Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kojenie a umelé mlieko - "odstavenie" dietatka

od inguli » Štv Okt 22, 2009 8:50 am

a este maminky tolko ze staci ak si previazem prsia?No dnes v noci to iste maly stokrat hore a prsnik uboleny jak hryzie :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od inguli » Štv Okt 22, 2009 9:20 pm

sice tu komunikujem sama zo sebou :roll: :roll: :lol:


ale asi sa moje prsia nepreviazu ...to sa neda vydrzat ako place v noci od tej 11ej ked mu nedam a nechce ani za svet mlieko z flase leeen vodu ale v noci ani to vobec odmieta uplne flasu...a place a ak ho ulozim ze nech spinka bije sa o sto6 hore a sadne si a hlada s rucickami pod mojou perinou a hlada a hlada dnes to uz skoncilo tak ze s ocinom sa hrali na zemi v noci ci okolo piatej rano to bolo uz ani neviem a nakoniec vyhral prsia....lenze moje prsia a bradavky su hotovééé :cry: :cry: :cry: teraz nebolia nic len v noci ked taha a ja neviem co ...ach ako to s nami bude..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od MambaD » Štv Okt 22, 2009 10:11 pm

inguli píše:sice tu komunikujem sama zo sebou :roll: :roll: :lol:


ale asi sa moje prsia nepreviazu ...to sa neda vydrzat ako place v noci od tej 11ej ked mu nedam a nechce ani za svet mlieko z flase leeen vodu ale v noci ani to vobec odmieta uplne flasu...a place a ak ho ulozim ze nech spinka bije sa o sto6 hore a sadne si a hlada s rucickami pod mojou perinou a hlada a hlada dnes to uz skoncilo tak ze s ocinom sa hrali na zemi v noci ci okolo piatej rano to bolo uz ani neviem a nakoniec vyhral prsia....lenze moje prsia a bradavky su hotovééé :cry: :cry: :cry: teraz nebolia nic len v noci ked taha a ja neviem co ...ach ako to s nami bude..
inguli ak si to možeš dovoliť, skús ísť na 3 dni niekam si oddýchnuť, trebárs k rodičom, samozrejme ak to tie 3 dni tvoj manžel zvládne, trebárs cez víkend od piatka do nedele, prvý deň bude katastrofa, druhý o niečo menej a tretí už ujde, no a keď prídeš domov tak nepovol, sila zvyku, dá sa všetko len nesmieš upustiť :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Str Apr 29, 2009 7:58 am

od inguli » Pia Okt 23, 2009 10:17 am

diky moja ja viem aj by som to spravila ale bohuzial ja mam manzela velkeho slabocha a to sa hadat s nim v kuse nechcem on nevydrzi pocuvat maleho aj ked teraz place kvoli niecomu uz mi vravi mami nenechaj ho plakat no samozrejme mami neni az taka slaba a tisic krat som mu vysvetlovala ze takto to nepojde s odstavenim ..nieco ine musim vymisliet manzela nenahovorim na toto!!je super ocino len slabucky s obidvoma synmi co ma aj tesi ze ich ma tak rad ale aj hneva v takychto situaciach :roll: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od MambaD » Pia Okt 23, 2009 5:08 pm

no nič :D tak ti už len prajem veľa-veľa trpezlivosti , papa h.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Str Apr 29, 2009 7:58 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť