Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bábätko - kakanie,zocu

kakanie,zocu

od siimmii » Ned Aug 01, 2010 11:28 am

ahojte mala mi place skoro po kazdom jedle neda sa jej vykakat, po 4dnoch som jej dala tu rektalnu rurku bolo dobre a zase 2dni nekakala a je taka mrzuta place,prdiky ma az moc,no myslim si ze placeked sa jej neda kaakt.Co mamjest alebo dat jej nejaky cajik co by jej k tomu pomohlo?Mam materske mlieko. A este sa chcem spytat ked je zocu ze je okolo nej vela ludi co davate?pocula som ze okupat v Cisteci alebo pocikanou plienkou pretriet tvar.Dakujem za skusenosti vopred
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob Mar 13, 2010 6:33 pm

od lucia1610 » Ned Aug 01, 2010 3:36 pm

ano pocula som ze ten cistec pomaha a ja som davala od bruska espumisan pre babätka to nam pomohlo
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Str Aug 26, 2009 10:01 am

Re: kakanie,zocu

od Jajus345 » Str Aug 27, 2014 12:53 pm

Dobrý deň, skúste jej urobiť odvar z rascce a každý deň aspoň 3 krát na deň masírovať bruško...vy keď kojíte vyhnite sa, pikantnejšej strave, slanému jedlu, sladkosti a hlavne ovocia ako banány....ak má malá z oči veľmi pomáha, keď jej na rúčku dáte červenú niť uviazanú na 9 uzlíkov...každý deň dajte malej niečo červené...alebo naruby ponožky...do postielky jej dajte do pravého horného rohu do nejakej nádobky svätenej vody so sv. obrázkom...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť