Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - bezpecnostne dvere-securex

bezpecnostne dvere-securex

od inguli » Pon Júl 12, 2010 10:21 am

davam sem ako dobru radu my sme smutny z toho teraz ze sme vymenili obyc dvere na bezpecnostne ...stalo nas to 550 eur a sme boli radi ze klucku mame z oboch stran...pre pripad ze skocim na chodbu a nahodou zavrem tak aby som vedela z vonka vojst spat...
dvere su krasne 15 bodove masivne alee...ked zvnutra zamknem tak zvnutra hned bez klucov viem aj otvorit ...len zvonka sa nedaju otvorit..
a je tam taky bezpecnostny "klucik"aj ktory ked zvnutra zamknem tak ani z vonka nevedia s klucamy otvorit....
vsetko super ale len v pripade ze nemate doma male dieta..
nas maly prave vcera /ma 2/ zamkol manzela do obyvacky mna do kuchyne tam som varila a ja som bola v tom ze je u manzela a manzel ze u mna v kuchyni...teraz sa bavi tym ze zatvara dvere na izbach a hlavne ked ideme prec z domu tak bezi pozatvara vsetky dvere ked uvidi nejaku svoju hracku ide odlozit hned do svojho kosika a mozme ist :P :P ale vcera zatvoril nas a isiel prec z domu sam...
byvame v panelaku na 1 poschodi...
to stastie som mala ze som cez dvere pocula do kuchyne ako pisti vykrikuje z radosti...len mi bolo cudne preco sa to ozyva ...hned zaplo je vonku...idem na chodbu a maly bol uz na 3 poschodi kracal hore schodmy :roll: ...som ho poprosila pekne nech ma pocka ze aj mama chce ist tam hore ...a on ze ano a cakal...
ked som ho konecne mala v naruci som sa az rozplakala od strachu a pomyslenia ze co ak ide dolu schodmy a vyjde z domu...
ja viem sme boli nezodpovedny aj my si to priznavam no nikdy ho nenapadlo otvarat vchodove dvere...takze mame super bezpecnostne dvere lupici sa donutra nedostanu ale moj maly von za sekundu a bez namahy a hlavne potichu/ani nepocujes ked sa dvere otvaraju/takze som z tych dveri sklamana tolke peniaze sme zan dali a mozeme kazdu chvilu strazit maleho

kazdy den spravi stokrat ze zavrie na izbach dvere teraz budem kazdu chvilu otvarat za nim a sledovat kam ide v byte no fakt super...
takze ked si budete vyberat dvere tak aby ste vedeli ake nie...nam to nikto nepovedal ked som to bola pozriet ze zvnutra aj kd s klucamy zamknem aj vtedy viem otvorit len tak.. :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od ivustek » Pon Júl 12, 2010 10:27 am

aspon na vchodové dvere si dokúpte a namontujte mechanickú klapku, na ktorú nedočiahne, aby Vám neutiekol.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 156
Registrovaný: Ned Sep 02, 2007 12:00 am

od inguli » Pon Júl 12, 2010 1:01 pm

ivustek píše:aspon na vchodové dvere si dokúpte a namontujte mechanickú klapku, na ktorú nedočiahne, aby Vám neutiekol.


presne to mame v plane :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Pon Júl 12, 2010 4:34 pm

Ingrid,ja mám Adlo už niekolko rokov,sú parádne a kvalitné,aj ked podstatne drahšie/stáli vtedy okolo 28,ale žiaľ ja týmto cudzím značkám neverím/ a nebol nikdy žiadny problém s nimi...teda až na to,čo som raz zabuchla klúče a liezli ku mne kamoši policajti po balkonoch :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od inguli » Pon Júl 12, 2010 5:22 pm

Janka81 píše:Ingrid,ja mám Adlo už niekolko rokov,sú parádne a kvalitné,aj ked podstatne drahšie/stáli vtedy okolo 28,ale žiaľ ja týmto cudzím značkám neverím/ a nebol nikdy žiadny problém s nimi...teda až na to,čo som raz zabuchla klúče a liezli ku mne kamoši policajti po balkonoch :lol: :lol: :lol:


my ich tiez nemame z obchodu ale z bytoveho podniku ku ktoremu patrime oni uz aj dvere predavaju a tak sme kupovali od nich...ako dvere su super a mne sa to velmi paci ze len klucku vytiahnes hore a mas zatvorene aj ked ides z domu nepotrebujem kluce len s kluckou zvonka zamknem ale potom uz s klucamy viem len otvorit..a zvnutra mame v dierke 1 centik aby sme tam ani nedavali kluc kedze ak zabudnes a zvonka zamknes s kluckou tak uz neotvori nik..a vlastne naco tam mat kluce ...ked sa daju s kluckou zavriet...takze takto ok len to ze sa lahko otvaraju aj ked su zamknute...myslim zvnutra ale je to fakt jedina chyba i ked pre nas teraz dost velka...kedze maly nam moze vyrazit na vylet..
ale uz rozmyslame ako to riesit...len to je to ze su ocelove ako nato namontujem nieco po domacky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Pon Júl 12, 2010 5:52 pm

inguli píše:
Janka81 píše:Ingrid,ja mám Adlo už niekolko rokov,sú parádne a kvalitné,aj ked podstatne drahšie/stáli vtedy okolo 28,ale žiaľ ja týmto cudzím značkám neverím/ a nebol nikdy žiadny problém s nimi...teda až na to,čo som raz zabuchla klúče a liezli ku mne kamoši policajti po balkonoch :lol: :lol: :lol:


my ich tiez nemame z obchodu ale z bytoveho podniku ku ktoremu patrime oni uz aj dvere predavaju a tak sme kupovali od nich...ako dvere su super a mne sa to velmi paci ze len klucku vytiahnes hore a mas zatvorene aj ked ides z domu nepotrebujem kluce len s kluckou zvonka zamknem ale potom uz s klucamy viem len otvorit..a zvnutra mame v dierke 1 centik aby sme tam ani nedavali kluc kedze ak zabudnes a zvonka zamknes s kluckou tak uz neotvori nik..a vlastne naco tam mat kluce ...ked sa daju s kluckou zavriet...takze takto ok len to ze sa lahko otvaraju aj ked su zamknute...myslim zvnutra ale je to fakt jedina chyba i ked pre nas teraz dost velka...kedze maly nam moze vyrazit na vylet..
ale uz rozmyslame ako to riesit...len to je to ze su ocelove ako nato namontujem nieco po domacky


sekundákom:-))))))))
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od inguli » Pon Júl 12, 2010 7:09 pm

Janka81 píše:
inguli píše:
Janka81 píše:Ingrid,ja mám Adlo už niekolko rokov,sú parádne a kvalitné,aj ked podstatne drahšie/stáli vtedy okolo 28,ale žiaľ ja týmto cudzím značkám neverím/ a nebol nikdy žiadny problém s nimi...teda až na to,čo som raz zabuchla klúče a liezli ku mne kamoši policajti po balkonoch :lol: :lol: :lol:


my ich tiez nemame z obchodu ale z bytoveho podniku ku ktoremu patrime oni uz aj dvere predavaju a tak sme kupovali od nich...ako dvere su super a mne sa to velmi paci ze len klucku vytiahnes hore a mas zatvorene aj ked ides z domu nepotrebujem kluce len s kluckou zvonka zamknem ale potom uz s klucamy viem len otvorit..a zvnutra mame v dierke 1 centik aby sme tam ani nedavali kluc kedze ak zabudnes a zvonka zamknes s kluckou tak uz neotvori nik..a vlastne naco tam mat kluce ...ked sa daju s kluckou zavriet...takze takto ok len to ze sa lahko otvaraju aj ked su zamknute...myslim zvnutra ale je to fakt jedina chyba i ked pre nas teraz dost velka...kedze maly nam moze vyrazit na vylet..
ale uz rozmyslame ako to riesit...len to je to ze su ocelove ako nato namontujem nieco po domacky


sekundákom:-))))))))


:wink: dik
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Pon Júl 12, 2010 10:00 pm

Som vedela,že to vtipne vyriešime :lol: :lol: :lol: Podla mna by Ti výrobca mal poradiť..určite aj toto nejak riešia :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť