Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - rezervácia

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

rezervácia

od peterke » Pon Sep 20, 2010 8:39 am

už pár dní sa mi nedá zakliknúť rezervácia pre kupujúcu,aj dnes som chcela rezervovať pre jednu pani do piatku 2 veci a nejde to,viete mi poradiť? ďakujem A ešte:chcem dať referenciu panej,od ktorej som niečo kúpila.Kým mi ale prišiel balík s tovarom,pani už inzerát vymazala.Tým pádom už v "mojich konverzáciách" nie je pri tom inzeráte hviezdička,čiže už nejde zadať referenciu.Existuje aj iný spôsob,zadania hodnotenia? Ďakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pon Mar 03, 2008 1:00 am

od admin » Pon Sep 20, 2010 10:15 am

Skontrolujte si, ci mate nastaveny spravny datum a cas na Vasom pocitaci. Ak to ani potom nepojde, napiste nam podrobnejsie co sa stane ak date inzerat rezervovat a aky prehliadac a verziu pouzivate. Co sa tyka zadavania referencii, nejde to len pri inzeratoch, ktore boli zmazane medzi 5.9. a 6.9 nakolko sme mali vypadok v databaze. Pri ostatnych to ide aj ked inzerat uzivatel zmaze.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

od peterke » Pon Sep 20, 2010 3:31 pm

čas aj dátum mám nastavený,keď chcem inzerát rezervovať,otvorí sa mi okno,zakliknem dátum rezervácie,farba na dátume sa zmení na žltú a to je všetko,nevypíše mi,že inzerát bol rezervovaný ani ho nepresunie medzi rezervované inzeráty.Prehliadač používam Firefox Mozilla,verzia 3.6.10.0 .Chcela som zanechať referenciu panej s nickom"martinamicha",kúpila som od nej bundu.Inzerát zmazala až okolo 9.9.2010.Ešte stále to mám v zmazaných konverzáciách,ale mám tam vypísané"zanechať referenciu kupujúcemu",keď na to kliknem vypíše mi,že nie som predávajúca,takže nemôžem zanechať referenciu.To je pravda,bola som kupujúca,takže by tam malo byť:zanechať referenciu predávajúcemu,ale nie je to tam.Takže sa stále neviem dopracovať k referencii pre predávajúcu "martinamicha"
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pon Mar 03, 2008 1:00 am

od admin » Pon Sep 20, 2010 4:23 pm

Po oznaceni datumu muste este kliknut dolu na ikonu Rezervovat. Testovali sme to a funguje to korektne. Pozrite sa medzi rezervovane inzeraty jeden sme Vam tam rezervovali, zruste si tu rezervaciu.

Ohladom tej referencie, uz zial ju nezadate. Je to spojene s tou chybou v databaze, co som spominal. Pri ostatnych Vam to uz pojde.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

od peterke » Pon Sep 20, 2010 6:11 pm

ďakujem,už som na to prišla,neotváralo mi celé okno pre rezervácii,takže som nevidela ikonu a klikala som len na dátum.S tou referenciou ma to mrzí,som mimoriadne spokojná s tovarom,ktorý som kúpila od pani Michalíkovej a nemôžem to nijak vyjadriť.Škoda.Ďakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pon Mar 03, 2008 1:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť