Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - viete poradiť??

od Janka81 » Pon Feb 15, 2010 10:08 pm

anette23 píše:ja som si skúšala hŕdzavú farbu vlasov a človeče tusím by mi to seklo viacej ako blond,rozmýšľam,že zmením imidž,dám ostrihať nahusto ofinku a takú tmavšiu hrdzavú by som si hukla na tú moju makovicu :lol: :lol: :wink: :wink:



Ja mám zas tekvicu:-))) No ja rozmýšlam zas o blond,alebo niečo svetloplavé--som klasická brunetka,rovné dlhšie vlasy a ofinka,ale už am to nebaví :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od anette23 » Pon Feb 15, 2010 11:13 pm

Janka81 píše:
anette23 píše:ja som si skúšala hŕdzavú farbu vlasov a človeče tusím by mi to seklo viacej ako blond,rozmýšľam,že zmením imidž,dám ostrihať nahusto ofinku a takú tmavšiu hrdzavú by som si hukla na tú moju makovicu :lol: :lol: :wink: :wink:



Ja mám zas tekvicu:-))) No ja rozmýšlam zas o blond,alebo niečo svetloplavé--som klasická brunetka,rovné dlhšie vlasy a ofinka,ale už am to nebaví :wink:


no a ja som už aj dorozmýšľala,môj zlatúšik nechce ani počut o zmene farby vlasov,páčia sa mu totižto blondcky :wink: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 238
Registrovaný: Pia Nov 07, 2008 3:59 pm

od smajas » Pon Feb 15, 2010 11:19 pm

anette23 píše:ja som si skúšala hŕdzavú farbu vlasov a človeče tusím by mi to seklo viacej ako blond,rozmýšľam,že zmením imidž,dám ostrihať nahusto ofinku a takú tmavšiu hrdzavú by som si hukla na tú moju makovicu :lol: :lol: :wink: :wink:


:shock: len aby to polovicka potom rozchodila :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 236
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 12:31 pm

od anette23 » Uto Feb 16, 2010 12:37 am

:lol: :lol: :lol: na hádam hej :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 238
Registrovaný: Pia Nov 07, 2008 3:59 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť