Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Základná výbava - Aký monitor dychu kúpiť

od vedejova » Pon Apr 05, 2010 12:53 pm

nanaaa píše:Ja mám Babysense II. Kupón na zľavu na jeho kúpu som mala v tom kufríku, čo dostanú maminy u svojho gynekológa a potom je aj v kufríku, čo dostaneš po pôrode v nemocnici. Odporúčam. Je to nová značka na trhu a má hlavne tú výhodu, že má dve podložky. A cenovo je lepší ako Nanny alebo Angelcare. Má vysokú citlivosť a bábo ti môže behať po celej posteli a reaguje. Teda aspoň dúfam,písali v návode, používam ho ešte len cca 3 mesiace, tak dúfam, že som ho neprechválila. Použitý kupovať neodporúčam, aspoň tak mi vravela moja dr., lebo každý rok by sa mala tá podložka dať vykalibrovať, aby falošne nepípal.Ale pochybujem, že to niekto robí.Tie čo sú na plienku neodporúčam. Mala som požičaný. Zle sa na to bábo oblieka a neviem si predstaviť, keď sa začne pretáčať na bruško. Bude mu to tam zavadzať. A v kočíku ho používať nemôžeš, teda aspoň tak bolo písané v návode. Môže reagovať na nerovnosti terénu a falošne pípať. Toľko môj názor. :wink:



myslela som v kočiku tak že malý mi viac krát zaspal v kočíku, kým som bola s ním v meste, potom keď som ho preložila do postielky sa zobudil, takto keby som mu bola iba šupla monitor v kočíku by spinkal a bol v bezpečí. :) S tým pretáčaním na bruško máš pravdu, možno by bolo dobre jednú podložku mať v kočíku a druhú v postielke ak sa to tak dá a v kočíku to potom iba zapojiť doma, keď bábo zaspí. Tak by sa to dalo? Iva.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od martinka74 » Pon Apr 05, 2010 1:33 pm

V kociku by sa to dalo,keby bol na mieste a nehybalo sa s nim.My sme mali tiez dve podlozky,jednu v postielke a jednu dole v obyvacke v kosi pre babatko,prenasali sme len ten pristroj,ide to lahucko,tak s tym nebol ziadny problem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od nanaaa » Pon Apr 05, 2010 5:42 pm

martinka74 píše:V kociku by sa to dalo,keby bol na mieste a nehybalo sa s nim.My sme mali tiez dve podlozky,jednu v postielke a jednu dole v obyvacke v kosi pre babatko,prenasali sme len ten pristroj,ide to lahucko,tak s tym nebol ziadny problem.


Presne ako píše Martinka, nesmie sa s ním hýbať, čiže môžeš ho aj jeden aj druhý použiť, len keď je bábo v kľude, nie v pohybe. Takže do kočíka na prechádzky by ti bol nanič.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

od vedejova » Pon Apr 05, 2010 9:13 pm

Ďakujem. Iva. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť