Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Plienky - Bavlnene či jednorazove?

od Ljublju » Ned Mar 21, 2010 11:08 pm

martinka74 píše:Ja som nasiroko nebalila vobec,nerobi sa to nikde na svete iba v Cechach a na Slovensku.Moj maly to nechcel,citil sa neprijemne a nemali sme absolutne ziadny problem.



vraj iba Slovaci maju problem s klbmi,ked sa preventivne nebalia nasiroko

nam vyhovuju fialove tesco,DM babylove a z Lidlu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od christine21 » Str Apr 28, 2010 10:47 pm

myslím že každemu zadočku sadne a vyhovuje iná plienka ;) treba poskúšať, niekde som čítala že výrobcovia vyrábajú aj skúšobné balíčky...
ja som zatial skúšala len Pampers a Huggies ale jednoznačne som za pampersky, sedia nám krásne na zadočku aj perfektne sajú
inak som brala Pampers Giant pack tu na BB od jednej pani je tam 108ks za 14eu myslim, teraz sa mi to uz neoplati, tak kupujem v Baltipe za 7,5e50ks
a najlepsie su tie čo majú elastické zapínanie
to je moj názor
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Apr 27, 2009 6:26 pm

od mimuscha » Pia Apr 30, 2010 11:41 pm

ja som začínala s Háppy-pre novorodenca sú dobré,potom sme prešli na Huggies-tie mi precikal raz-dva,skúšali sme pampersky Sleep and play,tie sú celkom fajn,ale tiež nám dlho nevydržia a teraz kupujeme Tesco essential-zelené :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Ned Apr 05, 2009 12:43 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť