Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Začíname prikrmovanie - Prikrmy a kojenie

Prikrmy a kojenie

od Andreake » Uto Okt 21, 2008 5:20 pm

Zienky, mam na Vas otazku. Zacali sme papat prve prikrmy (aj ked papat je zatial prilis silne slovo, skor cmulame, hrame sa s lyzickou, prskame, ale uz sa nam cosi aj podarilo prehltnut...;o) Tiez sa este kojime a s tym suvisi aj moja otazka. Kedy sa upravi produkcia mlieka? My teraz vynechavame vlastne jedno kojenie a namiesto toho papame zeleninku, ale moje telo si to zatial este akosi nevsimlo. Mam uplne plne prsia a zakazdym sa uz neviem dockat, kedy budeme zasa pit, len aby sa to trochu uvolnilo. Mam si to mlieko odstrekavat alebo radsej vydrzat, nech sa to same upravi? Ako to preslo u Vas? Dakujem za nazory a skusenosti.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Štv Okt 18, 2007 12:00 am

od maminana2 » Uto Okt 21, 2008 5:58 pm

Ahoj, ja mam sedem mesačneho hladosa, orikrmovat sme zacali v piatom mesiaci, nakolko sa uz dozadoval prsnika kazdu hodinku a to uz som naoozaj nezvladala :roll: .Teraz má sedem a asi tri krat som mala potrebu si mliecko odsat. Myslim, ze by sa ti malo upravit samo, ale ked mas pocit bolesti tak si trocha odstriekaj a mozes to vecer pouzit trebars na kasicku, alebo si to namraz a pouzijes to neskor. Myslim, ze najlepsie je ked to budes robit podla svojho vnutorneho pocitu a tak ked budes mat pocit ze ta bolia odsaj si to, ked nie vydrz a ono sa to upravi samo... :P . Dobru chut... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 73
Registrovaný: Uto Apr 29, 2008 12:00 am

od Andreake » Uto Okt 21, 2008 7:00 pm

Dakujem za radu. Nech ste zdravucki a nech Vam aj nadalej tak dobre chuti!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Štv Okt 18, 2007 12:00 am

od sisu22 » Uto Nov 25, 2008 10:54 pm

Andreake-ja som si mliecko odstriekavala,a naraz som mala plnu mraznicku...je to fajn,lebo ked uz nebudes mat mliecko mozes este nejaky cas pouzivat zmrazene...ja som za takyto postup,ved zena nekoji 5 rokov,aby sa to nedalo vydrzat....a cim viac mliecka bude drobcek od teba mat,tym lepsie :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť