Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Zuby - este ani jeden zubok

od inguli » Pia Dec 04, 2009 12:50 pm

vcera sme boli druhy krat s malym u zubarky na preventivnej kedze treba dvakrat do roka:)mame 15 zubkov a 16ty uz kusocek vonku a mame 19 meiacov...vsetko ok ale spytala som sa drky ze co ak nevyjdu zubky do roka kedze svagrinkina dcerka ma rok a este ani jeden zubok...a drka vravela ze do dvoch rokov mozu vyjst a vtedy naraz asi viac vyjde ale dovtedy URCITE nerentgenovat kedze malemu to aj tak dobre nerobi ten rentgen ale po dvoch rockov uz treba rentgen ze preco este nevychadzaju...dovtedy ale neostava nic ine len cakat...to je odpoved mojej zubnej teda nasej:))) :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od moncura1 » Ned Dec 06, 2009 12:04 am

Ahojte maminky,ked uz sme pri tych zubkoch nasa mala Viki ma 8,5mes. a v cera sa nam prerezal prvy zubok.Neviete mi niekto poradit,kedy je prva navsteva u zubara?A musi ist k deckemu zubarovi,ci ku ktoremu kolvek?Tak isto jak dospeli,alebo starsie deti musia mat aj babatka preventivne prehliadky?Za vase odpovede vam dakujem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Uto Aug 18, 2009 9:06 pm

od sisu22 » Pon Dec 07, 2009 10:57 pm

moncura1 píše:Ahojte maminky,ked uz sme pri tych zubkoch nasa mala Viki ma 8,5mes. a v cera sa nam prerezal prvy zubok.Neviete mi niekto poradit,kedy je prva navsteva u zubara?A musi ist k deckemu zubarovi,ci ku ktoremu kolvek?Tak isto jak dospeli,alebo starsie deti musia mat aj babatka preventivne prehliadky?Za vase odpovede vam dakujem.


toto su dobre otazky,zaujimaju aj mna,moj maly mal v auguste dva,ma okrem dvoch stoliciek vsetky zuby,ale o zubarovi ani pocut.Takze si tu navsetvu neviem ani predstavit,on by ani pusu neotvoril :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od prazienkova » Uto Dec 08, 2009 11:28 am

Kedy ísť k zubárke- to sa už tu rozoberalo, pozri si staršie príspevky. Odporúčam ísť hneď ako dieťa dosiahne rok. Ale záleží aj od počtu zubov. Tá prvá prehliadka je aj tak len o tom, aby sa dieťa nebálo. Určite nečakať kým bude niečo bolieť, to by bol koniec:!: Práve som sa objednávala s mojimi deťmi na preventívku a termín mám až po Veľkej noci :!: :P Takže, ak máte zubárku, ktorá má veľa pacientov, treba sa čím skôr objednať.Miška
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 10:31 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť