Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Zuby - Prvýkrát u zubára

od swedulka » Uto Máj 12, 2009 6:42 am

Ja som bola so svojou dcerkou 2 roky aj 7 mes.včera.Bola nadšená, všade vela hračiek,povozila ju na kresle.Dostala pečiatku na rúčku,lízatko.Pekne otvorila pusu.Dúfam,že taká ukážková prehliadka bude vždy :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od natusa » Uto Máj 12, 2009 1:24 pm

prave dnes dcerka prisla s preventivky ze ma tri kazy.mam uz s toho mrakoty lebo ked boli moje kocky male starsia mala len cierne kostrnky a mladsia nadherne perlicky ,myslela som ze je to rodove.ale teraz starsia ma 13 a nema ani jeden kaz a mladsia 11a zrazu tri kazi a to chodia pravidelne na prehliadky.tak to fakt nechapem.

a nas majmensi ma 1rocik a s kefkou by aj spaval.hned ako stane pyta sa do kupelky aby som mu dala kefku,tak to som zvedava na jeho zubky:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od dannii » Uto Máj 12, 2009 2:52 pm

natuska maly bude mat perlicky :D :D :D :D :D :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od natusa » Uto Máj 12, 2009 5:18 pm

dannii píše:natuska maly bude mat perlicky :D :D :D :D :D :D :D :D



:lol: :lol: :lol: za par rôčkou ti dam vediet.ak si ich doftedy s tou kefkou nezoderie :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od AndreaSkro » Str Jún 03, 2009 10:16 pm

ahojte maminy.asi máte na zubárov šťastie, nie ako my.u nás sú v okolí asi dvaja.k jednému by som vôbec s malou nešla.už ja mám z neho husaciu kožu,tak chodím k inej zubárke,ale tá mi nechce diaťa ošetriť.ten druhý detský je zas trošku ďaleko.dcéra má 3 roky a má už 4 kazy.moja zubárka sa na ňu pozrela,ale ako som už vravela ošetriť ju nechce,lebo nie je detská zubárka.dcéra sa však u nej cítila dobre a vôbec sa nebála.neviem ako by znášala,keby som s ňou teraz zašla k inému zubárovi.ja ich veľmi nemusím a tak mám strach,že aj dcéra sa ich bude báť.ešte by som sa chcela opýtať,že či aj také malé dieťa musí u zubára-súkromníka platiť?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Apr 01, 2008 12:00 am

od levka1 » Štv Jún 04, 2009 1:29 pm

Ja som sa pred dvomi rokmi spýtala mojej zubárky, či mi vie odporučiť nejakú dobrú detskú zubárku a ona sama mi navrhla, že si malého zoberie, vtedy mal necelé 3 roky!!! A včera sme boli všetci na preventívke- ja, manžel a syn mali sme so sebou aj dcérku tá má 1a3mesiace, a doktorka mi znova sama navrhla, že jej urobí prehliadku aj jej založí kartu!!!

Pre mňa je to prvá zubárka, ktroej sa nebojím od školských čias, vtedy som s tej školskej mala panický strach!!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pon Feb 11, 2008 1:00 am

od prazienkova » Štv Sep 24, 2009 9:38 pm

ahojte mamičky,
môj syn má už 7 rokov, ale prvý krát sme s ním boli u zubárky, keď mal rok. Je to naša rodinná zubárka, sme u nej všetci- ja, manžel, moja mama, starká. A určite k nej bude chodiť aj moja malá dcéra. Prvá prehliadka neprebiehala v kresle, lebo malý si tam odmietol sadnúť. No pani doktorka si k nemu kľakla a pozrela do pusy. Za odmenu dostal darček- hračky z kinderka. Odvtedy sa vôbec nebojí ani sadnúť do kresla. Aj keď mal kaz a vŕtala mu, vôbec ho to nebolelo. Dieťa nesmie mať prvú skúsenosť so zubárom zlú.Preto je lepšie tam ísť, kým nie sú problémy. Veľa záleží od prístupu lekára. A my máme šťastie na doktorku, ktorá nemá problém vysvetliť, počkať, pomôcť. Držím palce všetkým mamičkám, ktoré len čaká návšteva zubára. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 10:31 pm

od inguli » Pia Sep 25, 2009 12:01 pm

My mame 16 mesiacov a boli sme ked mal maly rok v maji a v juni sme uz sli a teraz v novembri druhy krat u nas tu dr povedala ze ked uz ma rok treba s nimi ist...tak sme sli a nebol problem odvtedy mame kefku a ako ju chytim aby som mu umyla zubky uz aj otvara pusinku a uz to ide...no som zvedava nanho ked bude vacsi ...druhy syn ma 13 ale az teraz ide sam si umyvat zuby pred par mesiacmi sme s nim este kricali aby siel a pozorovat sme ho museli...no teraz mu vytiahli jeden zub zadny uz sa nedalo zachranit tak teraz uz vie co to je dve hodiny mu tam vrtali skrabali tahali a neslo to von mal uplne mokre tricko chudacik ...teraz si uz ale umyva a ak ma den ze sa mu nechce tak mu pripomeniem tahanie a uz frcii :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od pavlusa » Uto Nov 24, 2009 3:42 pm

ahoj ja som tiez davala tie tabletky babam ked boli male teraz maju 9 a 8 rokov zatial si musim zaklopat mala starsia jeden kaz a teraz ich davam syncekovy co ma 15mesiacou a budem mu ich davat stale ja si myslim ze to trosku aj pomaha
javascript:emoticon(':P')javascript:emoticon(':)')
Smile
Razz
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Str Aug 06, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť