Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky golfky - sportovy kocik Espiro magig3

sportovy kocik Espiro magig3

od Rencica » Str Júl 21, 2010 1:52 pm

ahojte maminy,mate niekto skusenost s tymto kocikom??objednala som si ho teraz a chcela by som vediet ohlasy nan,nikde som nic nenasla na nete..dakujem :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Str Mar 24, 2010 7:37 pm

od alex » Str Júl 21, 2010 6:56 pm

zrejme magic ... mala som v podstate to iste, len pod značkou moon a bola som spokojna, ľahučky kočik, priestranny, odpruženy, po zložení malý. Jedina chybička, zle sa "chodi" do košika, ak je dieťa na ležmo tak sa tam takmer neda dostať. No celkovo som bola spokojna :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od Rencica » Str Júl 21, 2010 7:53 pm

hej,magic,troska som sa preklepla..uz ho mam doma,akurat dnes dosiel,vo fialovej,je krasny,ideme ho akurat vyskusat,nastasie ja moc nenakupujem ked sa vozim..:) myslela som si ze je troska mensi,ale v poho vojde do auta a preto som ho chcela..dakujem za info
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Str Mar 24, 2010 7:37 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť