Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Detské choroby - imunita-čo sa vám osvedčilo?

od dannii » Štv Mar 25, 2010 9:46 pm

no dik za radu,zajtra som v praci,tak vybehnem do lekarne a skusime toho Hlivacika,Echinaceu mame a neviem,nevidim daky silny ucinok,ale drzime sa,berieme probiotika na imunitu biopron a su dobre aj na stolicu,pokozku,proste paradicka :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od martula1 » Pia Mar 26, 2010 8:32 pm

Ahojte kočky celú diskusiu som si prečítala,týmto všetkým prešli aj moji synovia,tiež brali rôzne prípravky najviac pomohol imunoglukán,ale objavila som špecialitku na imunitu vyskúšanú viacerými ľudmi z môjho okolia volá sa vironal dá sa kúpiť len cez internet a nám sa fakt osvedčil,len na každého zaberá niečo iné no ja som maximálne spokojná,je to vlastne zmes bylín takže žiadna chémia a éčka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Štv Jan 31, 2008 1:00 am

Predchádzajúci

Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť