Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - ako schudnut??

ako schudnut??

od veronci89 » Ned Nov 01, 2009 12:48 am

baby poradte oplatí sa vôbec chudnut ked este kojím??

ja vela nepapám no aj tak pribaremá ani nie tak na váhe ako na objeme a toto je pre mna nepochopitelné priberiem kilo a vsetci mi naokolo vravia ako som ja len pribrala hned to na mne vidiet

no ak to kilo zhodím ani to nevidno.

POradte baby čo mám robit?? plánujem prestat kojit v januári čo mám podniknut . samozrejme sa pustím aj do cvičenia ale čo strava atd..

poradte ak máte skusenosti

mám len 20 rokov a nechcem byt rozkysnutá buchta preto ze tam teraz smerujem a dost ma to deprimuje.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od alex » Ned Nov 01, 2009 1:35 pm

Nepozeráš v TV na prime "jsme to, co jíme" ? niekoľko-krát tam hovorili, že neschudneš ak málo ješ. Musíš mať pravidelnú stravu, častejšie a v malých množstvách :wink:
Samozrejme nesmie chýbať pohyb.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od andreasch » Ned Nov 01, 2009 2:53 pm

Veronici Alex ma pravdu a funguje to tak aj naozaj.Tiež idem chudnut od januara,tiež ešte kojim.Aj pri malej aj pri malom som pribrala 25kg a stale mam 15kg navyše.Po malej som sa vratila na svoju pôvodnu vahu tak sa toho nebojim ani teraz aj ked mam už trošku viac rokov.Schudla som presne tym spôsobom,treba jest pravidelne,všetko a v menšich davkach,samozrejme bez sladkosti,vaha potom ostava nema to žiaden jojo efekt,len to chudnutie trva trošku dlhšie.Držim ti palečky a aj sebe :lol: :lol: :lol: :lol: papa Andrea
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Štv Sep 18, 2008 3:26 pm

od martinka74 » Ned Nov 01, 2009 3:03 pm

U mna bolo najlepsou dietou kojenie.Po porode som mala povodnu vahu behom tyzdna,je pravda,ze som pribrala lem 9 kg,pri vyske 174 cm to nie je vela a hned ako som odrodila,mala som len 2 kila navyse.Pocas kojenia som schudla dalsich 8 kg a to som jedla ako besna.Musela so vymenit komplet satnik.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

Re: ako schudnut??

od sisu22 » Ned Nov 01, 2009 3:32 pm

veronci89 píše:baby poradte oplatí sa vôbec chudnut ked este kojím??

ja vela nepapám no aj tak pribaremá ani nie tak na váhe ako na objeme a toto je pre mna nepochopitelné priberiem kilo a vsetci mi naokolo vravia ako som ja len pribrala hned to na mne vidiet

no ak to kilo zhodím ani to nevidno.

POradte baby čo mám robit?? plánujem prestat kojit v januári čo mám podniknut . samozrejme sa pustím aj do cvičenia ale čo strava atd..

poradte ak máte skusenosti

mám len 20 rokov a nechcem byt rozkysnutá buchta preto ze tam teraz smerujem a dost ma to deprimuje.


no vies co ti poradim? posli mi ale 15kg,doporucene,adresu ti poslem sukromne :D ja mam 45kg,tak sa mi hodia :D teraz vazne, ako tu kocky spominali,papaj castejsie v mensich davkach,vela zeleniny,po siestej uz nepapaj. Daky ten pohyb a budes v pohode. Inak tema chudnutie tu bola,ak budes mat cas popozeraj do zadu,stare prispevky :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Ned Nov 01, 2009 3:34 pm

a este rada,vsade pisu na chudnutie jablcny ocet - prosim ta len to neskusaj,pokazis si zaludok :idea:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od ivustek » Uto Nov 03, 2009 9:54 am

sisu22 píše:a este rada,vsade pisu na chudnutie jablcny ocet - prosim ta len to neskusaj,pokazis si zaludok :idea:


toto môžem potvrdiť z vlastnej skúsenosti. Viackrát som už držala dietu, vždy som schudla a nemala som žiadne problémy. Posledná moja dieta však spočívala v tom, že na ráno som pila ako prvé vodu s jablčným octom. Po troch týždňoch som mla nenormálne problémy so žalúdkom, ktoré som musela riešiť rôznymi vyšetreniami a liekmi. Absolutne neodporúčam.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 156
Registrovaný: Ned Sep 02, 2007 12:00 am

od veronci89 » Uto Nov 03, 2009 12:29 pm

ivustek píše:
sisu22 píše:a este rada,vsade pisu na chudnutie jablcny ocet - prosim ta len to neskusaj,pokazis si zaludok :idea:


toto môžem potvrdiť z vlastnej skúsenosti. Viackrát som už držala dietu, vždy som schudla a nemala som žiadne problémy. Posledná moja dieta však spočívala v tom, že na ráno som pila ako prvé vodu s jablčným octom. Po troch týždňoch som mla nenormálne problémy so žalúdkom, ktoré som musela riešiť rôznymi vyšetreniami a liekmi. Absolutne neodporúčam.



tak mna by to ani nenapadlo pit ocot. no to ste museli mat riadne problémy.

Ani ziadne tabletky nič jednoducho neverím na tieto akoze osvedčené sposoby. baby si povymýšlaju hluposti len aby schudli

preto som sa pýtala lebo tieto povery su riadna blbost ako papaj vela cesnaku pi jablčný ocot alebo tabletky na chudnutie.

Ja by som cvičila no nemám vela času. a to stým jedlo vyskusam malo a často po 6 tej nepapat aj to poznám a viem ze to funguje ibaze ja bývam hore do 23 :00 skor nezaspím a potom mám zaludočné krče. musím niečo spapat. a zase z ovocia som este viac hladná. toto je moj problém. asi si dám len cereálie :))
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od alex » Uto Nov 03, 2009 12:33 pm

Stačí keď budeš cvičiť 10min. ale pravidelne každý deň a 3hodiny pred spaním už nebudeš jest.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od veronci89 » Uto Nov 03, 2009 6:50 pm

alex píše:Stačí keď budeš cvičiť 10min. ale pravidelne každý deň a 3hodiny pred spaním už nebudeš jest.


vieš mi aj dohodit konk. cviky??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od alex » Uto Nov 03, 2009 7:01 pm

veronci89 píše:
alex píše:Stačí keď budeš cvičiť 10min. ale pravidelne každý deň a 3hodiny pred spaním už nebudeš jest.


vieš mi aj dohodit konk. cviky??


ja mám orbitrek, alebo aj eliptical sa to volá
http://www.insportline.sk/305/elliptica ... line-drive ... to je naj cvičebný stroj, asi by ma nebavilo cvičiť nejaké brušáky alebo tak

na pás ešte poradím ten kruh (ela hop-tomu niekto hovorí) to je tiež super
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od inguli » Uto Nov 03, 2009 7:27 pm

alex píše:
veronci89 píše:
alex píše:Stačí keď budeš cvičiť 10min. ale pravidelne každý deň a 3hodiny pred spaním už nebudeš jest.


vieš mi aj dohodit konk. cviky??


ja mám orbitrek, alebo aj eliptical sa to volá
http://www.insportline.sk/305/elliptica ... line-drive ... to je naj cvičebný stroj, asi by ma nebavilo cvičiť nejaké brušáky alebo tak

na pás ešte poradím ten kruh (ela hop-tomu niekto hovorí) to je tiež super


vau a ja som tam nasla super bicykel nas ocino ma taku motorku kawasaki http://www.worker.sk/1416/detsky-bicyke ... lassic-12.. :wink: :P
Naposledy upravil inguli dňa Uto Nov 03, 2009 9:50 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od alex » Uto Nov 03, 2009 7:46 pm

inguli píše:
vau a ja som tam nasla super bycikel nas ocino ma taku motorku kawasaki http://www.worker.sk/1416/detsky-bicyke ... lassic-12.. :wink: :P


joooj ten je super, ešte že si ho našla :wink: náš malý má také odrážadlo kawasaki a toto by bola super náhrada...
už ho mám uložený :wink: diky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od inguli » Uto Nov 03, 2009 9:49 pm

alex píše:
inguli píše:
vau a ja som tam nasla super bycikel nas ocino ma taku motorku kawasaki http://www.worker.sk/1416/detsky-bicyke ... lassic-12.. :wink: :P


joooj ten je super, ešte že si ho našla :wink: náš malý má také odrážadlo kawasaki a toto by bola super náhrada...
už ho mám uložený :wink: diky


aj ja diky :wink: a ja uz prehovram ocina siiice my mame este 1,5 roka na ten bicykel :lol: ale kedze ma ocinko rovnaku motorku tak by sa mu pacil urcite...no este si pocká :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od bubufo » Str Nov 04, 2009 12:05 am

alex píše:Stačí keď budeš cvičiť 10min. ale pravidelne každý deň a 3hodiny pred spaním už nebudeš jest.


10 minut je malo , telo si zacne po 45 minutach fyzickej namahy uvedomovat ze sa s nim nieco deje.
ak tebe staci uprimne ti zavidim ale v dobrom fakt :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť