pod sedák a ešte sa dá mierne polohovať.Malu som do nej posadila a má tam dosť slušnú výškovú rezervu nije ako na tej čo máme doma a tá je tiež od9-18kg.Concord je poľľská značka?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned Apr 20, 2008 12:00 am

od macapalocko » Uto Okt 13, 2009 11:13 am

Ahojte dievcata.Nemate niektora skusenosti s autosedackou zn.Mega max?Chcem kupit nejaku od 9-36kg,len sa neviem akosi rozhodnut... :roll: Hlavne aby bola polohovatelna.Skuste mi prosim niekto poradit.Dakujééém. :P :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 10:59 am

od Sebastian08 » Sob Okt 24, 2009 7:36 pm

Ahoj! Ja mám ročného synčeka a mi sme preň kúpili autosedačku RECARO YOUNG SPORT Trendline. Táto sedačka je super!!! Je veľmi drahá, stálo nám to vyše 200€, ale nemám na to zlé slovo, malému v ňom veľmi páči, môže v ňom aj ležať a je veľmi masívne!!! Viac krát sme boli tak, že v kočíku nám nechcel zaspať a museli sme vyraziť autom aby zaspal. Nehovorím, že kúp túto, ale keď ešte môžeš s kupovním čakať, tak radšej spor na takúto autosedačku! RECARO je svetová značka a už viac rokov venuje aj autosedačkám! :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Nov 16, 2008 4:51 pm

od natusa » Str Nov 04, 2009 9:25 am

Sebastian08 píše:Ahoj! Ja mám ročného synčeka a mi sme preň kúpili autosedačku RECARO YOUNG SPORT Trendline. Táto sedačka je super!!! Je veľmi drahá, stálo nám to vyše 200€, ale nemám na to zlé slovo, malému v ňom veľmi páči, môže v ňom aj ležať a je veľmi masívne!!! Viac krát sme boli tak, že v kočíku nám nechcel zaspať a museli sme vyraziť autom aby zaspal. Nehovorím, že kúp túto, ale keď ešte môžeš s kupovním čakať, tak radšej spor na takúto autosedačku! RECARO je svetová značka a už viac rokov venuje aj autosedačkám! :D


dakujem za radu :wink: muz uz kupil ,neviem ani aka znacka to je ale tiez je taka masivnejsia a malemu sa v nej paci to je ozaj podstata veci :wink: nas drobec ma rok a pol a celu cestu sa vypytuje ,stale ta ista otazka"co je toto?"on este ine nevie tak stale dokola a to chodime svokre na oravu tak si viete predstavit tu cestu no hlavne ze sa mu v sedacke paci a neplace ,nech sa radsej vypytuje:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od kusi79 » Sob Nov 07, 2009 10:08 am

My sme tiež kupovali po vajíčku novú sedačku od 9-36 kg.
V jednej téme v Dámskom magazíne na STV bola debata o autosedačkách a bolo tam spomenuté, že sedačky, ktoré sa dajú neskôr rozdeliť na podsedák, sú menej bezpečné ako celistvé (práve, že sa silným nárazom môžu rozdeliť).
Tak sme hľadali a našli sme Britax Evolva Ultra 123.
Dá sa v pohode od malého dieťaťa až do cca 12 rokov,
s tým, že sa sedačka s opierkou hlavy naťahuje do výšky aj šírky.
V menšom veku sú tam špeciálne trojbodové pásy na uchytenie, neskôr sa odopnú a dieťa sa uchytáva bezpečnostným pásom z auta.
U nás sme si ju pozreli v predajni a ceny sa pohybovali okolo 250 €,
ale zohnali sme ju lacnejšie.
Bráško pracuje v Anglicku a kúpil nám ju cca za 120 €.
Dobrý rozdiel, že?
Viete mi povedať prečo je na Slovensku všetko tak stráááááááášne predražené? :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od jessicax » Pia Dec 18, 2009 1:52 pm

my mame britax evolva od 9 do 36 kg, sme s nou velmi spokojni. Je kvalitne calunena a velmi pohodlna pre babo, da sa polohovat aj na odpocinkovu polohu a vyhodou je, ze ked je dieta vacsie, cize od 15 kg vyssie nezostane dietatu len podsedak ale bude nadalej v sedacke len bude priputane pasmi auta, nie ako v tych lacnych. A je vyrabana v spolupraci s firmou romer. Urcite su aj lepsie a drahsie ale myslim, ze tato je fajn a aj za celkom dobru cenu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Dec 17, 2009 8:54 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť