Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Jedenie a pitie - co dobre na veceru

co dobre na veceru

od babulkaxy » Uto Nov 11, 2008 8:06 am

ahojte chcem sa vas spytat co davate detickam na veceru aby boli dobre site.moja dcerka ma 9mesiacov.a davam jej ochutene kase na Dobru noc,ale zda sa mi ze je po nych este viacej hladna. :lol: :lol: :o :( :) :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob Jan 05, 2008 1:00 am

od dannii » Uto Nov 11, 2008 10:47 am

ahoj,ja som mala tiez dojem,ze je viac hladna po tych ochutenych kasach,tak som jej zacala davat na veceru zemiacky a masko.kasu som davala na desiatu alebo olovrant,ked som jej dala na desiatu kasu na olovrant mala ovocie a na veceru zemiacky s maskom,tak ako na obed,az na rozdiel,ze k obedu mala aj polievku a kompotik,samozrejme s prestavkou.lepsie mi spinkala a to bola 15mesiacov kojena.uz od roka som jej robila kasu,ale krupicovu namocenu v o vode a potom robenu s nutrilonom.snad som ti trosku pomohla
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť