Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Predškolák 3 až 6 rokov - ked nie je miesto v skolke

od dannii » Str Sep 30, 2009 6:48 pm

danabr píše:dik dannii :roll: myslela som,či sa nepozname...



asi ne,ale co ty vies,mozno hej :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Pon Okt 05, 2009 9:34 am

dannii píše:no 5€ je dost,ja som platila 3,20.a mala by to platit v ramci skolok.len tolko.Adinka mala inak nastupuje 5oktobra,cize v pondelok ako aj maly Samík,no ina nahodicka,co? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ahoj :lol: :lol: tak ako veľka skolkarka zvladla prvy den??? a nebodaj bola zo Samkom v triede?? :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Pon Okt 05, 2009 9:38 am

eminga píše:
dannii píše:no 5€ je dost,ja som platila 3,20.a mala by to platit v ramci skolok.len tolko.Adinka mala inak nastupuje 5oktobra,cize v pondelok ako aj maly Samík,no ina nahodicka,co? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ahoj :lol: :lol: tak ako veľka skolkarka zvladla prvy den??? a nebodaj bola zo Samkom v triede?? :lol: :lol: :lol:



ahoj Emi,mala ma soplik,cez vikend mala horucky,grckala,tak sme to posunuli na buduci pondelok.myslim,ze mala sa len potesila,je kludna,lezi,kuka svoje rozpravky a vstavala o 9tej.tak pohodicka a nechodi so Samikom,on je z Ruzomberka :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Pon Okt 05, 2009 1:10 pm

dannii píše:
eminga píše:
dannii píše:no 5€ je dost,ja som platila 3,20.a mala by to platit v ramci skolok.len tolko.Adinka mala inak nastupuje 5oktobra,cize v pondelok ako aj maly Samík,no ina nahodicka,co? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ahoj :lol: :lol: tak ako veľka skolkarka zvladla prvy den??? a nebodaj bola zo Samkom v triede?? :lol: :lol: :lol:



ahoj Emi,mala ma soplik,cez vikend mala horucky,grckala,tak sme to posunuli na buduci pondelok.myslim,ze mala sa len potesila,je kludna,lezi,kuka svoje rozpravky a vstavala o 9tej.tak pohodicka a nechodi so Samikom,on je z Ruzomberka :wink:


mojka zlatá, hádam neochorela z pomyslenia na skolku :( a aby ta neprekvapila na druhy tyzden, ze Ti nebude chciet ist zo skolky :lol: :lol:
mne sa Emka zase stale pyta, len ta robota... :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od Elizabeba » Str Okt 21, 2009 11:11 pm

no moja dcera mala cca rok ked som ju prihlasowala do skolky a powedali mi ze si nie su isty ci bude moct nastupit o rok...malicka bude mat 2roky w marci a stale newieme ci nastupi alebo nie...ak nebude miesto tak ju wezmu az od dalsieho skoskeho roka...cize dowidenia w septembri asi tak...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 1:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť