Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Predškolák 3 až 6 rokov - Surodenecka laska

Surodenecka laska

od KITTYshop » Ned Júl 18, 2010 2:13 pm

Prosim ma niektora maminka deticky vo veku 3 a 7 rockov?Potrebovala by som vychovnu radu :D Moje deturence sa veeelmi lubia totiz ked su spolu tak sa vecne biju,ale ked su od seba tak im je luto,ze spolu nie su :shock: Niekdy mam v tom bordel.Ako to zvladate ?Ako im mam vysvetlit,ze suredenci sa nemaju tlct navzajom,ale maju sa pekne hrat.Starsia dcerka by mi uz mohla aj pomoct s malym,ale niekedy mam pocit,ze mladsi syn sa sprava rozumnejsie :D :D a dcerka blbne ako batola :? :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pia Jún 06, 2008 12:00 am

od madema » Ned Júl 18, 2010 2:32 pm

Mám už síce staršie deti , ale tiež som si preskákala to isté a môžem povedať, že to trvá doteraz... Presne ako vaše... keď sú spolu, sú ako dvaja diablici a ked sú od seba, jeden druhému veľmi chýbajú. Tiež ma veľmi hnevá , že sa často hádajú a ja im musím robiť " policajta", že kto prvý začal, kto bol dlhšie na PC, kto dostal viac cukríkov... jednoducho katastrofa...

Ale niekedy mám pocit, že je to úplne normálne, ked nazriem do iných rodín na 90% vidím to isté, až na zopár vínimiek :)
Tiež závidím maminkám, čo majú kľudnučké deti...

ťažko radiť, výchova detičiek je veľmi ťažká, treba sa s nimi len veľa rozprávať, všepovať medzi nich lásku a robiť maximum. To je asi všetko čo môžme urobiť...

Keď budú mať naše deťúrence 20 rokov a spomenieme si na ich detstvo, tak si povieme, akí boli zlatučkí, jednoducho anjelici :) hehe :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od KITTYshop » Pon Júl 19, 2010 10:41 am

Ked to tak citam tak ma napada,ze je to skor na zasmiatie :D ,ale niekedy je to fakt hra s pevnou volou a nervami :? Aj ja vidim decka z ulice co sa spravaju fakt hrozne a potom si poviem no ved tie moje nie su az take,ale potom spravia zas nejake sibalstvo...a sme tam kde sme boli :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pia Jún 06, 2008 12:00 am

od micajda » Sob Júl 24, 2010 12:32 pm

ahojte ja mmam tiez taky podobny rozdiel dcerka 7 a synator 2 ale musim povedat ze dcerka mi velmi rada vo vsetkom pomaha co sa tyka maleho :D :D :D uz ked sme dosli z porodnice tak mi asistovala pri kupani,prebalovani proste vo vsetkom dokonca ked som ho kojila tak ona si vzala svoju chou chou a tiez akoze kojila no zlata bola:) no teraz ked su starsi tak je to fajn lebo sa krasne vedia prehrat dokonca aj ked mame navstevu tak mi povedia ze mam zlate deti ako sa vedia spolu krasne a hlavne dlho hrat :wink: :wink: tak asi mam stastie ze su taky dobry len do kedy im to vydrzi :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Sob Máj 31, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť