Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - Školka a cumlík

Školka a cumlík

od cmukina246 » Pon Dec 14, 2009 10:53 pm

Ahojte, dcerka 2,5r. ide od januara do školky, plienočky uz nemame vyše pol roka, chodi pekne sama na WC utre, zapravi atd, no jediny problem vidim v dudliku, nevie sa ho ani za ten svet vzdat uz sme vyskusali azda vsetko ale place na rety....ako je to v skolke s cumlikom mozu mat ci nie...poradte ako ju odnaucit uz sme vyskusali fakt vsetko....dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pon Okt 22, 2007 12:00 am

od zuzkak1983 » Uto Dec 15, 2009 11:34 am

v škôlke ju odnaučia hneď!!bude vidieť,že žiadne diťa dudlík nemá a bude sa chcieť s deťmi rozprávať a to sa s dudlíkom neda!moja malá išla do školky ako 2 ročná-bola tam najmladšia a mali sme problém s flašou a plienky cez obed,ver,že od prvého dňa tento problém učitelky odstránili!!možno to bola ich šikovnosť,ale myslím,že škôlka dokáže divy a hlavne milé pani učiteľky!!držím palce!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 150
Registrovaný: Ned Aug 16, 2009 11:08 pm

od rikisz » Uto Dec 15, 2009 4:00 pm

ahoj mám 3,5 ročného syna , ktorý má ešte tiež cumeľ , ale len na spanie, myslela som si, že ked nastúpi do šôlky odnaučíme sa .
vôbec nespal v škôlke a potom mi pani učiteľka povedala aby som mu doniesla, že je to v pohode, aj jej vnučka rovnako stará má na spanie.cez deň ho nemá len ked idú spať tak si ho zoberie a spí. nerobím už z toho tragédiu raz sa odnaučí dúfam
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon Jún 02, 2008 12:00 am

od cmukina246 » Str Dec 16, 2009 3:58 pm

ona ma ho len pri zaspavani a ked zaspi ho vypluje takze ho vlastne ani nema celu noc.....dufam ze to pochopi ked bude vidiet ine deticky ze nemaju bola by som nerada aby bolo kvoli tomu zle v skolke ze by ju druhe deti videli a chceli aj ony cumlik zas...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pon Okt 22, 2007 12:00 am

od Ljublju » Štv Dec 17, 2009 11:06 am

aj moj mal v 3 rokoch dudel v skolke a skoncil s nim,ked ho prekusol a s takym prekusnutym tam bol,a druhy sme nekupovali a zistil,ze neni iny,tak ho zahodil
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od sandras » Sob Dec 19, 2009 3:00 pm

u nás s týmto problem nerobia... náš malý (mal 2,5 roka pri nástupe) si nosil flašu s cumlíkom na spanie, iné deti maju cumlíky, niektoré aj plienku na spanie, plyšáky ... Učitelkám to nevadí, deti sa postupne odučia. Naš malý už tiež flašu do školky nenosí, aj ked doma ju má ešte stále.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od babysen » Pia Jan 01, 2010 2:17 pm

môj nastupil do školky ako 2,2r doma ma dudu na spanie, a mliečko pije z fľaše pre spaním. No a v školke dudu nechcel aj ked iné deti spinkaju s dudkou, dokonca ani mlieko nepije a spinká bez problému. Zato doma sa navymýšľa kym zaspí až až...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str Aug 05, 2009 9:14 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť