Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - "detska izba pre 5.ročne a 1.ročne dievčatka"

"detska izba pre 5.ročne a 1.ročne dievčatka"

od nelly123 » Str Júl 07, 2010 1:59 pm

:P Ahojte,poprosila by som o radu ohladom"nabytku do detskej izby"...mam skoro 5.ročnu a 15.mesačnu dcerku-rada by som im zariadila spoločnu izbičku,najlepšie čo najmenej zavadzajucim"nabytkom..(nakolko,izbička je menšich rozmerov-na jednej strane je velke balkonove.-francuzke okno a su tam aj 2 dveri-je to ta neštastna prechodna izba :cry: ....potrebujem skor uprednostnit tu staršiu dcerku.-čo sa tyka skrine,polic,-postel mame-valend.typ...a ešte vybrat farbu stien...kamošky mi vobec neodporučaju tie "zostavy vcelku s pisacim stolikom-no nemala by som ich,ani kde umiestnit...a ak mate tip na niečo pekne a za dobru cenu,rada si necham poradit :D...rozmyšlam nad nabytkom z bielej,alebo vanilkovej farby...ako mate vy doma umiestneny nabytok,čo by nam pomohlo,alebo čoho sa vyvarovat :idea: ...dakujem za vaš čas a nazor :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 11:50 pm

od sandras » Str Júl 07, 2010 2:17 pm

ahoj, my mame nábytok od polského výrobcu BRW s názvom Malgoška (niekde je aj názov Malgosia) http://www.nabytok-a-interier.sk/detske ... -malgoska/ - túto, ale čistú bukovú, nie s modrými dvierkami . Dcerka ho ma v izbe 3 roky a maximálna spokojnosť, aj ked je to polské, je to celkom kvalitné a cena je normálna. Je to sektor, takže sa da vyskladať ako potrebujdeš, nižšie, vyššie diely, stolík, skriňa ...su v 3 farebných kombináciách. Prípadne sa dá kupiť nejaký základ a neskor dokúpiť podla potreby (my sme tak dokupovali neskor ešte komodu). Synovi som rozhodnutá kúpiť ten istý.

Tiež sa mi nepačia tie zostavy, kde je človek viazaný na rozmer a aj presné zoradenie prvkov, my bývame navyše v podroví, takže to nie je také jednoduché. No s Malgošky sme si to super vyskladali.

Postel sa mi z toho systému však moc nepáčila, kupili sme masívnu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od martinka74 » Str Júl 07, 2010 5:45 pm

My mame zase od tejto firmy.Su to tiez poliaci,aj ked zo zasady nic polske nekupujem,toto je naozaj kvalita a nadherne izbicky,tiez sa daju vyskladat podla seba.http://www.naty-studio.sk/ Teraz maju dokonca nejake velke zlavy.Mame chlapca a vybrali sme zostavu Jesen.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od nelly123 » Str Júl 07, 2010 7:07 pm

:D dakujem baby:sandras,martinka...vyzeraju fajn a možem sa spytat,čo ste kupili najprv?a aku skrinu-klasicku,alebo len na vešanie-lebo ešte stale nemame doriešny uložny priestor,tak by som potrebovala poradit aky typ je naj...kupit-ja si myslim,že to je jedno či pre chlapca,-tam ide asi len o far.prevedenie...neviem či už mam pozerat skor,taku zostavu pre školakov-aj s pis.stolom?dcerka bude mat 5 rokov(zle jej padaju roky"-do školy pojde až o 2roky)...dakujem vam za odpoved :wink: :arrow: :idea:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 11:50 pm

od nelly123 » Str Júl 07, 2010 7:10 pm

sandras píše:ahoj, my mame nábytok od polského výrobcu BRW s názvom Malgoška (niekde je aj názov Malgosia) http://www.nabytok-a-interier.sk/detske ... -malgoska/ - túto, ale čistú bukovú, nie s modrými dvierkami . Dcerka ho ma v izbe 3 roky a maximálna spokojnosť, aj ked je to polské, je to celkom kvalitné a cena je normálna. Je to sektor, takže sa da vyskladať ako potrebujdeš, nižšie, vyššie diely, stolík, skriňa ...su v 3 farebných kombináciách. Prípadne sa dá kupiť nejaký základ a neskor dokúpiť podla potreby (my sme tak dokupovali neskor ešte komodu). Synovi som rozhodnutá kúpiť ten istý.

Tiež sa mi nepačia tie zostavy, kde je človek viazaný na rozmer a aj presné zoradenie prvkov, my bývame navyše v podroví, takže to nie je také jednoduché. No s Malgošky sme si to super vyskladali.

Postel sa mi z toho systému však moc nepáčila, kupili sme masívnu.


...inač som milo prekvapena-cenami...ale podla obrazka,to vyzera kvalitne-aj ked od poliakov-ale nie ako ten nabytok na trhoch...je to obyč.melaminka,alebo už ta mdf-foliovana? :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 11:50 pm

od martinka74 » Str Júl 07, 2010 7:49 pm

nelly123 píše::D dakujem baby:sandras,martinka...vyzeraju fajn a možem sa spytat,čo ste kupili najprv?a aku skrinu-klasicku,alebo len na vešanie-lebo ešte stale nemame doriešny uložny priestor,tak by som potrebovala poradit aky typ je naj...kupit-ja si myslim,že to je jedno či pre chlapca,-tam ide asi len o far.prevedenie...neviem či už mam pozerat skor,taku zostavu pre školakov-aj s pis.stolom?dcerka bude mat 5 rokov(zle jej padaju roky"-do školy pojde až o 2roky)...dakujem vam za odpoved :wink: :arrow: :idea:


My mame skrinu pol na pol,polovica police a polovica na vesanie,ale maju super aj komody,vela sa do nich zmesti,aj postel je z uloznym priestorom.No ked ma mala uz 5 rockov,tak by som asi zobrala uz pisaci stolik.Drobec ma len 2 a pol tak sme vzali taky malicky stolik a stolicky ale to potom planujeme vymenit za pisaci.Aj ta velka truhlica je super,da sa na nej sediet a vela sa tam aj zmesti.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od nelly123 » Str Júl 07, 2010 9:49 pm

martinka74 píše:
nelly123 píše::D dakujem baby:sandras,martinka...vyzeraju fajn a možem sa spytat,čo ste kupili najprv?a aku skrinu-klasicku,alebo len na vešanie-lebo ešte stale nemame doriešny uložny priestor,tak by som potrebovala poradit aky typ je naj...kupit-ja si myslim,že to je jedno či pre chlapca,-tam ide asi len o far.prevedenie...neviem či už mam pozerat skor,taku zostavu pre školakov-aj s pis.stolom?dcerka bude mat 5 rokov(zle jej padaju roky"-do školy pojde až o 2roky)...dakujem vam za odpoved :wink: :arrow: :idea:


My mame skrinu pol na pol,polovica police a polovica na vesanie,ale maju super aj komody,vela sa do nich zmesti,aj postel je z uloznym priestorom.No ked ma mala uz 5 rockov,tak by som asi zobrala uz pisaci stolik.Drobec ma len 2 a pol tak sme vzali taky malicky stolik a stolicky ale to potom planujeme vymenit za pisaci.Aj ta velka truhlica je super,da sa na nej sediet a vela sa tam aj zmesti.


....diky za radu-ja si tiež myslim,že už by som skor mala vyberat taky nabytok,pre školakov-ako len detsky...akurat ma "segry"odhovaraju,že za dva roky to zniči,že to je škoda teraz kupovat...ale zase kresli -maluje,tak ten stolik využije...a chcem sa spytat je lepš skor na nožičkach,alebo normalny,stojat na zemi? :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 11:50 pm

od martinka74 » Str Júl 07, 2010 10:04 pm

Ja si myslim ,ze na zemi,tam nie je dovod ho velmi premiestnovat.My sme tiez zvazovali,ze by sme hned zobrali taky pisaci stolik ,ale 2 rocne babo este nedociahne,to je ine ked ma mala 5 rokov.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od adel2006 » Str Júl 07, 2010 10:34 pm

sandras píše:ahoj, my mame nábytok od polského výrobcu BRW s názvom Malgoška (niekde je aj názov Malgosia) http://www.nabytok-a-interier.sk/detske ... -malgoska/ - túto, ale čistú bukovú, nie s modrými dvierkami . Dcerka ho ma v izbe 3 roky a maximálna spokojnosť, aj ked je to polské, je to celkom kvalitné a cena je normálna. Je to sektor, takže sa da vyskladať ako potrebujdeš, nižšie, vyššie diely, stolík, skriňa ...su v 3 farebných kombináciách. Prípadne sa dá kupiť nejaký základ a neskor dokúpiť podla potreby (my sme tak dokupovali neskor ešte komodu). Synovi som rozhodnutá kúpiť ten istý.

Tiež sa mi nepačia tie zostavy, kde je človek viazaný na rozmer a aj presné zoradenie prvkov, my bývame navyše v podroví, takže to nie je také jednoduché. No s Malgošky sme si to super vyskladali.

Postel sa mi z toho systému však moc nepáčila, kupili sme masívnu.


dakujem za stránku tiež by som rada vymenila babám izbu už na takú študenskú zbieram nápady každý tip dpbrý dakujem. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Sob Apr 19, 2008 12:00 am

od sandras » Štv Júl 08, 2010 8:11 am

ta Malgoška je tuším MDF ... BRW je nemecká licencia a maju viac typov... no nam sa tato zdala taká nadčasová a že nebude problem dokombinovať doplnky. Dcera mala doteraz steny ružovo-žlté polepené princeznami, no teraz ked budeme malovať sa ružovej a princezničiek asi už vzdáme :lol:

My sme kupovali, ked už mala 6 rokov a šla do školy (dovtedy mala moj starý nábytok z detskej, teraz ho ma syn) - takže sme kupovali:
klasickú skrinu na vešanie
vysoký diel, dolu šuflíky (akoby mala komoda na bielizeň), nad tým poličky (na knižky ... mame véééla)
vysoký diel (bielizník) hore skrinka - dolu skrinka (tam ma tričká, poskladane teplaky a ostatné oblečko) ... ona ma totiž šiat jak anglická královna ... takže treba velaaa miesta :lol:
nízka skrinka
nízky poličkový diel
nočný stolík
písací stôl - ten je fakt super, priestranný a ma integrovanu skrinku a šuflík (tam ma všetky škol. potreby)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od nelly123 » Ned Júl 11, 2010 5:08 pm

sandras píše:ta Malgoška je tuším MDF ... BRW je nemecká licencia a maju viac typov... no nam sa tato zdala taká nadčasová a že nebude problem dokombinovať doplnky. Dcera mala doteraz steny ružovo-žlté polepené princeznami, no teraz ked budeme malovať sa ružovej a princezničiek asi už vzdáme :lol:

My sme kupovali, ked už mala 6 rokov a šla do školy (dovtedy mala moj starý nábytok z detskej, teraz ho ma syn) - takže sme kupovali:
klasickú skrinu na vešanie
vysoký diel, dolu šuflíky (akoby mala komoda na bielizeň), nad tým poličky (na knižky ... mame véééla)
vysoký diel (bielizník) hore skrinka - dolu skrinka (tam ma tričká, poskladane teplaky a ostatné oblečko) ... ona ma totiž šiat jak anglická královna ... takže treba velaaa miesta :lol:
nízka skrinka
nízky poličkový diel
nočný stolík
písací stôl - ten je fakt super, priestranný a ma integrovanu skrinku a šuflík (tam ma všetky škol. potreby)


....dakujem"sandras"za odpoved :D ...ten nabytok je super,asi v naj kvalite a cene,čo som tu našla...škoda len že su tam 2 far.variacie:modra a zelena...mala chce len červenu alebo ružovu...ale :lol: zase dokedy ju to bude bavit? :roll: neviem....rozmyšlam,nad tym zelenym prevedenim a doplnky by som dala ružovo-červene :wink: pripadne aj stenu...

...a ked už ružova a princezne u vas"končia"akou farbou ich nahradite? :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 11:50 pm

od inguli » Ned Júl 11, 2010 6:49 pm

my mame tento modry nabytok teda moj syn od narodenia je to podobny ako ten malagos asi aspon to tak vidim len asi starsie vydanie :wink:
mame to 13 rokov a stahovali sme sa spolu aj stym nabytkom 4 krat a este je stale nabytok...aj ked som uz chcela predat a kupit novy je este v super stave len sme mali malu detsku...no syn trval natom aby sme to nechali kedze to ma od malicka ako dar od mojich rodicov tak sme vymenili izby dostali vacsiu a mame vsetci radost:)

http://www.tempo-kondela.sk/sub.asp?cat=63

a hned na tej stranke prvy ma sesternica kupila pre dceru a tiez su spokojne ..oni to kupovali teraz myslim za 11tisic /v sk myslim
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

Re: "detska izba pre 5.ročne a 1.ročne dievčatka"

od kamka277 » Pon Júl 12, 2010 12:36 am

nelly123 píše::P Ahojte,poprosila by som o radu ohladom"nabytku do detskej izby"...mam skoro 5.ročnu a 15.mesačnu dcerku-rada by som im zariadila spoločnu izbičku,najlepšie čo najmenej zavadzajucim"nabytkom..(nakolko,izbička je menšich rozmerov-na jednej strane je velke balkonove.-francuzke okno a su tam aj 2 dveri-je to ta neštastna prechodna izba :cry: ....potrebujem skor uprednostnit tu staršiu dcerku.-čo sa tyka skrine,polic,-postel mame-valend.typ...a ešte vybrat farbu stien...kamošky mi vobec neodporučaju tie "zostavy vcelku s pisacim stolikom-no nemala by som ich,ani kde umiestnit...a ak mate tip na niečo pekne a za dobru cenu,rada si necham poradit :D...rozmyšlam nad nabytkom z bielej,alebo vanilkovej farby...ako mate vy doma umiestneny nabytok,čo by nam pomohlo,alebo čoho sa vyvarovat :idea: ...dakujem za vaš čas a nazor :D


Ahojky. My máme dve dcérky 2 a 6 ročné:-) Kvôli tomu, že staršia ide na jeseň do školy sme už boli viac menej nútení zariadiť detskú izbu. Doteraz tam dcérka mala iba posteľ a boxy s hračkami. Kúpili sme krásny nábytok od fimy mobel v kombinácii javor/oliva. Keď budem mať trošku čas nafotím izbičku a dám ju do galérky. Dcérke sme kúpili z tej sady pred dvomi rokmi postel a doplnili teraz pred mesiacom komplet detskú izbu. Vlastne je to už izba pre obidve dievčatá. Posteľ má výsúvné lôžko, ktoré nám teraz slúži ako úložný priestor, ale neskôr dokúpime rošt a matrac, ked mladšia dcérka bude mať aspon 3-4 roky a bude už spať v detskej izbe. Teraz ešte spí s nami v spálni v postielke. Kúpili sme vešiakovú stenu, jednú rohovú skrinu, vysokú otvorenú policu so šuflíkmi, písací stolík so šuflíkmi, dalšiu velkú skrinu, perinák s policami a zásuvné police nad postel. Vyzerá to super a určite to aj splní svoj účel. Táto sada sa teraz kúpiť v rôznych farebných pestrejších kombináciach, len už je drahšia, lebo je tam iná úprava dreva odolná voči poškriabaniu atď. Pôvodná lacnejšia úprava sa už prestala vyrábať, čo je podla mna škoda, ale stihli sme to len tak tak...lebo akcia trvala do konca mája aj to už museli v predajni overovať, či nám tú zostavu ešte vyrobia:-)
Ja som véééľmi spokojná a hlavne je to slovenský výrobca :wink:
http://www.joma.sk/detske/galaxy.htm
http://www.fimamobel.sk/index.php?page= ... &Itemid=41
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 150
Registrovaný: Str Okt 22, 2008 9:50 pm

od sandras » Pon Júl 12, 2010 7:37 am

nelly123 píše:....dakujem"sandras"za odpoved :D ...ten nabytok je super,asi v naj kvalite a cene,čo som tu našla...škoda len že su tam 2 far.variacie:modra a zelena...mala chce len červenu alebo ružovu...ale :lol: zase dokedy ju to bude bavit? :roll: neviem....rozmyšlam,nad tym zelenym prevedenim a doplnky by som dala ružovo-červene :wink: pripadne aj stenu...

...a ked už ružova a princezne u vas"končia"akou farbou ich nahradite? :wink:


ahoj, nie su tam len zelena a modra, my mame čisto bukový, bez farebných dvierok :wink: ja mam radšej nabytok takto neutrálny a dokombinujem farebnými doplnkami (aj inde v byte). A farby na stenu ešte neviem, dcerka je stále ešte dosť "ružová", koberec mame taky kvetinkový , strieda sa tam žltá, ružová, oranžová a červená), takže asi ostaneme pri takýchto kombináciách, možno zmeníme ružovú za oranžovú ... alebo žltá a jedna stena červená ... no červená do detskej moc nepatrí, lebo deti "divočí", uberá z koncentrácie a my už máme školáčku, ktorá sa tam aj učí.
U maleho asi pojdu nejaké macko-puovské farby, belasá, jablčkovozelená ... ešte uvidíme.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od sandras » Pon Júl 12, 2010 7:46 am

ešte jedna inšpirádia trošku drahej nádhery www.meblik.pl

kamka, pekné ... my mame od tej firmy obývačkovú stenu a sme spokojní. No do detskej sa mi to zdalo trošku drahé (predsa len nemožno očakávať, že naše deti daju pozor :lol: ). Oplatí sa, ked je na to akcia. Tiež sme najskor pozerali slovenské výrobky.

PS: dala som dcerkinu detskú do galerky ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť