Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Predškolák 3 až 6 rokov - CMULANIE PALCEKA. VIETE PORADIT???

CMULANIE PALCEKA. VIETE PORADIT???

od otrida11 » Uto Máj 04, 2010 3:01 pm

AHOJ MAMINY. MATE NIEKTO (NAJLEPSIE UZ VYRIESENY) PROBLEM S CUCMANIM PALCEKA? :roll: :roll: :roll: MOJ KOHUTIK MA 4 ROKY A NEVIEME SI ODVYKNUT. :cry: :cry: :cry: SME Z TOHO UZ CELY NESTASTNI, AKO SI NEVIEME RADY. CI PRI ROZPRAVKE, CI PRI ZASPAVANI :arrow: FURT JE V PAPULKE :cry: :cry: :cry: PORADTE, PROSIIIIM. DAKUJEM
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od smisova » Uto Máj 04, 2010 11:54 pm

ja som si cmúlala palec až do 6 rokov :oops: potom mi sestra namočila palec do korenia-drastické ale zabralo to :D :D :D
samozrejme to ti nechc :D m poradiť.............len tak pre pobavenie :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Pon Feb 02, 2009 1:53 pm

od otrida11 » Str Máj 05, 2010 5:01 pm

DAKUJEM. INAK NIE SI PRVA, KTORA MI NIECO TAKE RADI :wink: :wink: :wink: BUD, ALEBO AJ PALIVA PAPRIKA. :? :? :? ALE KED JA SA BOJIIIIIIIM :arrow: LUTUJEM HO, AJ KED VIEM, ZE VYSKUSAT BY TO MOZNO BOLO NA OSOH... :roll: :roll: :roll: V JEHO VLASTNOM ZAUJME :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

Re: CMULANIE PALCEKA. VIETE PORADIT???

od Lenkah » Str Máj 05, 2010 5:10 pm

otrida11 píše:AHOJ MAMINY. MATE NIEKTO (NAJLEPSIE UZ VYRIESENY) PROBLEM S CUCMANIM PALCEKA? :roll: :roll: :roll: MOJ KOHUTIK MA 4 ROKY A NEVIEME SI ODVYKNUT. :cry: :cry: :cry: SME Z TOHO UZ CELY NESTASTNI, AKO SI NEVIEME RADY. CI PRI ROZPRAVKE, CI PRI ZASPAVANI :arrow: FURT JE V PAPULKE :cry: :cry: :cry: PORADTE, PROSIIIIM. DAKUJEM


juj, tak toto čaká aj nás. Náš Maťko má síce len 11 mesiacov, no od narodenia cumle palec. Už v pôrodnici nechcel dudlík, ale namiesto neho palček. A tak zaspáva dodnes. Ale keď zaspí, tak ho našťastie vyberie :) Na jednej strane som rada, že nemá dudlík, no na druhej s tým palčekom to budeme musieť tiež poriešiť :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Ned Sep 02, 2007 12:00 am

od janka97 » Štv Máj 06, 2010 9:15 am

Ahojky ja som pred nejakým časom tiež otvorila tému s týmto problémom. Moja malá má 2roky 3 mesiace. Cmúľa si palček od pôrodnice má ho už j mierne taký ako keby zdeformovaný. Ako písala Lenkah že je rada, že malý nemá dudlík ale palček, tak to ja nie som možno zo začiatku som bola, ale teraz určite nie aj zubky sa nám začia kriviť a keď mal malý dudel odstrihla som a bolo po probléme ale teraz čo odstrihnem palec :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Ja skúšam teraz malú naučiť na dudlík, pretože si myslím, že to ju odučím rýchlejšie od cumlík ako od palčeka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od alex » Štv Máj 06, 2010 9:19 am

Nechcem vás strašiť, ale poznam jednu čo ma 13r. a ešte donedávna si cmúlala palec :idea: už mala aj zuby krive, nasadili strojček a zrejme to ju "odučilo"
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od Janka81 » Štv Máj 06, 2010 10:20 am

To s tým štiplavým sa mi moc nepozdáva babenky :twisted: chúda dieťa :wink: čo tak niečo miernejšie--niečo kyselé a inak nepríjemné??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od janka97 » Štv Máj 06, 2010 12:14 pm

Janka81 píše:To s tým štiplavým sa mi moc nepozdáva babenky :twisted: chúda dieťa :wink: čo tak niečo miernejšie--niečo kyselé a inak nepríjemné??


Janulik niečo kyselé??? Moja malá zje úplne všetko čo jej dám od cesnaku cez cibulu a zbožňuje len tak lízať citrón tak u nás by to nezabralo. ešte som sa neodhodlala dať niečo štiplavé zatiaľ sa učíme na cumlík. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od otrida11 » Štv Máj 06, 2010 12:39 pm

alex píše:Nechcem vás strašiť, ale poznam jednu čo ma 13r. a ešte donedávna si cmúlala palec :idea: už mala aj zuby krive, nasadili strojček a zrejme to ju "odučilo"


VSAK PRAVE AJ S TYM STROJCEKOM SA MA POKUSAJU UPOKOJIT :wink: ZE "NEBOOOOOJ, KED BUDE VäCSI, DOSTANE STROJCEK A TO SA SPRAVI" :lol: :lol: :lol: TO BY BOLO OK, LENZE JA ANI TAK NEMAM OBAVY O ZUBKY, TIE MA ZATIAL CELKOM V PORIADKU, AKO O PODNEBIE, ALEBO CO TO JE :roll: :roll: :roll: , KTORE SI AUTOMATICKY TYM CMULANIM DEFORMUJE. JUUUUJ. :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od Janka81 » Pia Máj 07, 2010 9:16 pm

janka97 píše:
Janka81 píše:To s tým štiplavým sa mi moc nepozdáva babenky :twisted: chúda dieťa :wink: čo tak niečo miernejšie--niečo kyselé a inak nepríjemné??


Janulik niečo kyselé??? Moja malá zje úplne všetko čo jej dám od cesnaku cez cibulu a zbožňuje len tak lízať citrón tak u nás by to nezabralo. ešte som sa neodhodlala dať niečo štiplavé zatiaľ sa učíme na cumlík. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:


hahaha Jani,tak malá je riadny výkvet :wink: :wink: :wink: nuž vy ste samostatná kapitola :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť