Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - ako ho odnaučiť v noci papať??

od sandras » Str Dec 30, 2009 11:30 pm

aj tak je to sranda, ako hráme pred sebou divadlo... my pred deťmi a deti pred nami a pritom všetci aj tak vieme, ako to je a čo ten druhý cíti a myslí :lol: :lol: :lol: Na pubertu sa tešíme, prve prejavy sa už objavujú, dcera je vyspelá, bude mať 9 a už len čakám, kedy to príde naplno... Teraz je taká ani dieťa ani pubertiačka.

Ja som kojila oboch krátko (bohužial, fňuk), tak s odúčaním od cicíku velmi skúsenosti nemám, moji boli flaškoví ...
Boli... syn naložil flašky pod stromček, Ježiško ich vzal a odvtedy flašky nemá, pije krásne z pohárika, aj mliečko ... tak som rada. Ale začal nam horšie zaspávať, to bude isto reakcia na to, musíme vydržať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od inguli » Pon Feb 01, 2010 10:02 pm

babenky ak to citate ktora ste odnaucila od cicika dneska som s tym zacala dennu uz mame za sebou super zvladol /uz dva tyzdne je bez/ale teraz o 7ej som ho chcela uspat ako vzdy len uz bez cicika a preplakali sme hodinu a nemohla som sa ho ani dotknut nic nedovolil a len sedel v rohu postele a plakal teraz je uz ok hra sa s ocinom a bratom ale uz sa bojim ako to bude za chvilu ked sa ide spat..a este otazka mam ho nechat na pokoji este v noci teda mam na mysli ze vecer ho uspat bez cicika a v noci ked sa budi este mu dat a rano zas nedam to uz je v poho teda by bolo...alebo mam uuuplne prestat a tak ho naraz odnaucit aj vecerny aj nocny :roll: :?: :?: :?: :?:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od inguli » Ned Feb 14, 2010 10:52 pm

takze maly je odnauceny od cicika a zvladol to perfektne ..mame uz aj take noci ze zaspi vecer o 8ej a zobudi sa az o pol 6ej rano...a to sme boli na ciciku v kuse v noci...tahal ako kompresor :lol: :lol: :lol: a teraz uplna zmena maly zaspi a niekedy sa stava ze sa zobudi okolo pol noci sadne si tak ho ulozim spat a poviem spinkame a bud zaspi alebo povie mnammnam /chce vodu/a napije sa ak sa vobec napije potiahne z flasky/avent naustkovy/a spinka dalej... niekedy sa zobudi v noci dva tri krat ale stava sa ze ani raz alebo len raz...neuveritelne sa zmenil rano vzdy vytiahol prsnik a teraz da si z flasky kakavko a potom polku rohlika a mozno este aj resanku ..vkuse papa/no nie prehnane/ale papa a ja som kludna konecne lebo on teda velmi kym som kojila nejedol a to ma 21 mesiacov...
takze podla mna bolo fakt nacase prestat... mliecko odislo a dokonca sa aj vyspim :lol: a samozrejme aj maly :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od babikavw » Ned Mar 07, 2010 11:18 pm

moj maly ma 2,5 roka pije mlieko cez den neda do pusy ani kvapku akonahle pride noc tak pyta lenze musim ho odnaucit nakolko nam zubar povedal ze to je len zvyk a netreba uz ak nevypije ani cez den treba mu dat m liecne vyriobky ono to mlieko vraj vynahradi a navyse mlieko kysne na zubkoch cez noc a tym velmi nici sklovinu a aj zubky potom hniju cize nemalo by sa vobec najlepsia je cista voda
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 222
Registrovaný: Pon Aug 18, 2008 11:58 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť