Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Spoľahliví inzerenti - +++Podakovanie+++

od smajas » Uto Dec 15, 2009 10:22 am

presne to iste si myslim aj ja iba si tu niekto robi reklamu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 236
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 12:31 pm

od zabka1987 » Uto Dec 15, 2009 10:32 am

smajas píše:presne to iste si myslim aj ja iba si tu niekto robi reklamu


Kazdy si to vie precitat v referenciach...na to su...nikomu to nejak extra nepomoze ked si to tu precita. :roll: to by sme celu diskusia zaplnili len tymto :? ja sem tiez nepisem s kym mam dobre skusenosti, napisem im to do referencii
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 236
Registrovaný: Uto Júl 22, 2008 12:00 am

od smajas » Uto Dec 15, 2009 5:03 pm

zabka1987 píše:
smajas píše:presne to iste si myslim aj ja iba si tu niekto robi reklamu


Kazdy si to vie precitat v referenciach...na to su...nikomu to nejak extra nepomoze ked si to tu precita. :roll: to by sme celu diskusia zaplnili len tymto :? ja sem tiez nepisem s kym mam dobre skusenosti, napisem im to do referencii


to by im ta pani najprv musela dat referenciu ale ako som si klikna na niektore ... TU su pochvalene.... ale referencia ZIADNA.... naco je niekomu vychvalenie tuna, ved nie kazdy sem chodi /aj ja som sem zavitala len nedavno/, ved referencie su uzitocne pri inzerate
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 236
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 12:31 pm

od zabka1987 » Uto Dec 15, 2009 5:07 pm

smajas píše:
zabka1987 píše:
smajas píše:presne to iste si myslim aj ja iba si tu niekto robi reklamu


Kazdy si to vie precitat v referenciach...na to su...nikomu to nejak extra nepomoze ked si to tu precita. :roll: to by sme celu diskusia zaplnili len tymto :? ja sem tiez nepisem s kym mam dobre skusenosti, napisem im to do referencii


to by im ta pani najprv musela dat referenciu ale ako som si klikna na niektore ... TU su pochvalene.... ale referencia ZIADNA.... naco je niekomu vychvalenie tuna, ved nie kazdy sem chodi /aj ja som sem zavitala len nedavno/, ved referencie su uzitocne pri inzerate



Aj ja som si pozrela par bab ,co tu vychvalila :lol: prave pre to som napisal, ze nech im to radsej napise do referencie :lol: uzitocne su veru, ja sa vzdy pozriem :lol: , ale neberiem len na to ohlad
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 236
Registrovaný: Uto Júl 22, 2008 12:00 am

od Sedlicka » Sob Jan 02, 2010 4:23 pm

:wink: dakujem super nakupujucim :arrow: mirka1211 :D katka29 :) marko1025 :P adulik30 :wink: super nakupujuce odporučam
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 172
Registrovaný: Sob Feb 09, 2008 1:00 am

od Sedlicka » Ned Jan 03, 2010 10:49 pm

:wink: Odporučam dalšie super nakupujuce :arrow: reno53 :D aukroman :) a krulakovaz :wink: dakujem za nakup :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 172
Registrovaný: Sob Feb 09, 2008 1:00 am

od Sedlicka » Štv Jan 14, 2010 5:58 pm

:wink: odporučam tieto nakupujuce :arrow: MiaZatkova :D sallka :) maslo1 :P dakujem za obchodik na jednotku..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 172
Registrovaný: Sob Feb 09, 2008 1:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť