Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky pre dvojčatá a súrodencov - súrodenecký kočiarik

súrodenecký kočiarik

od tajana2112 » Uto Mar 30, 2010 8:58 am

Ahojte maminky tak mam problém nemá niekto skúsenosti so súrodeneckým kočiarikom značky jane powertwin alebo graco quattro duo? lebo zanedlho sa mi narodí mimino a rozhodujem sa medzi týmito kociarikmi, este som ani jeden nevidela nazivo. neviem ale jane je pekný akurat neviem ale ma aj dobrú stabilitu? myslim ci sa nemôze stat ze sa nejak vysype alebo take nieco. prosim pomôžte dakujem :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pon Apr 27, 2009 3:44 pm

od alex » Uto Mar 30, 2010 9:38 am

Ahoj, osobne by som takyto kočik nekupila. Dieťa v predu nema vôbec priestor a zadnemu taktiež vadi predna sedačka skrz nožičky. Kamaratka mala niečo taketo len inu značku, a veru s nim bola asi 2x a vratila ho späť. (mala ho iba požičany)
Ak maš prve dieťa väčšie tak by som rozmyšlala, skôr nad tou pridavnou sedačkou čo sa pripevni z boku ku kočiku. Ak je menšie a v kočiku ešte zaspi, tak skôr nejaky dvojičkovsky čo su vedľa seba
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od tajana2112 » Uto Mar 30, 2010 10:38 am

tak nad dvojičkovským velmi neuvažujem lebo sa mi zdá dost široký, takze chcem ten tandem sedenie za sebou.chcela som len vediet ci sa mi oplati kúpit ten jane lebo minule som videla mamicku s takzm kociarikom ale len pre jedno dieta a nezdalo sa mi to vlemi stabilné ked schádzala z obrúpbnika. tak pri dvoch to bude asi tazsie. a prídavne sedadlo sada dat na vsetky druhy kociarikov?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pon Apr 27, 2009 3:44 pm

od alex » Uto Mar 30, 2010 11:57 am

tajana2112 píše:tak nad dvojičkovským velmi neuvažujem lebo sa mi zdá dost široký, takze chcem ten tandem sedenie za sebou.chcela som len vediet ci sa mi oplati kúpit ten jane lebo minule som videla mamicku s takzm kociarikom ale len pre jedno dieta a nezdalo sa mi to vlemi stabilné ked schádzala z obrúpbnika. tak pri dvoch to bude asi tazsie. a prídavne sedadlo sada dat na vsetky druhy kociarikov?


Tato značka je kvalitna a je to skôr o zvyku.
neviem presne aký je úchyt na tom prídavnom sedadle ale malo by to sedieť na väčšinu kočíkov
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od alex » Uto Mar 30, 2010 12:03 pm

Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od miruscicus » Str Mar 31, 2010 12:33 pm

ahoj ja som si kupila surodenecky kočik phil & ted vibe a je super druhe čakam za mesiac ale kamoška ho ma a je velmi spokojna s philom ja som ten graco surodenesky vydela naloženy detmi a je v pohode pevna konštrukcia a miminu to nevadi že je pred nim sedačka ved ked bude vadšie bude sediet aj v predu je to normalny surodenecky kočik za sebou so sedačkami
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Ned Júl 20, 2008 12:00 am

od alex » Str Mar 31, 2010 1:11 pm

miruscicus píše:ahoj ja som si kupila surodenecky kočik phil & ted vibe a je super druhe čakam za mesiac ale kamoška ho ma a je velmi spokojna s philom ja som ten graco surodenesky vydela naloženy detmi a je v pohode pevna konštrukcia a miminu to nevadi že je pred nim sedačka ved ked bude vadšie bude sediet aj v predu je to normalny surodenecky kočik za sebou so sedačkami


ten ma kamoška a je s nim spokojna :wink: len som normalne zabudla, že sa tam da voziť to mimi a väčšie je nad nim...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od tajana2112 » Str Mar 31, 2010 1:26 pm

no ten fill ma celkom zaujal lenze to druhe dieta to mladsie sa mi vidi príliž nízko alebo nie? a ako sa sním manipuluje? myslim ci nie je nestabilný lebo videla som jednu mamicku ako schádza z chodníka a nezdalo sa mi to nejak stabilne mala som pocit ze to dieta kazdu chvilu vypadne. no mozno to bol len taky pocit.ma stým niekto skúsenost? :?:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pon Apr 27, 2009 3:44 pm

od alex » Str Mar 31, 2010 2:08 pm

tajana2112 píše:no ten fill ma celkom zaujal lenze to druhe dieta to mladsie sa mi vidi príliž nízko alebo nie? a ako sa sním manipuluje? myslim ci nie je nestabilný lebo videla som jednu mamicku ako schádza z chodníka a nezdalo sa mi to nejak stabilne mala som pocit ze to dieta kazdu chvilu vypadne. no mozno to bol len taky pocit.ma stým niekto skúsenost? :?:


Manipulacia je uplne perfektna, kočik je sam o sebe ľahučky a s trojkolkou sa ide super :wink:
Je to veľmi dobry kočik, aj keď sa použiva potom iba pre jedno, je dosť hlboky a dieťa je tam super "zachumlane" pred vetrom. Jedina menšia nevyhoda je, že sa nožičky nepolohuju, ale kočik je dosť veľky a nejako to extra neprekaža.
S každou trojkolkou sa treba naučiť manipulovať. Je to o zvyku, už som videla že dieťa skoro "vykydli" lebo neboli zvyknute na taky kočik.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od miruscicus » Pia Apr 02, 2010 8:57 am

ako vravi alex ten kočik je vymakany je lahky aj ked je velky to že sa nedaju polohovat nožičky vobec nevadi pretože je dlha cela sedačka až som ostala prekvapena moja 3 ročna dcerka ked tam spi vobec jej netrčia nohy von z kočika v zadu maš igelit cez ktoy vidiš na mimčo je pevny stabilny ale ako každa trojkolka musiš dat pozor v zakrutach aby si nevyvalila deti ale trokolky su menej stabilnejšie ako štvorkolky inač sam od seba s dvomadeťmi sa ti nevyvali ak chceš vidiet video kočika daj do vyhladavača kočik phil & ted vibe video a tam maš do detiailu všetko o kočiku pa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Ned Júl 20, 2008 12:00 am

od tajana2112 » Sob Apr 03, 2010 8:09 am

no myslim ze ten kociarik je asi fakt najlepsi a vidite zabudla som dá sa používať iba pre jedno dieta? ci to prídavne sedadlo je napevno? to som sa zatial nikde nedocitala.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pon Apr 27, 2009 3:44 pm

od miruscicus » Sob Apr 03, 2010 6:24 pm

ten kočik možeš použit pre jedno zvlašť alebo pre dve spolu pridavne sedadlo sa da odpajat a nakliknut nad ležiace mimino a potom ked maš vedšie aj to druhe tak sa naklikava pod kočik takže najprv maš dve deti nad sebou a potom pod sebou ked ti to vedšie nebude chciet sediet jednoducho pridavne sedadlo nechaš doma alebo ho strčič do nakupneho košika to je super vyhoda že ked pojdeš trebars iba s jednym dieťaťom nemusis trepat surodenecky kočik ako dežo ale spraviš s neho kočik pre ktore dieťatko potrebuješ tu na babybazare sa pohybuju tieto kočiky v cene 330uero ponukaju ho v modrej a červenej farbe ojazdene
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Ned Júl 20, 2008 12:00 am

od nanaaa » Sob Apr 10, 2010 1:30 pm



Z osobnej skúsenosti neodporúčam. Pokazil sa mi tak kočík. To prídavné sedadlo je nestabilné, nakláňa kočík na jedu stranu. A keď máte väčšie dieťatko, ťažko sa tam zmestí, je to dosť úzke. Teraz rozmýšľam radšej nad kúpou skejtu pre druhé dieťa, ale tiež mám obavy, či tam bude medzi vaničkou a rúčkou na kočímu dosť miesta. Neviete poradiť?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

od miruscicus » Ned Apr 11, 2010 8:18 am

vieš ale to maš ako s každym kočikom jednej mamičke sa pokazi druhej nie jedna je s nim spokojna druha nie ja som mala kočik športak moon ja som s nim spokojna nebola a všetky kamaratky boli s nim spokojne ja mam phila teda a som s nim spokojna takže treba vyskušat moj nazor
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Ned Júl 20, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť